23.01.2019
Конспект уроку польської мови №33-44 9 клас
Теmat. Polska w Unii Europejskiej.Partnerstwo Wschodnie
Мета : cформувати лексичні навички до теми « Polska w Unii Europejskiej »;
розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;
виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;
створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.
Форма проведення уроку:урок-практикум
Хід уроку
І. Організаційний
1.Привітання.
2.Введення в іншомовну атмосферу
Jerzy nie wierzy, że na wieży jest gniazdo nietoperzy.
3.Повідомлення теми і мети уроку
Бесіда:
1. Назвіть сполучники сурядності в польській мові.
2. Що можете розказати про іменники із закінченням –um.
3. Назви види речень в польській мові, наведи приклади.
4. Переліч правила написання частки би в польській мові.
5.Виправте речення Nam trzeba iść do domu.
ІІ. Формування мети й завдань уроку
Do słownika:
dąży – прагне
stowarzyszeniowa – асоціативна
strefy – зони
układ – система
prędkości – швидкостей
uchodźców – біженців
zakładać – засновувати
Ateny – Афіни
udać się – відправитись
zyskała – отримала
relacjach – зв’язках
kwesta – збір
duma – гордість
rzędu – уряду
składka – преміум
marudź – скигли
tożsamość – ідентичність
ustawodawstwo – законодавство
wyłonić – видвинути
zagdnień – проблем, питань
reprezentujący – представлений
odmienić się – переломитись
płeć - стать
ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок
1. Czytanie. St.99-101
2. Mówienie. Ćw. 1 st.101
3. Czytanie. Ćw.4 St.102
4. Pisanie. Ćw. 5 st.102-103
5. Mówienie.Ćw.6 st.103-104
6. Czytanie.Ćw.8 st.104
7. Mówienie.. Ćw.9 st.104
8. Gramatyka. St.105-106
9. Pisanie. Ćw.12st.107
10. Słuchanie.Ćw.13 St.107-109
VІІ. Підсумки уроку
VIIІ. Домашнє завдання
Ćw.10 st.106, wyuczyć słowa(ustnie)
30.01.2019
Конспект уроку польської мови №36-37 9 клас
Теmat. Заповнення анкети. Спортивна статистика
Мета : cформувати лексичні навички до теми « Polska w Unii Europejskiej »;
розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;
виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;
створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.
Форма проведення уроку:урок-практикум
Хід уроку
І. Організаційний
1.Привітання.
2.Введення в іншомовну атмосферу
Jerzy nie wierzy, że na wieży jest gniazdo nietoperzy.
3.Повідомлення теми і мети уроку
Бесіда:
1. Назвіть сполучники сурядності в польській мові.
2. Що можете розказати про іменники із закінченням –um.
3. Назви види речень в польській мові, наведи приклади.
4. Переліч правила написання частки би в польській мові.
5.Виправте речення Nam trzeba iść do domu.
ІІ. Формування мети й завдань уроку
Do słownika St.110-112
ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок
1. Mówienie.. Ćw.23 St.114-115
2. Czytanie.. Ćw. 24,25 st.116-117
3. Pisanie. Ćw.26,27,28,29 st.117-118
4. Czytanie.Ćw.30 st.119
5. Gramatyka. St.119
6.Pisanie. Ćw.31,32,33,34,35 st.120-121(відео)
7. Do słownika:
los – доля
lamparta – леопард
piernik – імбирний пряник
próżnuje – ліниться
plonów – прибутків
drwiny - насмішки
8. Mówienie.. Ćw.36 St.121-122
9. Słuchanie. Ćw. 37 st.122-123
10. Pisanie. Ćw.38 st.123
VІІ. Підсумки уроку
VIIІ. Домашнє завдання
Ćw.18 st.112, wyuczyć słowa(ustnie)