04-05.03.2019
Конспект уроку польської мови №48-51(7 клас)
Тема: Плани на завтра. Gdańsk na przestrzeni dziejów. Купуємо мобільний телефон. Світ у майбутньому
Мета: cформувати лексичні навички до теми «Tyle spraw do załatwienia »;
розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;
виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;
створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: урок формування умінь і навичок.
Хід уроку
І Організаційний момент (привітання, перевірка присутніх).
ІІ Фонетична розминка
Intelektualistyczna Konstantyna Konstantynopolitanczykowianeczka.
ІІІ Перевірка домашнього завдання.
ІV Актуалізація опорних знань учнів.
Бесіда:
-Jak tworzymy czas przyszły?
-Co wiesz o Dopełniaczu?
-Jak tłumaczymy własne nazwy?
-Co wiesz o Narzędniku?
- Jak tworzymy czas przeszły?
V Оголошення теми та мети уроку.
VІ Практичні завдання та вправи.(робота з підручником)
1. Mówienie. Ćw. 5-9 st. 137-138
2. Pisanie. Ćw.10,11 st.139
3.Gramatyka. St.139-140
4. Pisanie. Ćw.18 st.142
5. Mówienie. Ćw.19 st.142
6. Тут трава росте висока ,
Тут стежинонька вузька.
Вище руки, вище ноги —
Не проста у нас дорога.
А тепер ідемо боком —
Із підскоком, із підскоком.
Походили на носочках,
А тоді на п'ятах.
Випростали добре спини
І звели лопатки.
7. Gramatyka. St.144-146
8.Mówienie. Ćw. 24 st.147
9. Петрик йшов, йшов, йшов (крокують на місці)
І суницю знайшов. (нахиляються вперед)
З’їв і далі пішов. (імітація рухів, які виконує хлопчик)
Петрик йшов, йшов, йшов
І горішок знайшов.
Підняв і далі пішов.
Петрик йшов, йшов, йшов
І грибочок знайшов.
Поклав у кошик
і додому пішов. (сідають за парти)
10. Pisanie. Ćw.25,26 st.147
11. Gramatyka. St.147-148
12. Pisanie. Ćw.27 st.148
V Підсумок уроку.
VI Домашнє завдання.
1.Ćw. 17 st.141-142
2.