Методична розробка плану-конспекту на тему:"Travelling"

Про матеріал
У плані-конспекті ознайомлено учнів з Великобританію, з Ії визначними місцями. Також сформовано навички розпізнавання та розуміння такого явища як майбутнього часу з допомогою виразу to be going to.
Перегляд файлу

План-конспект уроку:”Подорожування”

Мета уроку: Формувати навички розпізнавання та розуміння

                      такого граматичного явища, як вираження майбутнього

                       часу з допомогою виразу to be going to,а також теперішнього продовженого часу; розширити знання учнів про Велику Британію.

Розвиваюча мета: Розвивати вміння логічно викладати свої думки.

Виховна мета: Виховувати повагу до традицій народу Великої Британії.

Обладнання: картинки, підручники, слайди.

 

                                          Хід уроку

1.Організаційна бесіда.

Бесіда з черговим.

2.Повідомлення теми та мети уроку.

The topic of our lesson is” Travelling”.Today we’ll speak about Great Britain and revise some grammar rules.

3.Бесіда з учнями з теми:

Questions:

1) What great countries in the world do you know?

2) Which is the largest country in the world?

3) When did England become a great country?

4) Who discovered America?

5) What are the most famous places of London?

6) Would you like to travel there?Why?

7) Do you like travelling?Why?

8) What are the advantages of travelling by plane(by train)?

9) Is it interesting to go anywhere?Why?

4.Діалогічне мовлення учнів.

Складання та інсценування діалогів у парах.

5.Бесіда за картинками з використанням нових слів.

Учитель запитує в учнів,де вони були і що цікавого вони бачили.(На екрані-слайди)

T.Now,pupils,where have you been and what interesting facts can you tell us?

P1.Recently my parents and I visited Great Britain.It was an unforgettable tour.

The weather favoured us though it’s not typical for this country.It is quite seldom when you can see blue sky and even the sun.

I have learnt a lot of interesting facts about England and it’s capital-London.

London is really a fantastic city.

I have recalled everything that I know about this foggy mysterious country, about kings and queens and the Great Fire of London.

I have seen famous Big Ben and the Tower, the change of Guards, Buckingham Palace and Hyde Park.

Trafalgar Square with Nelson’s Column in the middle of it is beautiful.

You can find yourself in the far middle-aged England when you see St.Paul’s Cathedral.

In my opinion,the tour was wonderful.

P2.I agree with you because I understand you quite well. When I was in London,I was really impressed by the places of interest.

Specially I liked Buckingham Palace, such a majestic and beautiful building. By the way, I’d like to visit Scotland and Northern Ireland.

Let’s go there together.

With pleasure.

6. Повторення граматики.

Випадки використання виразу to be going to  та Present Continuous у майбутньому часу.

У Present Continuous tense звернути увагу на дієслова:

  1.    to go                       4) to move
  2.    to come                   5) to leave
  3.    to arrive                  6) to have

 

Учні перекладають речення на всі випадки майбутнього часу.

Наприклад:

  1.    Mary will play piano. She is going to be an actress.
  2.    Tom will write poems. He is going to be a poet.
  3.    Ann will sing. She is going to be a singer.

При цьому клас ділиться на дві команди. Яка команда перекладе більше речень правильно, та й буде переможцем і отримає приз.

7.Підсумки уроку.

 

                    

docx
Додано
6 січня
Переглядів
73
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку