Мирна країна – щасливе майбутнє
Мета. Формування в учнів розуміння єдності та цілісності України. Привернути увагу школярів до проблеми мирного співіснування на Землі, необхідності згуртування людства для досягнення миру; наголосити на важливість принципів, закладених в Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир; формувати негативне ставлення до агресії, зла, ненависті; виховувати почуття взаємоповаги, толерантності, гуманності, гордості та шани за полеглих в боях за Батьківщину; тих, хто відстоював незалежність України.
21 вересня – світ відзначає Міжнародний День Миру. Для дуже багатьох людей у сучасному світі мир – це не більш ніж казкова мрія. Люди живуть у кайданах: мається на увазі в атмосфері страху.
Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки – України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе… На Україну напав ворог. І нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир щоб нам завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.
Для багатьох людей у сучасному світі спокійне життя — це лише казкова мрія, багато дітей страждають, вони не мають сім'ї, але мають багато горя.
Україно, рідний край:
Поле, річка, синій гай.
Любо стежкою іти,
Тут живемо я і ти!
Україна — це наша батьківщина, край, де ми народилися живемо, де жили наші предки. Україна — країна багата і вільна.
Україна — мирна держава, її народ хоче жити в мирі.
Якщо в країні все добре, немає горя і війни, вона процвітає, люди живуть щасливо.
Кожного року, восени, 21 вересня люди всього світу, всіх країн святкують день Миру. Цей день закликає людей не тільки замислитися про мир, а й зробити щось заради нього.
Так як цей птах був втіленням всього самого світлого і чистого на Землі, то він і став символом миру. З давніх-давен їх використовували для доставки листів – прив’язували до ніжки листівки і випускали.