Мій дім - моя фортеця.

Про матеріал
«Дітей вчить те, що їх оточує» – слова видатного педагога Марії Монтесорі. Це важливі слова, свідчать про мудрість та вміння розставляти пріоритети і не зневажати те, що МИ звикли вважати дрібницями. Дім – це осередок ДЕ КОМФОРТНО, ЗАТИШНО, ТЕПЛО, БЕЗПЕЧНО ТА МОЖНА легко та безперешкод рости та розвиватись. Коли ми створюємо середовище для дитини в першу чергу, творимо БЕЗПЕКУ.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

МІЙ ДІМ – МОЯ ФОРТЕЦЯ

Номер слайду 2

Перш ніж користуватися електроприладом, потрібно уважно прочитати інструкцію.- Користуватися тільки справними електроприладами. - Перш ніж увімкнути електричний прилад, потрібно пильно оглянути його. -Переконатися, що він справний: штепсельна вилка ціла, на ній немає крапель води, провід не пошкоджено тощо. ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНИМИ ПРИЛАДАМИ

Номер слайду 3

Не вмикайте в одну розетку одночасно кілька електроприладів. Це призводить до перегрівання проводів, підведених до розетки. Виникає небезпека загоряння ізоляційного матеріалу.

Номер слайду 4

Не заповнювати водою електроприлади, увімкнені в електромережу. Не користуватися електроприладами у вологому приміщенні чи перебуваючи у воді.

Номер слайду 5

Не торкайтеся мокрими руками штепсельних розеток, вимикачів, увімкнених в електромережу, настільних ламп та інших електроприладів і не витирайте їх серветкою, не опускайте палець уводу, яку нагрівають електроприладом. Перш ніж мити електроприлад, потрібно обов'язково вимикати його.

Номер слайду 6

Якщо під час роботи електроприладу з'явилися тріск, іскріння, треба негайно вимкнути прилад із розетки або знеструмити його.

Номер слайду 7

Про помічені неполадки в електроприладах, оголені й погано ізольовані проводи потрібно негайно розповісти дорослим. Несправності може усунути тільки спеціаліст-електрик.

Номер слайду 8

Електроприлади – наші помічники в побуті. Слід додержуватися правил безпечного користування ними. Порушення правил може призвести до ураження струмом і пожежі.

Номер слайду 9

Які правила користування електроприладами порушені?1234

Номер слайду 10

ЯКІ ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИЛАДАМИ ПОРУШЕНІ?

Номер слайду 11

У побуті люди використовують природний газ. До будинків він подається по газопроводах. Для попередження виникнення пожежонебезпечної ситуації по­трібно правильно користуватися побутовими газовими приладами.

Номер слайду 12

Правила безпечного користування газовими приладами: Користуватися тільки справними газовими приладами;Перш ніж увімкнути газовий прилад, переконатися, що в приміщенні немає запаху газу;Газовий прилад має бути розташований у добре провітреному приміщенні;Газовий прилад має бути розташований якомога далі від легкозаймистих предметів;Якщо газ не горить, вентилі, встановлені на газовій трубі, мають перебувати в положенні «перекрито».

Номер слайду 13

Порядок дій при виявленні запаху газу: Ні в якому разі не використовуй сірники, запальнички та інші джерела відкритого вогню; не вмикай світло та будь-які електроприлади; не користуйся електродзвінками квартир; не використовуй телефони з дисковими номеронабирачами;Негайно перекрий вентилі на газовому приладді і крани на плиті;Відчини вікно і двері, створивши протяг для провітрюван­ня приміщення;Виклич аварійну службу газу за телефоном104 і залиш приміщення.

Номер слайду 14

Які правила порушені на малюнках?12

Номер слайду 15

Пожежна безпека житла Джерело запалювання: іскра, відкритий вогонь, висока температура. Горючі матеріали: дерево, папір, гас (керосин). Кисень: газ , що міститься у повітрі.

Номер слайду 16

Завдання: доповніть перелік можливих джерел запалювання: Сірник. Бенгальськи вогонь. Сигарета. Несправний електроприлад. Лупа…..

Номер слайду 17

ВАЖКОГОРЮЧІ РЕЧОВИНИ ЧАСТО ЗУСТРІЧАЮТЬСЯ В ОСЕЛЯХ ТА ПОБУТІПластикові стеліПластмаси. Лінолеум. Гума

Номер слайду 18

Пожежна безпека в оселіНа малюнку зображено неіснуючий будинок. Якби він був насправді, то в ньому неодмінно виникла б пожежа, тому що його мешканці порушують правила пожежної безпеки.

Номер слайду 19

Безпечна поведінка вдома. Якщо ти сам вдома, ніколи не відкривай двері незнайомій людині, це може бути дуже небезпечно.

Номер слайду 20

Безпечна поведінка на вулиціТримайся подалі від незнайомих людей, які поводять себе не добре, уникай будь-яких розмов із ними. Будь обережним, ніколи не погоджуйся на пропозиції незнайомців. Якщо ти відчуваєш, що хтось переслідує тебе, намагайся скритися від нього, але не заходь у безлюдні місця. Якщо біля тебе зупиняється авто і незнайома людина звертається з якимось проханням, головне – не підходь надто близько до машини.

Номер слайду 21

Завжди виконуй правила дорожнього руху!

pptx
Додано
30 жовтня
Переглядів
106
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку