Мої друзі. Вивчення нової лексики. Формування навичок аудіювання. Робота в парах.

Про матеріал
Мета: ознайомити з формами привітання й прощання та закріпити їх уживання в усному мовленні; застосовувати вміння учнів вітатися іноземною мовою; вчити учнів представляти себе англійською мовою; повторення вивченої лексики; робота в парах. Розвивати фонематичний слух, мовну здогадку, вчити спілкуватися учнів іноземною мовою у межах вивченого матеріалу. Виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, уважність, організованість та активність.
Перегляд файлу

1 клас  19.09

Тема: Мої друзі. Вивчення нової лексики. Формування навичок аудіювання. Робота в парах.

Тип уроку: комбінований.

Мета: ознайомити з формами привітання й прощання та закріпити їх уживання в усному мовленні; застосовувати вміння учнів вітатися іноземною мовою; вчити учнів представляти себе англійською мовою; повторення вивченої лексики; робота в парах.

Розвивати фонематичний слух, мовну здогадку, вчити спілкуватися учнів іноземною мовою у межах вивченого матеріалу.

Виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, уважність, організованість та активність.

Обладнання: лялька

Хід уроку

І. Організаційна частина

1. Greeting:

The teacher says “Good morning” and asks pupils to stand in a circle. The teacher is holding a toy. She says «Good morning, What is your name?», and passes it to the next pupil. The pupil responds, asking the name of a friend next to him  «Good morning, My name is .. What is your name?».

Учитель каже «Доброго ранку» і просить учнів стати в коло. Учитель тримає іграшку. Вона каже: «Доброго ранку, як тебе звати», і передає це наступному учневі. Учень відповідає, запитуючи ім’я друга поруч із собою «Добрий ранок, мене звати .. Як тебе звати?».

II. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

 

ІІІ. Повідомлення теми та мети уроку.

Мотивація діяльності.

Teacher: Сьогодні в нас урок, коли ми розкажемо про наших друзів і навчимося їх представляти англійською мовою. Я пропоную вам слухати, грати в парах, малювати і розмовляти англійською мовою, попрацюємо в зошитах.              Let’s go!

Актуалізація опорних знань учнів.

Exercise 4, page 13

Словникова робота. Введення нових лексичних одиниць.

Teacher: Кожен з вас бачить слова на екрані. Давайте прочитаємо ці слова разом англійською мовою.

«My name is… », «His name is… », «Her name is… », «Your name is… », «You are», «My friend», «One, Two, Three, Four»

ІV. Основна частина уроку

1. Work with Pupils’ Book. Listen and repeat. (ex.1, p.14)

Present new words: «His name is… », «Her name is… », «Your name is… », «You are», «My friend», Listen, Repeat.

Pupils listen and look the first time, and listen and repeat the second time.

Презентація нових слів.Учні слухають і дивляться перший раз, а другий слухають і повторюють.                            U1L5E1

2. Work with Pupils’ Book. Listen and sing. (ex.2, p.14)

Present new words: «One, Two, Three, Four», Listen, Repeat and Show.

Pupils listen and look the first time, and act out the second time.

Презентація нових слів. Учні слухають і дивляться перший раз, а другий розігрують в парах.                            U1L5E2

Відео-урок «What is your name…?»

3. Work with Pupils’ Book. Listen and sing. (ex.3, p.15)

Present new words: «One, Two, Three, Four», «My name is… », «His name is», «Her name is… », «Your name is… », listen and chant.

Pupils listen and look the first time, and listen and chant the second time.

Презентація нових слів.Учні слухають і дивляться перший раз, а другий дивляться, слухають і повторюють.                            U1L5E3

 

Фізкультхвилинка.  Go banana- song (відео супровід)

Познайомитися з фруктами та кольорами з зарядки.

V. Закріплення  набутих знань і вмінь

Work in Activity Book.

Парна робота

Ex. 3, P.5 – listen ad tick.

 

Ex. 1, P.6 – listen and colour.

Ex. 2, P.6 – say names of your friends.

VІ. Підсумок.

Teacher: And now we have match and say. Let’s remember how we can say Привіт, Бувай.

Рефлексія.

Прийом рефлексії «Наплічник»

Принцип: Учні передають один одному умовний «наплічник». Той, хто тримає його в руках, має озвучити свої досягнення .Якщо не вдається одразу зібратися з думками, учень може сказати фразу «Пропускаю хід» та передати слово наступному школяреві.

Сьогодні я дізнався…

Я запам'ятав..

Мені було цікаво…

Я навчився…

Мені було важко опрацьовувати...

 

Щодня о 9:00 ми вшановуємо пам’ять українців, загиблих від рук російських окупантів, загальнонаціональною хвилиною мовчання. Ми пам’ятаємо наших воїнів та мирних мешканців.

 

 

docx
Додано
22 березня
Переглядів
49
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку