Тема.My school things.Мої шкільні речі.
Мета:повторити й активізувати ЛО теми; тренувати дітей у постановці запитань; формувати навички правильної вимови звуків англійської мови;
розвивати навички читання, письма, монологічного й діалогічного мовлення; розвивати фонематичний слух, пам'ять, увагу, уяву школярів;виховувати усвідомлення важливості навчання, позитивне ставлення до англійської мови, відповідальність, працьовитість, активність.
Навчальні цілі:учень\учениця знає правила читання алфавіту; вміє працювати за підручником та робочим зошитом ; має уявлення про фонетичну та лексичну будову англійської мови; знає слова «рюкзак» , «книжка» , «ручка» , «олівець» , «лінійка».
Тип обладнання:комбінований
Обладнання:тематичні ілюстрації, ноутбук, зошит, підручник, нові лексичні одиниці з транскрипцією
Хід уроку
I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1.1.Greeting.Привітання.
Stand up,children.
Good morning,
good morning,
good morning to you.
Good morning dear children
I am glad to see you.
My name is IrynaVolodumurivna. I will be yourEnglish teacher for to day. ( Мене звати Ірина Володимирівна , і сьогодні я буду вашим вчитилем англійської мови).
Sitdown please.( Сідайте будь ласка).
Children: Goodmorning.
2. Введення в іншомовну атмосферу.
- What is your name? (Як тебе звати? Mynameis…).
- How old are you? (Скільки тобі років? I am…).
- Where are you from? (Звідки ти? I amfromUkraine).
II. Повідомлення теми, мети уроку.
- Погляньте , на свої робочі місця , і скажіть , чим ви користуєтесь в школі кожного дня?( Ручкою, пеналом , олівцем ,рюкзаком , лінійкою)
Отже , на сьогоднішньому уроці , ми з вами поговоримо про шкільне приладдя \My school things.
1. Перевірка раніше засвоєних знань.
Open your books on the page 72(seven and two).Відкрийте свої підручники на сторінці 72.
Look on these words and repeat aftwe me.(Подивіться на ці слова і повторюйте за мною).
Cop lot Lock rob nod
Sop not jock mob sod
Mop got dock cob rod
ІIІ. Основна частина уроку.
1. Подання нового лексичного матеріалу.
а) введення лексики
-А так , як ,ми з вами на сьогоднішньому нашому уроці будемо говорити про шкільні речі то вивчимо нові слова.
- Діти, увага на дошку. Повторюємо за мною. (Діти повторюють слова за вчителем).
a bag - |bæɡ| - рюкзак
a book -|bʊk|- книжка
a pen - . |pen|- ручка
a pencil - |ˈpensl|- олівець
a ruler - |ˈruːlər|- лінійка
Very well
2. Робота з підручником.
- Children, openyourbookatpage 7 (seven) and3 (three), Ex. 2. Відкрийте книжку на сторінці 7 і 3, вправа 2.
- Lesten to me.
What`s this ?
What`s this ?
It`s a bag.
The bag is blue.
What`s this ?
What`s this ?
It`s a book .
What colour is it?
This is a green book!
- Repeat after me.(повтоіть за мною)
What`s this ?
What`s this ?
It`s a bag.
The bag is blue.
What`s this ?
What`s this ?
It`s a book .
What colour is it?
This is a green book!
- А зараз давайте спробуємо перекасти .
Що це?
Що це?
Це рюкзак.
Рюкзак є голубий.
Що це?
Що це ?
Це книжка.
Якого він кольору?
Це є зелена книжка.
Exercise 3.
- Діти , погляньте на вправу 3.
- Якого кольору рюкзак? ( голубого).
- А як буде голубий на англійській мові?(blue)
- Якого кольору рюкзак?
- А як буде рюкзак на англійській мові?(bag )
- Перегорніть сторінку. А зараз ми з вами пограємо в гру"Yes , No " Так , Ні". У вас на партах є сигнальні картки двох кольорів . Якщо речення правдиве , то піднімаєте вгору зелену картку , а якщо не правдиве , то червону.
1. This is a book. The book is blue.(yes)
2. This is a pen . The pen is red.(No)
3. This is a box.The box is green.( No)
4.This is a pencil. The pencil is a yellow.(Yes)
5. This is a bag. The bag is pink.( No)
6. This is a ruler .The ruler is purple.( Yes)
Фізкультхилинка.
If you're happy happy happy
Clap your hands.
Clap, clap
If you're happy happy happy
Clap your hands.
Clap, clap
If you're happy happy happy
Then, youefasewillsurelyshowit
If you're happy happy happy
clapyourhands
Clap, clap
If you're happy happy happy
Stomp your feet.
Stomp, stamp
If you're angry angry angry
Stompy our feet.
Stomp, spamp
If you're happy happy happy
Then, you efasewillsurelyshowit
If you're happy happy happy
Stompy our feet
Stomp, spamp.
If you'rehappyhappyhappy
shout, "Hurray"
"Hurray"
Ifyou'rehappyhappyhappy
shout, "Hurray"
"Hurray"
Ifyou'rehappyhappyhappy
Then, youefasewillsurelyshowit
Ifyou'rehappyhappyhappy
shout, "Hurray"
"Hurray"
Ifyou'rehappyhappyhappy
Doallthree
Clap, spamp,Hurray"
Ifyou'rehappyhappyhappy
Doallthree
Clap, spamp,Hurray"
Ifyou'rehappyhappyhappy
Then, youefasewillsurelyshowit
If you're happy happy happy
Doallthree
Clap, spamp,Hurray"
Exercise 4
Work in pairs. Зарз ми з вами попрацюємо в парах.
Один задає питання What this?
А другий дає відповідь на питання. It`s a book.
What colour book?( The book is blue).
-What this? It is pencil The pencil orange.
-What this? It is ruler The rule red.
-What this? It is a pencil The pencil is blue .
-What this? It is a book The book is green .
-What this? It is a pen The pen is red.
Exercise 5.
Look at the black board.Під малюнками ви бачите доріжку слів які ми повинні з вами роз'єднати.Ви по - одному будете підходити до дошки і роз'єднюватислова між собою.
3.Робота з зошитом.
1.Circle the school things, colour and say. Обведи шкільні речі,розфарбуй і назви їх.
Діти , уважно подивіться на малюнок. В кожного з вас є речі якими ви користуєтеся кожного дня.
-Скажіть будь-ласка , що ви бачите на малюнку? (Кімнату?
-А що знаходиться в цій кімнаті? ( Багато речей)
Ваше завдання знайти і обвести тільки шкільні реченні.
-А які це шкільні речі? ( Це речі які ми носимо до школи)
Кожен предмет вам потрібно назвати , наприклад:
Зразок:A: What`s this?
B: It`s a book.
A: What colour is it?
B: It is blue?
2. What`s this?
It`s a ruler
What colour is it?
It is green
3. What`s this?
It`s a bag
What colour is it?
It is red
4. What`s this?
It`s a pen
What colour is it?
It is orange
5. What`s this?
It`s a pencil
What colour is it?
It is yellow.
2.Count , write and say.Порахуй, напиши і скажи.
Подивіться уважно на вправу 2 .
Що ми бачимо на малюнку? (Ручку)
-А як буде ручка на англійській мові?(Pen)
Але ми бачимо , що тут є не одна ручка то давайте порахуємо скільки тут є ручок.
Count(порахуйте)
То скільки є ручок?(8)
Що зображено на другому малюнку?
V. Заключна частина уроку.
1. Підведення підсумку уроку
- Whatwordswehavelearnedtoday? (Які слова ми сьогодні вивчили? Ми сьогодні вивчали слова: лінійка,ручка, олівець, портфель).
-What istheEnglishfor: ручка.лінійка,олівець, портфель.
2. Закінчення уроку.
Teacher:
- Standup, please.
- Good – bye!
Children:
* Good – bye!