Молодший шкільний вік – це період позитивних змін і відкриттів. У цьому віці дитина відчуває радість пізнання, набуває вмінь працездатності, вчиться любити життя, берегти природу, набуває впевненості у своїх здібностях і вміннях. Тому національно-патріотичне виховання молодших школярів спрямовую на з'ясування, що таке родина, рідний край, рідне слово, Батьківщина…
С.М. Прокопенко
Національно-патріотичне виховання
молодших школярів
( з досвіду)
Українська держава йде шляхом демократичного розвитку. Українцям притаманні любов до рідної землі, гордість за своє історичне минуле, повага до традицій, культури, духовних надбань. Для українського народу патріотизм був і є найбільшою національною цінністю, тому серед пріоритетних завдань, що стоять перед освітянами, є виховання свідомого громадянина – патріота своєї держави.
Молодший шкільний вік – це період позитивних змін і відкриттів. У цьому віці дитина відчуває радість пізнання, набуває вмінь працездатності, вчиться любити життя, берегти природу, набуває впевненості у своїх здібностях і вміннях. Тому національно-патріотичне виховання молодших школярів спрямовую на з’ясування, що таке родина, рідний край, рідне слово, Батьківщина…
Вважаю, що виховання дітей свідомими, активними членами суспільства є одним із найскладніших завдань системи освіти, оскільки почуття патріотизму свідчить про найвищий ступінь розвитку особистості.
Ставлю перед собою мету:
Завданням роботи є:
У своїй діяльності використовую такі форми роботи:
Результатом роботи є:
Зустріч із земляками – учасниками АТО
Це наші односельці, які пройшли бойовими стежками, захищаючи єдність України. Вони - випускники школи, батьки наших учнів:
Цвєтінський Микола Леонідович
Косогор Олександр Вікторович
Дмитрієв Олександр Володимирович
Виховання активної життєвої позиції
День Соборності
Акція єднання
День Перемоги
Акція «Посадимо деревце у шкільному парку»
Виставки
За Україну, за мир і спокій
,
Ознайомлення дітей з національними традиціями та святами
Свято Наума
Свято Миколая