Нестандартний урок в 4 класі «Подорож до країни чудес». Через урок-подорож занурити дітей у англомовне середовище; активізувати вживання в мовленні вивчених лексичних одиниць; розвивати логічне мислення, творчі здібності учнів; виховувати зацікавленість у розширенні знань, інтерес до вивчення англійської мови.
Тема: «Подорож до країни чудес»
Мета: Через урок-подорож занурити дітей у англомовне середовище;
активізувати вживання в мовленні вивчених лексичних одиниць;
закріпити зорове сприйняття транскрипційних знаків;
формувати навички читання та діалогічного мовлення на рівні
мікровисловлювання;
розвивати логічне мислення, творчі здібності учнів;
виховувати зацікавленість у розширенні знань, інтерес до
вивчення англійської мови.
Обладнання: картки з транскрипційними знаками, буквами алфавіту і цифрами,
таблиці, аудіо запис пісень, лялька, іграшки.
Хід уроку:
Вчитель: Дорогі діти! Сьогодні ми відправляємось з вами у казкову подорож англійською мовою. Протягом цієї подорожі ви можете показати свої знання і старанність у вивченні англійської мови. Давайте привітаємо один одного і наших гостей.
Good morning, good morning,
Good morning to you,
Good morning, good morning,
We are glad to see you!
Вчитель: Перш ніж розпочати подорож ми повинні перевірити готовність нашого екіпажу.
1. повторюємо всі звуки, які ми вивчили
(робота з картками та таблицею)
[ rum, kwik, ko:n, pik, fi:t, b˄t, siղ ]
Вчитель: Формуємо екіпаж. Скільки людей може витримати наш екіпаж?
Давайте порахуємо.
5, 9, 4, 11, 18, 7, 12, 16, 1, 14, 20
|
4. Розгадати Chainword
Read the questions and write down the answers into the squares.
1) How much are nine times one? (nine)
2) How much is nine minus one? (eight)
3) How much is nine plus one? (ten)
4) How much is nine and ten? (nineteen)
5) How much are nine times ten? (ninety)
|
|
3 |
|
4 |
|
|
|
||
2 |
|
|||
|
|
1 |
|
|
|
|
|||
|
|
|
||
|
||||
|
5 |
|||
|
|
|
|
|
Вчитель: Щоб вирушити в подорож, треба знати, якою буде погода.
Складання мікродіалогів:
- What is the weather like today?
- The weather is good (bad, fine, frosty, snowy, sunny, windy)
Вчитель: А тепер команда пройде медогляд. На борту є лікар.
A doctor: Stand up! Hands up! Hands on hip! Hands down! Sit down! Jump!
Run! Go! Fly! Swim! Sleep!
(Діти виконують команди та співають пісню
«Head, shoulders, knees and toes»)
Вчитель: У зв’язку з тим, що ми будемо перетинати кордон багатьох країн, нам
потрібно пройти огляд на митниці. Чи пропустять нас митники?
Приготуйте свої речі для огляду.
Рольова гра 1. - Have you a pen in you bag?
Рольова гра 2. – What have you got in your bag?
Вчитель: Нарешті митниця дала «добро». Вирушаємо в подорож. Підняти якір!
Наше плавання проходить через моря Чорне, Жовте, Червоне…
Ведучий загадує предмет та його колір. Діти відгадують
Is it blue (green, yellow, red…..)?
PUZZLES
You’ll read the names of the colours if you combine the parts of the words correctly.
YEL |
R |
EY |
RO |
UE |
EEN |
ITE |
LOW |
BL |
WH |
ED |
GR |
BL |
GR |
ACK |
SY |
Вчитель: Ви знаєте, хто присутній на нашому кораблі? Журналіст. Він хоче
познайомитись з вами.
Журналіст ставить запитання:
What is your name? How are you? How old are you? Where do you live?
Вчитель: Так! А що за людина у нас на кораблі? Незнайомець. Давайте
познайомимось з ним.
What is your name? Where do you live?
(Діти співають пісні «What is your name?» « Where do you live? » )
Вчитель: На морі буря. Корабель хитає. Все переплуталось. Щоб продовжити
плавання, потрібно навести порядок.
1. повторюємо алфавіт (картки з літерами, підібрати відповідники
G – g, R – r, T – t…..)
2. діти співають пісню «АВС»
3. вставити букви, які випали зі слів
F…mily, b…lack, …poon, c…r, col…ur, g…rl, …hop, b…nch
4. «Заховане слово» (скласти слова з поданих букв)
Ahcri, nogl, sub, okbo, oorfl, skde, geg
pool, horn, brush, term, swimmer, mister, bird, smart, mark, quickly.
Вчитель: Щойно ми отримали телеграму з Острова Звірів. Лікар Айболить
просить у нас допомоги.
Telegram
Sos! Help! 1-6. 18.9.5.14.4-9.14-14.5.5.4-9.19-1-6.18.9.5.14.4-9.14.5.5.4. A Doctor. |
Вчитель: Увага! Увага! За бортом людина! Допоможемо їй!
(Діти рятують ляльку та називають її частини тіла)
Вчитель: От і дістались ми до протоки Бадьорості. Відпочиваємо.
(Діти читають вірші, співають пісню «The Merry Song»)
Вчитель: А зараз нас зустрічає протока Загадок. Щоб продовжити нашу
подорож, ми маємо відгадати загадки
I am black and red, and blue.
I draw a picture for you.
(Pencils)
We have friends, they cannot play
And cannot see, but they are good
To you and me. (Books)
The teacher writes on me with chalk.
My face is black, I cannot talk.
(Blackboard)
Вчитель: Ось і закінчилась наша подорож до Країни Чудес. Наш корабель
повертається до рідної школи. Давайте подякуємо
всім, хто з нами подорожував та попрощаємось.
(Діти виконують пісню «Good-bye»)