До вашої уваги, шановні вчителі, розробка уроку "У зоопарку" в 2 класі, до даної розробки маю цікаву для діток презентацію, флешкартки із зображеннями звірят та відео додатки до уроку
План-конспект уроку у 2 класі за підручником О.Д.Карпюк
Мета: Познайомити з новими лексичними одиницями, закріпити їх у мовленні. Ознайомити та практикувати у вживанні запитання Do you like ...?, давати короткі відповіді на нього, удосконалювати навички читання та усного мовлення. Розвивати пам'ять, увагу та мовленнєві навички учнів. Формувати навички самоконтролю. Виховувати любов до тварин. Розширювати світогляд дітей.
Очікувані результати: на кінець уроку учні повинні запам’ятати нові слова, вміти задавати запитання Do you like? Та відповідати на нього Yes, I do/No, I don’t .
Обладнання: Підручник, словник, картки із словами (Crocodile, Giraffe, Lion, Elephant, Monkey, Bear, Rhino, Kangaroo), відео-презентація з Машою, відео «At the ZOO», відео-зарядка Jumping Exercise Song (Children's Music) by Morah Music (Cartoon Animation).mp4, звуки тварин (Crocodile, Lion, Elephant, Monkey, Bear), магнітики, картки для роботи в парах (слон, тигр, ведмідь, мавпа) і слова (Big, strong, red and black, can jump and run, funny, has got big ears).
Хід уроку:
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовленнєвого матеріалу.
T: Today we’ll speak about animals. What does it mean “animals”? (Слайд №1) Ps: Тварини.
Т: Так, молодці. А де ми можемо зустріти найбільше звірів?Правильно, і сьогодні ми відвідаємо зоопарк. Але у нас незвичайний урок, а урок-подорож. Погляньте, хто завітав до нас у гості. Who is this?
Ps: Masha!
Т: Так, дітки це Маша. Вона подорожуватиме з нами. Діти, а чи хотіли б ви побувати сьогодні у зоопарку? Маша теж хоче відвідати зоопарк. Давайте допоможемо Маші вивчити нові слова, навчимося запитувати які тваринки їй подобаються та давати на ці запитання відповідь, допоможемо їй дізнатися більше про тварин, які живуть у зоопарку. (Слайд №2)
Т: OK, let’s start our trip. Look at the board.
T: The first Masha’s task is а poem. Listen to me, please. (Слайд №3)
The Zoo
I like to go to the Zoo,
To the Zoo, to the Zoo!
Come with me to the Zoo.
To the Zoo, to the Zoo!
Т: Now repeat after me, please.
(Учні повторюють вірш за вчителем, а тоді декілька учнів розказують самостійно).
Т: Which is the first letter in the word «Zoo»?
Ps: Zz.
T: Very good, it is letter «Zz». And what sound is this?
Ps: [Z]
ІІ. Основна частина уроку
Введення, ознайомлення з новою лексикою
Впр.1, ст.106 Point and repeat
T: OK! Very well! And the next her task is to learn new words. Do you help her?
Ps: Yes, we do.
T: Look, at the board. (Слайд №4) Point and repeat
На дошці прикріплені картки з новими словами:
T: Well, now open, please, your vocabularies and write down these words.
Говоріння
T: - Зараз ми з Машою запрошуємо вас на прогулянку в зоопарк, де ми зможемо побачити багато тварин. Давайте згадаємо їх назви.
(Учитель називає першу букву назви тварини, учні відгадують слово).
T:- Its name begins with the letter B. What’s this?
Pupils: It’s a bear.
T:- Its name begins with the letter G .What’s this?
Pupils: It’s a giraffe.
T:-Its name begins with the letter L. What’s this?
Pupils: It’s a lion.
T:- Its name begins with the letter M. What’s this?
Pupils: It’s a monkey.
T:- It’s name begins with the letter E. What’s this?
Pupils: It’s an elephant.
T:- It’s name begins with the letter R. What’s this?
Pupils: It’s a rhino.
T:- It’s name begins with the letter C. What’s this?
Pupils: It’s a crocodile.
T:-It’s name begins with the letter K.
Pupils : It’s a kangaroo.
(Учитель розміщує на дошці малюнки з назвами тварин).
(СЛАЙД №5) Пустий зоопарк
T: Діти, що це? Куди поділися всі звірята?
(Слайд №6)
T: І Маша засмучена, вона так хотіла їх побачити, що ж, доведеться вам виконати декілька завдань щоб повернути звірів до зоопарку, готові?
Аудіювання
1)Pre-listening task
(Учитель забирає 1-2 малюнки з дошки. Учні повинні назвати зниклих тварин)
T:-Now children , look. Some animals are missing. Let’s help the zookeeper to find them.
3.Гра «Guess the animal»
(Учитель включає звуки тварин . Учні повинні сказати якій тварині цей голос належить).
T:-Children, guess the animal.
(Малюнки тварин на дошці)
2)Listening
T: Молодці, you are smart. А ось і зоопарк, давайте перед тим, як зайти послухаємо про що розмовляють між собою тваринки. (Слайд №9)
Сценка
Zebra: Hello! Who are you?
Tiger: Hello! I am a tiger. And you?
Z: I am a zebra. Do you like zebras?
T: Yes, I do. You are very fast! And do you like tigers?
Z: Yes, I like tigers. You are beautiful. Children like you very much.
Monkey: No, no. Children like me.
T: Oh, who are you?
M: I am a monkey. I am very beautiful. Children play, sing and dance with me.
Z: Stop, stop, stop. I think that children like all animals. Look, they are looking at us.
Video «At the ZOO»
3) Post-listening
T: Answer the questions: (вказуючи на малюнки на дошці)
1)– 8)What animal is this?
Ps: This is a…
T: What animal do you like?
Ps: I like ...
Фізкультхвилинка
Т: Ой, я бачу, що Маша вже стомилася. А ви стомилися? OK, do you like to play? Stand up, please.
Jumping Exercise Song (Children's Music) by Morah Music (Cartoon Animation).mp4
Читання
А тепер завдання від Маші. Listen and guess!
Pupil 1:
I can walk on two or four legs.
I can jump from tree to tree.
I live in the jungle and like bananas.
Who am I?
Ps: You are a monkey!
Pupil 2:
I have a very long nose.
It grows and grows.
I am huge and like fun.
Who I am?
Ps: Elephant!
Pupil 3:
I live in the woods.
I'm very big and furry.
I have a big nose, a little tail and four legs.
I like to eat fish and berries.
I am a... BEAR
Pupil 4:
I’m handsome, like fire,
With black stripes
Scary even for adults.
Who I am?
(Tiger)
Oh, now Masha has another task, she should read about animals in the zoo. Open, please, your books on page 107. Follow and read
Завдання з картками-тваринами (слон, тигр, ведмідь, мавпа) і слова (Big, strong, red and black, can jump and run, funny, has got big ears)
Останнє завдання від Маші – ви прочитали в тексті про слона, ведмедя, тигра та мавпу, кожна з цих тваринок описувалася в тексті, ваше завдання – правильно розмістити слова навпроти тієї тваринки, про яку йдеться мова в тексті цими словами.
ІІІ. Заключна частина уроку
T: Вам потрібно вивчити нові слова, а також намалювати свою улюблену тваринку.
Т: Do you like animals?
T: What animal do you like?
T: Do you like zebras? tigers?
T: Very well, stand up, please. Маша передала вам квіточки за те, що ви їй допомагали.
Zebra: Hello! Who are you?
Z: I am a zebra. Do you like zebras?
Z: Yes, I like tigers. You are beautiful. Children like you very much.
Z: Stop, stop, stop. I think that children like all animals. Look, they are looking at us.
Tiger: Hello! I am a tiger. And you?
T: Yes, I do. You are very fast! And do you like tigers?
T: Oh, who are you?
Monkey: No, no. Children like me.
M: I am a monkey. I am very beautiful. Children play, sing and dance with me.
Elaphant Big
Tiger strong
Bear red and black
Monkey can jump and run
funny
has got big ears
Elaphant Big
Tiger strong
Bear red and black
Monkey can jump and run
funny
has got big ears
Elaphant Big
Tiger strong
Bear red and black
Monkey can jump and run
funny
has got big ears
1