План-конспект уроку на тему: "Домашні улюбленці"

Про матеріал
Розгорнутий план - конспект уроку для учнів п'ятого класу,роздатковий матеріал міститься під планом уроку.
Перегляд файлу

 

 

 

План-конспект

уроку з німецької мови у 5-Г класі

за підручником «Parallelen» (Н. Басай)

Тема: Тварини. Домашні улюбленці.

 

C:\Users\Admin\Desktop\260px-Animal_diversity_October_2007.jpg

Вчитель: Топчій Ю.В.

 

18.11.2019р.

 

Тема: Домашні улюбленці.

Мета:

Практична: ознайомити учнів з новою лексикою з теми, навчити використовувати нову лексику в мовленні; формувати діалогічне та монологічне мовлення учнів у зв’язку з візуальною ситуацією за темою; повторити відміну дієслів haben та sein у Präsens.

Розвивальна: розвивати пізнавальні інтереси, пам’ять, логічне мислення учнів, розвивати усні комунікативні уміння з опорою на наочність, розвивати в учнів інтерес до вивчення німецької мови.

Виховна: виховувати в учнів любов та бережне ставлення до тварин.

Обладнання: підручник, картки з малюнками ЛО теми, роздатковий матеріал, презентація Power Point, магнітофон з дисками до теми.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Хід уроку

1. Початок уроку. Організація класу. Повідомлення теми і мети уроку.

  1. Привітання.

Прийом: Вітання, бесіда.

L: Guten Тag, Kinder! (Пісня привітання)

Wie geht’s euch?

Ist alles in Ordnung?

Ist die Klasse zu Stunde bereit?

Welcher Tag ist heute?

L: Also, unsere Thema heißt “die Tiere. ” Heute in der Stunde warden wir Lexik lernen, spielen, Übungen mahen, sprechen und Texten lessen.

  1. Мовленнєва зарядка

Мета: Ввести учнів у іншомовне середовище за темою уроку.

Фонетична вправа Üb. 6, S.18

L: Wir beginnen unsere Stunde mit der Mundgumnastik. Hört zu und sprecht nach!

Rot und rosa,

grün und blau,

gelb und lila,

braun und grau,

weiß und schwarz,

schwarz und weiß.

Ich möchte wissen,

wie das heißt.

II. Основна частина уроку

1. Подання нових лексичних одиниць.

1) Учитель вводить нову лексику.

L: Wollen wir die Wörter zum Thema “die Tiere“ lernen.

Учні уважно слухають вчителя та повторюють нові слова за ним.

2) S.52

Учні за викликом учителя читають слова та перекладають.

3) Spiel “Wer ist der erste”

Учитель роздає учням набір карток із зображеннями тварин. Потім називає слова, що відповідають цим малюнкам. Після кожного слова учні повинні швидко знайти у себе на парті картку з відповідним малюнком і підняти її.

4) Опис тварин

L: Wie kann ein Tier sein?

klein – маленький       klug – розумний         stark – сильний           gut – добрий
böse – злий                  lustig – веселий          dick – товстий

5) Kettenspiel “Mein Lieblingstier” ( розвиток діалогічного мовлення)

Учні працюють в парах. S.53

L: Mein Liebkingstier ist Hund. Er ist stark. Und dein?

5) Утворити слово S.52

L: Bildet Wörter und schreibt sie mit dem Artikel.

Учні утворюють слова та записують їх з артиклем.

  1. Розвиток навичок аудіювання

S.122

L: Wie heißen die Kinder? Welche Tiere haben sie?

Учні слухають та відповідають на запитання вчителя.

3. Фізкультхвилинка

L: Wir sind schon müde. Steht auf, wir machen eine Turnpause.

Eins, zwei, drei und vier,

alle Kinder turnen hier.

Nach vorne, nach hinten,

Nach links und nach rechts.

L: Oh, das ist sehr gut! Wir sind voll Energie und arbeiten weiter.

4. Розвиток навичок читання

1) Впр. 9 S.51

L: Lіest die Texte. Richtig oder falsch?

Учні читають тексти та за допомогою вчителя перекладають та відповідають на питання.  Зняття мовленнєвих складнощів.

Möchte –хотіти   Platz – місце   nur – тільки   gern – охоче Sagen - говорити

L: Wer ist das? Wie ist das Tier? Was frisst es?

L: Welches Tier ist das? Ratet mal.

5. Активізація лексичних одиниць.

1)  Spiel “Bekanntschaft”

Уявіть собі, що ви звірі. (Діти отримують маски звірів) Ви зібралися на галявині і знайомитеся один з одним. Для цього ви повинні розповісти про себе, використовуючи опору на дошці.

Ich bin …               Ich fresse …                Ich kann …

III. Заключна частина уроку. Оцінення учнів. Рефлексія

L: Unsere Stunde geht langsam zu Ende. Ihr habt gut gearbeitet. Ich danke euch für die Mitarbeit und wünsche einen schönen Tag! Was war neu für euch? Welche Aufgaben hat euch besonders gut gefallen?

  1. Домашнє завдання   Übung 17 S. 36
  1. Підсумок уроку Auf Wiedersehen! Bis Bald.

 

 

їсти   Die Menschen essen.   Die Tiere fressen.

 

 

 

 

 

Wie kann ein Tier sein?

Groß великий

klein – маленький
klug – розумний
stark – сильний
gut – добрий
böse – злий
lustig – веселий
dick – товстий

Haben - мати

Ich-habe

Du-hast

Er, sie, es - hat

Wir-haben

Ihr-habt

Sie, sie- haben

 

Hund 

Goldfisch

Kaninchen

Schildkröte

Katze

Hamster

Kanarienvogel

Pferd

 

 

 

Ich bin …
Ich fresse …
Ich kann …

 

 

 

 

Steffi :

Ich habe eine Katze und ein Meerschweinchen. Ich möchte auch einen Hund haben, aber meine Mutter will es nicht. Sie sagt, wir haben keinen Platz zu Hause.

Oliver :

Ich mag Haustiere. Leider habe ich nur einen Hund. Aber ich möchte gern einen Hamster haben.

 

R oder F ? Lies und kreuze an.

  1.         Steffi  hat Haustiere.
  2.         Steffi möchte gern einen Hamster haben.
  3.         Oliver hat zwei Haustiere.
  4.         Oliver möchte einen Pferd haben.

Steffi :

Ich habe eine Katze und ein Meerschweinchen. Ich möchte auch einen Hund haben, aber meine Mutter will es nicht. Sie sagt, wir haben keinen Platz zu Hause.

Oliver :

Ich mag Haustiere. Leider habe ich nur einen Hund. Aber ich möchte gern einen Hamster haben.

 

R oder F ? Lies und kreuze an.

1. Steffi  hat Haustiere.

2. Steffi möchte gern einen Hamster haben.

3. Oliver hat zwei Haustiere.

4. Oliver möchte einen Pferd haben.

docx
Додано
18 березня 2020
Переглядів
1484
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку