Тема: Plans for a week. Seasons and weather
Мета:
Ввести нові лексеми;
відпрацювати вживання граматичної структури to be going to;
навчати діалогічного та монологічного мовлення за темою;
відпрацювати вживання лексем в усному та письмовому мовленні;
узагальнити вживання мовленнєвих структур;
формувати й удосконалювати комунікативні навички;
систематизувати граматичний матеріал (граматичні структури It is, I can);
розвивати й удосконалювати комунікативні навички, вміння аналізувати та систематизувати отриману інформацію;
удосконалювати та розвивати навички письма;
розвивати навички читання;
розвивати навички роботи в парі та команді;
розвивати готовність учнів до участі в іншомовному мовленні;
виховувати толерантність, доброзичливість;
прищеплювати зацікавленість до вивчення англійської мови.
Тип уроку: узагальнення та систематизація знань, засвоєння нового матеріалу.
Форми роботи: робота в парах і групах, індивідуальна робота, проектна робота.
Обладнання: презентація до уроку, відеоролик, мультимедійне обладнання, картки для розподілу на групи, картки з граматичними структурами, із словами, ватман.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1.Привітання.
T: Good morning pupils (students). (Slide 4)
What day is it today?
What month is it today?
2. Уведення в іншомовну атмосферу
Створення квітки “How are you?”. (Slide 5)
T: How are you today?
Take the paper on your desk and write only one word about your mood.
And also write your name.
Then put your papers on the board on the flower.
3. Перевірка домашнього завдання.
T: Show me your homework ex. 1, p. 36.
What secret word did you find in the puzzle?
4. Повідомлення теми та мети уроку.
1) T: Today we’ll speak about your plans for tomorrow, for a week.
We’ll practice the grammar structure to be going to.
And also we’ll speak about seasons and the weather.
So, the topic of our lesson is “Plans for tomorrow. Seasons and weather”.
2) T: Pupils, open your exercise books and write down the date and the topic of our lesson. (Slide 6)
ІІ. Основна частина.
What is the weather today?
Describe today’s weather.
What can you do outdoors today?
Work in groups. (Slide 8)
Every group has a big paper, colourful pencils.
Your task: Look at the pictureand answer the questions:
What season is it on the picture?
What is the weather?
What can you do in this season outdoors?
Look at the board and guess the words.
Work in pairs and unscramble them.
Write them on the board and in your exercise books.
Ex. 1, p. 37 (Slide 10)
What is the weather going to be like on Monday?
It’s going to be …
What are you going to on Monday in such weather?
I am going to …
ІІІ. Заключна частина.(Slide 11)
T: WB, ex. 1, p. 37.