Unit 2. Lesson 17
Клас: 4
Тема: «Free Time».
Підтема: Я люблю відпочивати у парку розваг.
Цілі уроку:
Практичні:
Розвиваюча:
Виховна:
Освітня:
Обладнання: робочі зошити, леп топ, таблиця “Present Continuous”, стрічки паперу з командами, папір А3, зображення персонажів твору “In Magicland”
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку
І. Початок уроку
1.Організація класу
T:Good afternoon, children!
Ps: Good afternoon, teacher!
T: How are you today?
Ps: Fine, ok, good…
T: Take your sits. I’m glad to see you today.
(Checking)
2. Повідомлення теми та мети уроку
Т: Dear children, today we’ll continue our conversation about free time, we’ll read “In Magicland” and will revise Present Continuous Tense.
ІІ. Фонетична розминка (warm-up)
Уведення в іншомовне середовище
Exercises: children choose the sheets of papers with commands and numbers. And then they read them one by one and show.
ІІІ. Основна частина уроку
Words: a pirate, a ghost, take a photo, drive a bumper car, a dinosaur, a rollercoaster, ride a rollercoaster, a desert island (p.49)
Ex.2, 4 p. 50-51 to read.
IV.Вивчення нового матеріалу
с.53 Present Continuous Tense. Питальні речення
Відео (What is he/she doing?)
Діти прослуховують текст
Впр.1 ст. 52.
Гра – відтвори прочитане.
Учні читають “In Magicland”, беруть зображення персонажів твору та прикріплюють на аркуш паперу А3 на дошці.
Ask and answer in pairs. – Запитуйте і відповідайте парами.
(Діти намагаються відтворити діалог використовуючи готові питання вправи).
WB Впр.1 с.40.
Look at the picture on page 53of your ‘Pupil’s Book’. Match the halves of the sentences. (Учні з’єднують половини речень)
WB Впр.2 с.40.
Answer the question. (Діти записують відповіді до питань).
WB Впр.3 с.40.
Mark is writing a postcard from Magicland to his friend. Fill in the blanks with is or are. (Учні записують в пропущені місця is або are)
IV. Заключна частина уроку
Впр.4 ст. 54.
Переписати речення у пропущених місцях записати імена однокласників, які виконують ці дії.
T: Did you like our lesson?
Ps: Yes, we did.
Т: What did you like most?
Ps: We liked a game.
T: Your marks are: …
(Вчитель виставляє оцінки в журнал і щоденники)
T: Our time is up. You may be free, Goodbye!
Ps: Bye-bye.