План-конспект уроку з англійської мови у 1 класі "Funny ABC"

Про матеріал
План-конспект уроку з англійської мови у 1 класі на тему "Funny ABC" за програмою на основі нового Державного стандарту початкової освіти Нової Українськох Школи
Перегляд файлу

План-конспект уроку з англійської мови

у 1 класі

Вчитель: Черкез Ольга Вікторівна

Клас: 1

Тема уроку: "Funny ABC"

Мета.

Практична:

  • формувати навички розуміння на слух нових лексичних одиниць
  • удосконалити навички читання
  • навчити розпізнавати вивчені літери
  • систематизувати вивчений матеріал

Освітня:  розширити знання учнів про іноземну мову

Розвивальна:  розвивати мовленнєву реакцію учнів, здатність мовного самоконтролю, розвивати культуру спілкування.

Виховна: виховувати самостійність, наполегливість, старанність в роботі, відповідальність за досягнення спільної мети.

I. Організаційний момент.

1.  Привітання.

 

 

2.  Уведення в іншомовну атмосферу

Good morning, children.

Nice to meet you.

Sit down, please.

 

Good morning, good morning, good morning to you!

Good morning, dear children

I am glad to see you!

Good morning, good morning, good morning to you!

Good morning, dear teacher

We are glad to see you!

 

3. Фонетична зарядка.

Посміхнімось та скажімо [e] pet, bed, egg

Витягнемо губки вперед [w] what, well, white

Подуємо на змерзлі рученята [h] how, hat, hi, hello, hamster, home

Покажемо язички [th]thank you, three

Торкніться язичком піднебіння [r] red, green, sorry

Широко відкриємо ротик та скажемо [æ] apple, bag, cat.

 

4. Гра "М`яч"

Answer my questions, please:

What`s your name?

How are you?

How old are you?

What`s your mum`s name?

What`s your dad`s name?

II. Основна частина уроку

1. Повідомлення теми та мети уроку

Сьогодні на уроці ми пригадаємо літери алфавіту, які ми вивчили раніше. А також повторимо цифри, кольори та назви тварин. Let`s start our lesson. Почнімо наш урок.

2. Повторення вивчених літер алфавіту та вивчених лексичних одиниць.

 

 

 

 

 

 

Гра "Зникаючі літери".

How many letters are there in the English alphabet? How many have we learnt? Let`s name all the letters.  - учні називають всі вивчені літери з плакату.

Вчитель учням картки з літерами, вони мають назвати літеру та слова, які починаються з цієї літери.

 

Вчитель показує по 3 картки з літерами та словами, діти запам'ятовують, потім закривають очі, вчитель прибирає 1 картку, учні відкривають очі та вгадують, якої картки не вистачає. 

3. Удосконалення навичок письма.

А тепер покажемо, як ми вміємо писати. Вчитель  роздає аркуші, на яких написані слова великими літерами, завдання учнів написати ці слова маленькими літерами.

4. Удосконалення навичок читання.

Вчитель показує слова, учні намагаються їх прочитати.

5. Фізкульт хвилинка.

Учитель вимовляє команди, учні повторюють та виконують рухи.

How do you walk? - Like this!

How do you run? - Like this!

How do you jump? - Like this!

How do you sleep? - Like this!

How do you fly? - Like this!

How do you climb? - Like this!

How do you dance? - Like this!

How do you sing? - Like this!

How do you draw? - Like this!

How do you live? - Like this!

 

6. Повторення вивчених цифр.

 

 

 

 

 

Гра "Математика".

А тепер пригадаємо нашу лічилочку.

One little, two little, three little fingers,

Four little, five little, six little fingers

Seven little, eight little, nine little fingers

Ten fingers on my hands!

Діти розв'язують завдання називаючи числа англійською мовою.

7. Повторення вивчених тварин.

Дітям загадують загадки англійською мовою:

It lives in the forest

It likes bananas (a monkey)

 

It`s very big and grey (an elephant)

 

It`s very small and grey (a mouse)

 

It lives in the forest

It`s very big

It`s brown (a bear)

 

It`s very long and green (a snake)

 

Green and long

With many teeth

Beautiful smile

It`s a ... (crocodile)

 

I`m yellow and brown

I have 4 legs and a very long neck

 I like to eat green leaves

I`m a ... (giraffe)

 

I can run, I can climb.

I can catch a mouse. (a cat)

 

I`m green. I can`t run.

I can jump and swim. (a frog)

 

Вчитель називає тварин, а діти мають показати рухами, як роблять ці тварини.

 

8. Повторення вивчених кольорів.

Учні називають кольори веселки.

Вчитель роздає завдання, у якому треба розфарбувати малюнки відповідними кольорами.

III. Заключна частина уроку

Підсумок уроку.

Що ми сьогодні робили на уроці? Що вам сподобалось робити?

Ви сьогодні молодці. Дякую вам за роботу.

Thank you for your work. The lesson is over. Good bye!

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням англійської мови) 1 клас (Карпюк О. Д., Ростоцька М.Є.)
Додано
20 серпня 2020
Переглядів
2104
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку