Тема уроку: Про себе. Попелюшка.
Цілі уроку: повторити лексичний матеріал теми, активізувати вживання
приктетників в реченнях, практикувати навички читання, сприйняття на слух та говоріння, повторювати особливості творення та вживання прислівників
● розвивати комунікативні здібності учнів, вдосконалювати граматичні навички учнів, розвивати пізнавальний інтерес до предмету
● виховувати дисципліну, повагу до однокласників
Очікувані результати: учні вміють утворювати прислівники та вживати їх у власному мовленні, учні знають та застосовують вичені пркметники для опису членів своїх родин та казкових персонажів
Ключові компетентності: спідкування інозесноми мовами, математична грамотність, соціальна та громадянська компетентність
Тип уроку: комбінований
Обладнання: підручник, аудіозапис, комп’ютер,
Презентація “Cinderella”, картки для роботи учнів, роздатковий матеріал, маски
Хід уроку
І. Організація класу. Підготовка до сприйняття іноземної мови.
1. Привітання
- руханка https://www.youtube.com/watch?v=03XgDWozJOw
2. Введення в іншомовну атмосферу.
- робота в колі, відповіді на запитання Lollypops
3. Перевірка д.з. катрка впр. 2,3
- повторенняпрвил прислівкика
- фронтальна перевірка вправ
ІІ. Основна частина уроку
1. Активізація нового лексичного матеріалу
- Диктант. Робота зі слайлом 1
- Розподільча вправа слайд 2
2. Опрацювання нового матеріалу. Робота з підручником Вправа 1 с. 41
- Первинне ознайомлення з текстом. Прослуховування
- Обговорення змісту тексту
- повторне опрацювання тексту. Читання в особах
3. Первинне закріплення опрацьованого матеріалу
- поєднання пар вправа 4 с. 43 (персонаж+характеристика)
- заповнення таблиці
- робота з презентацією, слайд 3
5. Закріаплення лексичного матеріалу
- робота з презетацією, слайд 4
- розповіді учнів про членів своєї родини з використанням прикметників з вправи 3 с. 43
ІІІ. Заключна частина уроку.
Вправа 5 с. 43, підготуватися до драматизації казки
2. Підсумок уроку, оцінювання