Презентація "1000 днів незламності України" присвячена 1000 дню повномасштабного вторгнення рф на територію України, незламності духу наших захисників і захисниць.
Дві різні сторони життя і сьогодення. В одному все іде своїм шляхом, А в іншій стороні страшне й сумне будення…Шахіди, вибухи… страхіття загалом. Безсонні будні, гучні дні і ночі, Поранені, загиблі… всі сумні…У рідних і близьких не висихають очі, Новин чекає кожен від рідні.
Номер слайду 3
Таке наше життя учора і сьогодні,Все менш будують плани майбуття. Та все одно ми віримо, що взмозі,Відстояти та відродить життя. Завжди було, з прадавна і донині, Йдуть війни, морять, у полон беруть… А потім зміниться усе якимось чином І все це пам’ятатиме наш люд. Відновиться життя, з’являтимуться мріїІ відбудують села та міста. Відродиться в серцях жива, свята надія. На мир і спокій і Світле майбуття.
Номер слайду 4
24 лютого 2022 року – чорна дата, яка назавжди закарбується в нашій пам’яті. Це той день, коли всі ми почули страшне – почалася війна.24 лютого 2022 року. Найдовший день нашого життя. Найважчий день нашої новітньої історії. Ми прокинулися рано й відтоді не засинаємо.
Номер слайду 5
У когось був страх, у когось – шок, хтось не знав, що сказати, але всі відчували, що робити. На дорогах з’явилися затори, але багато хто їхав по зброю. З’являлися черги. Хтось стояв на кордонах, але багато хто – до військкоматів і Тр. О.( Територіальна оборона Збройних сил України).
Номер слайду 6
Ми не підняли білий прапор, а стали боронити синьо-жовтий. Не злякалися, не зламалися, не здалися. Символом цього стали прикордонники зі Зміїного й маршрут, за яким вони відправили «русскій воєнний корабль» - на дно. Ворог намагався залякати українських захисників на острові Зміїному вимогами здатися, але українські прикордонники відмовилися, після чого розпочався ракетно-артилерійський удар.
Номер слайду 7
19 листопада ми згадуємо сумний день - 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Тому сьогодні давайте вшануємо всіх, хто робить надзусилля для боротьби із ворогом.
Номер слайду 8
З того дня і до сьогодні наші хлопці та дівчата військові боронять кордони суверенної неньки – України вдень і вночі. Збройною агресією росія розв’язала першу в 21 столітті континентальну війну в Європі, підірвавши систему колективної світової безпеки Метою російської агресії є не просто загарбання територій, а знищення нашої національної ідентичності, геноцид українського народу. Більшість ракетних ударів були націлені на цивільні об’єкти. Ворог хоче спричинити в Україні гуманітарну катастрофу та суспільний хаос, знищити економіку.
Номер слайду 9
Від 2014 року Україна бореться за суверенітет і соборність. Ворог тимчасово окупував окремі українські земліАле всі вони обов’язково будуть звільнені. Україна переможе ворога й відновить територіальну цілісність
Українці — це сильні та талановиті, наполегливі та працьовиті, розумні й вольові люди, які багато сторіч змінювали історію та боролися за незалежніть. Весь народ згуртувався перед навалою московитів. Кожен тримає свій фронт – хтось на передовій, а хтось в тилу. Українські герої – це прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди, які стали на захист рідної неньки-України
Номер слайду 12
Нажаль, війна – це жорстока битва за право на існування в сучасному світі, яка забирає найкращих синів і доньок на той світ. Вже звідти, ставши янголами, вони продовжують триматима невидимий фронт та обороняти своїх рідних. Віддамо їм шану хвилиною мовчання. – Запрошую усіх присутніх зупинитися на хвилину і вшанувати загиблих хвилиною мовчання, віддавши шану кожному з них у наших серцях.
Номер слайду 13
За час війни звання героїв отримали не тільки мужні захисники, а й цілі міста нашої держави. Вони першими взяли на себе удари військ рф, а їхні мешканці самовіддано стали на захист рідної землі та допомогли зупинити просування ворога.
Номер слайду 14
Протягом цих довгих днів і ночей, під звуки сирен та обстрілів, багато слів, які раніше були буденними, змінили своє значення Лютий - довжиною в тисячу днів. Страшні ночі і тривожні ранки – на жаль, це опис нашого сьогодення. Та той хто бореться за правду, завжди отримує перемогу!
Номер слайду 15
Подумайте, що ви зробите одразу після перемоги. Можливо відправитесь у подорож з найріднішими, або видалите застосунок «Повітряна тривога»... Цей день - нагадування про нашу силу, про нескореність і віру в перемогу.
Номер слайду 16
19 листопада – 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну
Номер слайду 17
Цей день – нагадування про нашу силу, про нескореність і віру в перемогу. Майже три роки, що промайнули, видалися найважчими в історії нашої незалежної країни.1000 днів ворог руйнує наші міста і села.1000 днів ми знаємо, що таке повномасштабна війна. Пісня «Мамо, розкажи чому війна…»
Номер слайду 18
1000 днів стійкості 1000 днів мужності 1000 днів вдячності нашим захисникам 1000 днів неймовірної єдності всього українського народу 1000 днів, протягом яких кожен українець, незалежно від місця, віку чи професії, став частиною великої боротьби за свободу.1000 днів війни це:
Номер слайду 19
Разом, завдяки нашим захисникам і захисницям, підтримці волонтерів та кожного з нас, ми пройшли цей шлях і продовжуємо йти далі. Схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя, боронячи нашу країну. Хвилина мовчання. Ми дякуємо всім, хто бореться сьогодні за наше мирне завтра!Ми сильні та незламні! Ми – Україна!Слава Україні!