26 січня о 18:00Вебінар: Співпраця вчителя з батьками дитини з особливими освітніми потребами

Презентація "Бережи життя"

Про матеріал

Матеріал презентації "Бережи життя" є додатком до години спілкування "Бережи життя", який можна використати для проведення вікторини учнями старших класів в початкових класах.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Підгірненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новомиколаївського району Запорізької області 2018

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Пригадати казки, у яких казкові герої припустились помилок і потрапили в складні ситуації. Яку помилку зробила бабуся Червоної Шапочки? 3. Як ви гадаєте, чи з'їв би вовк сімох козенят, якби в дверях їхньої хатинки було вічко? 4. Чи підеш ти куди-небудь з незнайомою людиною, якщо вона подзвонить і скаже, що батьки дістали квитки в цирк чи театр і просили тебе туди відвести?

Номер слайду 5

5. До тебе додому прийшов друг чи подруга, і ви разом дивитися телевізор. Крім вас, удома нікого немає. Раптом подзвонили в двері. Що ти будеш робити? 6. Ти граєшся на вулиці. До тебе підійшов добре одягнений чоловік і запропонував покататися на його машині. Що ти йому відповіси? 7. Кому можна відчиняти двері? 8. Чому двері свого будинку треба завжди тримати замкненими?

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Номер слайду 8

1.Що є небезпечним у вашому домі? 2. Що потрібно зробити, виходячи з дому?

Номер слайду 9

3.Якщо ти вдома один: (виберіть правильну відповідь) 1.1.Що ти будеш робити , якщо відчуєш сильний запах газу: А) найперше вимкну світло і перевірю звідки пахне газом; Б) піду і понюхаю звідки пахне газом; В) подзвоню за номером «104», вийду на подвір’я і зачекаю , коли приїде служба газу. 1.2.Якщо раптом задимів телевізор, що ти зробиш: А) заллю телевізор водою; Б) вибіжу з дому і буду кликати сусідів; В) відключу струм , накину ковдру на телевізор і подзвоню за номером «101». 1.3.Як ви вчините, якщо ви облилися окропом: А) змастимо місце опіку маслом або іншим підручним засобом; Б) швидко охолоджу місце опіку холодною водою з – під крану; В) просто накладу марлеву пов’язку і подзвоню мамі.

Номер слайду 10

Номер слайду 11

1.Ваші дії , якщо виникла пожежа: А) забігти якомога далі; Б) сховатися в затишному місці; В) подзвонити за номером «101» , вказати точну адресу і пояснити , що горить. 2. Якщо кімната в диму: А) викличу пожежників; Б) закрию ніс вологою ганчіркою і залишу приміщення; В) сховаюся у шафу. 3. Які речі не можна заливати водою: А) одяг; Б) стіл; В) телевізор. 4. Чому залишаючи приміщення під час пожежі, треба пересуватися по підлозі: А) із обережності, щоб не впасти; Б) біля підлоги менша температура; В) біля підлоги менше диму.

Номер слайду 12

5. Якщо виникне пожежа, як ви будете діяти; а) зателефоную за номером „101”; б) покличу на допомогу сусіда; в) втечу, нікому нічого не сказавши. 6. Якщо кімната почала наповнюватися їдким димом, що ви будете робити? а) відчиню вікно, залишу відкритими двері; б) буду просуватися до виходу; в) закрию рот і ніс вологою ганчіркою та буду повзти до виходу. 7. Загорілася електромережа, ваші дії? а) буду гасити її водою; б) знеструмлю мережу, потім почну гасити; в) буду кликати на допомогу. 8. Що робити, якщо на вас загорівся одяг? а) буду бігати, зриваючи одяг; б) впаду, буду качатися, збиваючи полум’я; в) завернуся у ковдру.

Номер слайду 13

9. Що треба робити, якщо при приготуванні їжі загорілася олія на сковорідку? а) вимкну вогонь, накрию сковорідку кришкою; б) буду гасити водою; в) спробую винести сковорідку до сміттєвого відра і вилити туди олію. 10. Коли не можна відчиняти вікна, щоб провітрити приміщення: а) під час загорання телевізора; б) коли відчувається запах газу; в) якщо надворі досить холодно. 11. З якою метою під час пожежі в будинку слід зачиняти за собою двері: а) щоб пожежники, які поспішають вас рятувати, мали можливість попередити вас про свій прихід стуком; б) щоб заздрісні сусіди не могли побачити вашого майна; в) щоб попередити виникнення тяги та обмежити приплив кисню до осередку вогню.

Номер слайду 14

12. Чому не можна зберігати балони з горючим газом на балконах: а) під сонцем вигорить фарба на балонах; б) під час пожежі в будинку балони можуть вибухнути; в) заіржавіють вентилі на кранах. 13. Що ви будете робити, якщо побачите, як на галявині горить минулорічна трава? а) мені байдуже, пройду далі; б) намагатимусь загасити вогонь, закидаючи його землею; в) повідомлю про пожежу дорослим. 14. Ви побачили, що маленькі діти кидають у вогонь папір, аерозолі. Що ви будете робити? а) зупиню, роз’ясню, що це – небезпечно; б) мені байдуже, пройду далі; в) намагатимусь звернути увагу дітей на інші більш безпечні заняття. 15. Для чого потрібно закривати рот і ніс вологою тканиною, коли вибігаєш із будинку, охопленого полум’ям: а) щоб мати чисте обличчя, коли з’явишся перед людьми, які спостерігають за пожежею; б) щоб захистити дихальні шляхи від високої температури та токсичного диму; в) щоб у дорозі не захворіти.

Номер слайду 15

16. Чому не можна присвічувати собі в підвалі сірниками: а) вони швидко згорають і можна отримати опіки пальців; б) якщо в підвалі накопичились пари горючих рідин чи газу – може статися вибух; в) погано видно, що під ногами, можна спіткнутись і отримати травму. 17. Чому не можна лити у вогонь легкозаймисту рідину: а) може статися вибух від запалення парів або загорітися ємкість із рідиною в руках; б) треба економити легкозаймисті рідини і використовувати їх за призначенням; в) вогонь буде дуже великий, що може призвести до пожежі. 18. Що треба зробити, щоб вибратися з приміщення, в якому почалася пожежа: а) негайно вистрибнути з вікна; б) терміново наповнити ванну водою та зануритись у воду до приїзду пожежних; в) накритися з головою мокрою тканиною й повзком пробиратися до виходу.

Номер слайду 16

Номер слайду 17

«Де сховалося «НЕ» Знати й виконувати правила дорожнього руху треба завжди. У громадському транспорті всі мають дотримуватися належних правил поведінки. На зупинці слід стояти близько до проїжджої частини дороги. Треба бути уважним та обережним поблизу водоймищ. Вибухонебезпечні предмети можна брати у руки. Розпалюйте багаття. Стрибки через багаття розвивають силу й спритність. Пам'ятайте, сірники — це іграшка.

Номер слайду 18

До ліній електропередач підходьте близько. Дотримуйтесь правил користування побутовими електроприладами — обігрівачем, електрочайником, телевізором, праскою, холодильником. Відчиняйте двері будинку незнайомим людям. У лісі можна збирати невідомі гриби та ягоди. Дотримуйтесь правил поведінки в громадських місцях.

Номер слайду 19

Загадки 1. Темний тепленький будинок, Мешкає там сто іскринок. Можна неприємність мати. Лиш єдина пройде мить І навколо все згорить… Як ім`я у тих іскринок, Що сховав темний будинок. 2. Смілива людина, що бореться з вогнем? 3. Лишає він страшні сліди, усе він пожирає, А як даси йому води, відразу помирає. 4. Дерев`яна паличка темну голівку має, темряву розганяє.

Номер слайду 20

Номер слайду 21

До зустрічі! Підгірне

ppt
Додано
15 листопада 2018
Переглядів
489
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку