Презентація до уроку інформатики для 5 класу "Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини "

Про матеріал


Презентація до уроку інформатики для 5 класу "Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини " (урок 2). Презентація складається з повторення правил техніки безпеки, властивостей інформації та нового матеріалу.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

 Інформаційні процеси та системи. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини   Урок 2 5 клас

Номер слайду 2

Техніка безпеки

Номер слайду 3

Будь-яка інформація має такі властивості:

Номер слайду 4

Інформатика – наука про інформаційні процеси та їхнє застосування людиною.

Номер слайду 5

Передавання інформації багатьом приймачам називають її поширенням. Передавання

Номер слайду 6

Пошукпрагнення домогтися чого-небудь, щось знайти або дії, спрямовані на отримання нового або загубленого.

Номер слайду 7

Збиранняпроцес збору  інформації про задані змінні, встановлені систематичним способом, що дозволяють відповісти на актуальні питання й оцінити результати

Номер слайду 8

Зберігання. Комплекс заходів, спрямований на забезпечення збереження повноти і цілісності сформованих даних про певну інформацію, створення і підтримання належних умов для їх використання. Зберігання великої кількості інформації називають її накопиченням.

Номер слайду 9

Обробка вся сукупність операцій (збирання, введення, записування, перетворення, зчитування, зберігання, знищення), що здійснюються за допомогою технічних і програмних засобів, включаючи обмін по каналах передачі даних

Номер слайду 10

Передавання. Передавання інформації багатьом приймачам називають її поширенням.

Номер слайду 11

Захистсукупність методів і засобів, що забезпечують цілісність, конфіденційність і доступність інформації за умов впливу на неї загроз природного або штучного характеру, реалізація яких може призвести до завдання шкоди власникам і користувачам інформації.

Номер слайду 12

Подання

Номер слайду 13

Інформаційні технології – це організація інформаційних процесів з використанням технічних засобів та приладів. Роль інформаційних технологій у житті сучасної людини. Сучасні інформаційні технології стають одним з найбільш прибуткових та швидкозростаючих секторів економіки. Інформація стала важливим виробничим і комерційнимресурсом.

Номер слайду 14

Підбиваємо підсумки: Як ви розумієте поняття «інформаційні процеси»?Які ви знаєте інформаційні процеси? Які є способи передавання інформації?

pptx
Додано
15 жовтня 2018
Переглядів
7823
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку