24 березня о 18:00Вебінар: Розвиток критичного мислення та медіаграмотності на уроках англійської мови

Презентація до виховної години " Милосердя й доброта - людства два крила"

Про матеріал

Складена мною презентація повністю відповідає змісту виховної години. Дана презентація містить 27 слайдів, які за своєю структурою цікаві, кольорові з елементами анімацій, що 100% сподобається учням. В презентації представлені різні ігри для дітей, аналіз малюнків на моральні теми, розгляд різноманітних ситуацій, інсценізації, інтерактивні технології та інше.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

ознайомити учнів із поняттям моральний вчинок, вчити бути чемними, ввічливими, відповідати за свої вчинки; розвивати вміння аналізувати свої вчинки; розкрити переваги доброти над злом; спонукати дітей на моральні вчинки; налаштувати на активну роботу; виховувати повагу до старших та однолітків, почуття взаємодопомоги, ввічливе ставлення до оточуючих людей, бажання відстоювати в житті справедливість, чесність.

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Номер слайду 5

найбільша цінність нашого життя. Так, це саме та якість, що коштує так дешево, але цінується так дорого. Її не можна купити ні за які гроші, ДОБРОТА по краплиночці виховується змалечку.

Номер слайду 6

це певний взірець поведінки, що відображає потреби людського співжиття, відносини між людьми.

Номер слайду 7

це реальні дії людини. Вчинки бувають добрі та погані.

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Ввічливих слів не одне,і не два Пам’ятай і знай ці чудові слова: Добрий ранок До побачення Здраствуйте Вибачте Будь ласка Прошу Дякую

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Номер слайду 13

Номер слайду 14

В трамваї переповненім  Сашко з м’ячем сидить.  А біля нього згорблений  Старий дідусь стоїть..  Хтось до Сашка звертається:  - Чи вас у школі вчать,  Як місце дати старшому,  Як старість поважать?  - Та вчать, – Сашко відказує, -  Але у дану мить  Розпочались канікули  І нас ніхто не вчить...  Вчитель: Чого не зробив Сашко? 

Номер слайду 15

Жив собі Ведмідь-гультяй,  Знав єдине слово „Дай!”  - Дай-но меду! Дай малини!  Дай і риби, і калини!  - Ну й неввічливий Бурмило!   дорікали крокодили.  - Чи ж тобі завчити важко  Чарівні слова „Будь ласка”.  Вчитель: - Чи знав ведмідь ввічливі слова?  - А які ввічливі слова ви знаєте? Назвіть їх. Фізкультхвилинка

Номер слайду 16

Номер слайду 17

Номер слайду 18

Номер слайду 19

Номер слайду 20

Номер слайду 21

Номер слайду 22

Доброта Любов Уважність Співпере- живання Милосердя Порядність Чутливість Ніжність

Номер слайду 23

Номер слайду 24

Номер слайду 25

Номер слайду 26

Номер слайду 27

ppt
Додано
30 червня 2018
Переглядів
1049
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку