Правила безпечного поводження з електроприладами. Користуйтеся провідниками з ізоляцією та без видимих пошкоджень. Без дозволу вчителя (дорослих) не вмикати електричне обладнання. Самостійно не усувати несправності електромережі, електрообладнання. Заборонено користуватися провідниками з пошкодженою ізоляцією. Не торкайтеся елементів кола, що не мають ізоляції й перебувають під напругою. Користуйтеся інструментами із заізольованими ручками. Джерело струму вмикайте в електричне коло в останню чергу. В домашніх умовах, для приєднання споживачів струму до електромережі, користуватися тільки штепсельними з’єднаннями..
Номер слайду 3
Паралельне. Послідовне. Які бувають з’єднання?
Номер слайду 4
Послідовне з’єднання провідників
Номер слайду 5
𝑰𝟏=𝟎,𝟒 А, 𝑰𝟐=𝟎,𝟒 А, 𝑰𝟑=𝟎,𝟒 А
Номер слайду 6
𝑰=𝑰𝟏=𝑰𝟐=𝑰𝟑
Номер слайду 7
𝑼=𝑼𝟏+𝑼𝟐
Номер слайду 8
Закони послідовного з’єднання провідників 𝑰=𝑰𝟏=𝑰𝟐𝑼=𝑼𝟏+𝑼𝟐𝑹=𝑹𝟏+𝑹𝟐
Номер слайду 9
Лампочка вийшла з ладуІнша лампочка не працює, бо коло розімкнене
Номер слайду 10
1. Як обчислити силу струму в електричному колі за послідовного з’єднання його елементів? 2. Як обчислити повну напругу в електричному колі, якщо є виміряні значення напруг кожної з його ділянок, що з’єднані послідовно?3. Як обчислити загальний опір кола, яке складається з послідовно з’єднаних провідників?
Номер слайду 11
Домашнє завдання. Вивчити п. 31 Розв’язати № 31(1)Практичне завдання. Підрахуйте кількість лампочок одного кольору у новорічній гірлянді та обчисліть напругу на кожній з них. Загальна напруга у мережі 220 В. Для розробки презентації використана мережа Інтернет