Презентація "Ресурси інтернету для навчання" 5 клас

Про матеріал
Презентація містить посилання на інтернет ресурси для навчання. Використаний матеріал з підручника Інформатика для 5 класу
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Ресурси Інтернету для навчання

Номер слайду 2

Багато ресурсів Інтернету можуть бути корисними вам у навчанні: для отримання нових відомостей, пошуку відповідей на ваші запитання, виконання практичних вправ і навчальних проектів, перевірки власних знань, підготовки та участі в олімпіадах і конкурсах та з іншою метою. В Інтернеті є багато сайтів, на яких ви можете знайти цікавий матеріал, який доповнює та розширює відомості, отримані вами на уроках і подані у ваших підручниках.

Номер слайду 3

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Номер слайду 6

Сторінка Електронної бібліотеки НБУ для дітей

Номер слайду 7

Для допомоги у вивченні окремих предметів розроблено сайти, які містять добірки матеріалів з предмета: навчальні тексти, презентації, відео, завдання для практичного виконання та інше. Наприклад, для вивчення шкільних предметів можна використовувати такі сайти:українська мова — Офіційний сайт української мови (ukrainskamova.com);українська література — Мала сторінка (mala.storinka. org);математика — Formula.co.ua. Математика (formulaі.co.ua);зарубіжна література — Світова література в ш|колі (svitlit.at.ua);природознавство — Український біологічний сайт (biology.org.ua);іноземна мова — Англійська у школі (ksenstar.com. ua);музичне мистецтво — Заспівай (zaspivaj.com) та інші.

Номер слайду 8

Сторінка сайту Formula.co.ua. Математика

Номер слайду 9

Цікаві відомості про сучасну науку можна знайти на сайтах наукових установ. Наприклад, Національне управління США з аеронавтики та дослідження космічного простору NASA на сайті NASA Space Place (англ. space place — космічне місце) (spaceplace.nasa.gov) пропонує цікаві розповіді та відео про дослідження землі та космосу, майстер-класи, ігри та інші матеріали. А Європейська організація з ядерних досліджень CERN розповідає про свої наукові дослідження на сайті CERN Accelerating science (англ. accelerating science — прискорення науки) (home, web.cern.ch). Для формування навичок складання алгоритмів у курсі інформатики ви можете переглянути приклади проектів, створених у середовищі Scratch 3, на сайті Scratch (scratch. mit.edu), пройти навчання та виконати вправи на сайті Студія коду (studio.code.org). Створені вами алгоритми відразу будуть виконані, і ви побачите, чи правильно складено алгоритм (мал. 2.32). Так само можна потренуватися складати алгоритми на сайті Blockly Games (blockly-games. appspot.com).

Номер слайду 10

Вікно з результатами виконання вправи на сайті Студія коду

Номер слайду 11

Вивчати англійську мову можна на сайті Lingualeo (lingualeo.com). Тут вам запропонують не лише ознайомитися з навчальним матеріалом, а також виконати вправи та пройти тести на перевірку знань. Подібні можливості надає також сайт Duolingo (duolingo.com). Для уточнення перекладів слів і текстів можна скористатися, наприклад, електронним Google Перекладачем (translate.google.com). Вправи з української мови та математики для повторення вивченого в початкових класах можна виконати на сайті Learning.ua (learning.ua), а навички усного рахунку закріпити на сайті Міксіке Україна (miksike.net.ua) в розділі Прангліміне => Тренування. На сайті Вивчення математики онлайн (ua.onlinemschool.com) можна потренуватися в розв’язуванні великої кількості задач з різних тем шкільної математики, а на сайтах Desmos (desmos.com) та Geogebra (geogebra.org) побудувати різні фігури у графічному калькуляторі.

Номер слайду 12

На деяких сайтах містяться віртуальні лабораторії для проведення учнівських досліджень. Наприклад, на сайті Ph. ET interactive simulations (англ. interactive simulations — інтерактивні симуляції) (phet.colorado.edu/uk) в розділі Симуляції можна вибрати шкільний предмет і тему для проведення дослідження. Запустивши симуляцію, можна проводити експерименти з її об’єктами для того, щоб зрозуміти сутність процесів.

Номер слайду 13

Вікно Лабораторії рівноваги на сайті Ph. ET interactive simulations

Номер слайду 14

В Інтернеті можна знайти багато сайтів, присвячених учнівським олімпіадам з різних предметів та іншим інтелектуальним конкурсам. На цих сайтах можна знайти положення про олімпіаду або конкурс, умови участі, завдання минулих років, оголошення про початок і терміни проведення, допоміжні матеріали для підготовки до участі у змаганні. Ось деякі з таких сайтів:міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності Бобер (bober.net.ua);всеукраїнська українознавча гра Соняшник (gra-sonyashnyk.com.ua);міжнародна природознавча гра Геліантус (helianthus. com.ua);міжнародний природничий конкурс Колосок (kolobok.org.ua/schooltest);міжнародний математичний конкурс Кенгуру (kangaroo.com.ua);міжнародний учнівський конкурс юних істориків Лелека (osvitniy-prostir.com.ua);всеукраїнський конкурс з англійської мови Гринвіч (uclever.com) та інші.

Номер слайду 15

Головна сторінка сайту конкурсу Бобер

Номер слайду 16

Для тих, кого цікавить участь в олімпіадах з інформатики та інформаційних технологій, корисними будуть сайти:• Всеукраїнські олімпіади з інформатики (oi.in.ua);• NETOI— Всеукраїнський центр проведення олімпіад школярів з інформатики в мережі Інтернет (new.netoi.org.ua);• Еоіушр (eolymp.com/uk);• Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформаційних технологій (sites.google.com/view/ukrolimpit);• it: olimp (itolymp.com).

Номер слайду 17

Різноманітні конкурси для учнів постійно проводяться на сайті На Урок (naurok.com.ua/konkurs). Тут можна зареєструватися для участі в оголошених конкурсах і побачити, які вже завершилися, проаналізувати, які конкурси, що вас цікавлять, проводяться щорічно, щоб своєчасно підготуватися до участі в них. Сторінка Всеукраїнські конкурси для учнів на сайті На Урок

pptx
Додано
27 лютого
Переглядів
77
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку