«Розвиток здоров'язбережувальної компетентності на уроках шляхом нестандртних освітніх методів»
Номер слайду 2
“ Якщо хочете виростити дитину щасливою , то виростіть її здоровою “Ж. Ж. Руссо
Номер слайду 3
Здоров’язберігаюча компетентність. Комплекс знань, умінь, ставлень та цінностей які спрямовані на збереження і укріплення здоров’я – свого та оточуючих, на уроках та в позаурочній діяльності.
Номер слайду 4
Традиційно вважається, що основне завдання школи - дати необхідну освіту, але не менш важливе завдання - зберегти в процесі навчання здоров'я дітей.
Номер слайду 5
Формування здоров’язбережувальної компетентності може реалізовуватися через : Проведення оздоровчих пауз. Заняття на уроках фізичної культури. Позакласна робота. Робота з батьками. Дотримання гігієничних вимог Сприятливий емоційний настрій
Номер слайду 6
В умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації іншого характеру безперервна тривалість навчальних занять при організації дистанційного навчання у синхронному форматі не повинна перевищувати для учнів:• 1-2 класів - 2 навчальних занять по 30 хвилин або 3 - по 20 хвилин;• 3-4 класів - 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 - по 30 хвилин, або 4 - по 20 хвилин.
Номер слайду 7
Номер слайду 8
Як сфокусувати увагу дитини?М’язова розтяжка. Вирівнюємо спинки. Гімнастика для очей. Вправи на дихання. Вправи на заспокоєння, переключення уваги. Малюємо свою тривогу і перетворюємо її на щось прекрасне!Медитація. Пальчикова гімнастика