2 червня о 18:00Вебінар: Оцінювання, само- та взаємооцінювання в умовах дистанційного навчання і не тільки

Презентація ,,Табличний процесор''

Про матеріал
Презентація,що містить у собі поняття :таблиці, електронні таблиці,табличний процесор, його призначення ,об'єкти електронної таблиці, їх властивості. Містить посилання для проходження тесту з теми і код.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Таблиці, електронні таблиці. Табличний процесор, його призначення. Об'єкти електронної таблиці, їх властивості

Номер слайду 2

Мотивація навчальної діяльностіЕлектронні таблиціСучасні технології обробки інформації часто приводять до того, що виникає потреба подання даних у вигляді таблиць. Наприклад, таблиця чемпіонату з шахів або футболу, розклад уроків, класний журнал, розклад рухів поїздів, тощо.

Номер слайду 3

Повторення матеріалу. Електронні таблиціЄ великий клас документів у вигляді таблиць, у яких, на відміну від таблиць, створених текстовим редактором Word, проводяться різноманітні обчислення над вмістом комірок. Це - відомості на заробітну плату, табелі робочого часу, інвентаризаційні описи, квартальні звіти, складський облік матеріалів тощо. Електронна таблиця (ЕТ) – це файл-документ, в якому в закодованому вигляді містяться таблиці, які крім даних можуть містити формули автоматичного розрахунку результатів.

Номер слайду 4

Табличний процесор. Електронні таблиці Існує ряд програм, за допомогою яких можна створювати та редагувати документи електронних таблиць. Їх називають табличними процесорами. На сьогодні найпопулярнішим табличним процесором є MS Excel.

Номер слайду 5

Електронні таблиці

Номер слайду 6

Елементарним об'єктом електронної таблиці є комірка, місце знаходження якої визначається перетином стовпців і строк. Рядок – група комірок, розташованих на одному горизонтальному рівні. Стовпчик – група комірок, розташованих в одному вертикальному ряду таблиці. Блок комірок – група суміжних комірок.

Номер слайду 7

Запуск програми MS Excel. Основні елементи вікна програми. Для запуску необхідно виконати команду Пуск, Программы, Microsoft Excel. Після запуску перед нами з’явиться вікно електронної таблиці. Електронні таблиці

Номер слайду 8

Основні об’єкти в середовищі табличного процесора Книга складається із елементів, що мають назву листи. Книга може містити до 255 робочих листів. Їх вкладки містяться унизу вікна електронної таблиці. Електронні таблиціЕлектронна таблиця, створена за допомогою табличного процесора, називається книгою.

Номер слайду 9

Основні об’єкти в середовищі табличного процесора. Електронні таблиціЕлектронна таблиця може складатись із декількох аркушів, кожен з яких поділений на рядки і стовпці. На перетині рядків і стовпців розташовані клітинки, до яких можна вводити дані. Кожна клітинка має свою адресу. Наприклад, клітинка, що розташована на перетині рядка 3 та стовпця B, має адресу B3.

Номер слайду 10

Введення даних. Електронні таблиці Щоб ввести дані в певну клітинку таблиці, слід спочатку її зробити активною. Дані в комірку вводяться з клавіатури і відображаються як в полі самої клітинки, так і в полі рядка формул. В процесі введення можна виконувати прийоми редагування. Завершити введення можна натисканням клавіші Enter.

Номер слайду 11

Переміщення по електронній таблиціЕлектронні таблиціДля переміщення в межах електронної таблиці можна використовувати клавіші управління курсором чи виділяти потрібну клітинку клацанням миші. У нижній частині робочого поля розміщені вкладки з назвами аркушів, за допомогою яких можна переходити від одного аркуша до іншого.

Номер слайду 12

Домашнє завдання. Пройти тест на сайтіhttps://naurok.com.ua/test/join?gamecode=609939 Код доступу: 609939 Електронні таблиці

pptx
Додано
1 квітня
Переглядів
173
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку