Презентація"Текстові редактори. Електронні таблиці. Віртуальний образ. Обліковий запис. Авторизація. Верифікація."

Про матеріал
Презентація до уроку 19 у 7 класі НУШ розроблено за модельною навчальною програмою «Інформатика. 7-9 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори: Пасічник О.В., Козак Л.З., Ворожбич А.В.) відповідно до підручника: Інформатика: підруч. для 7 класу закладів загальної середньої освіти/І.В.Тріщук, О.Ю.Лазарець-Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2024
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Текстові редактори. Електронні таблиці. Віртуальний образ. Обліковий запис. Авторизація. Верифікація.

Номер слайду 2

Текстові редактори

Номер слайду 3

Текстові редактори

Номер слайду 4

Текстові редактори

Номер слайду 5

Текстові редактори1. Пункти меню. 2. Розташування документа на Google диску. У Google Docs всі документи створюються і зберігаються в Google Drive, хмарному сховищі від Google. Це дозволяє легко організовувати та знаходити Ваші документи, а також легко ділитися ними з іншими користувачами. 3. Автозбереження документа на Google диску. 4. Робоча область.

Номер слайду 6

Текстові редактори5. Переглянути історію коментарів. 6. Створити відеодзвінок для учасників, які працюють над цим документом. 7. Спільний доступ. У Google Docs: кілька користувачів можуть одночасно працювати над документом у режимі реального часу, бачити зміни інших учасників та спілкуватися через вбудований чат. Це забезпечує ефективну співпрацю в групі. 8. Інтеграція з іншими сервісами Google.

Номер слайду 7

Як створити Google документhttps://www.youtube.com/watch?v=t. Zm. F-scs1k. Y

Номер слайду 8

Google документи (для тих, хто хоче знати більше)https://www.youtube.com/watch?v=l. Pzz0q. ND5 TM

Номер слайду 9

Особливості в Google Docs

Номер слайду 10

Особливості в Google Docs

Номер слайду 11

Особливості в Google Docs

Номер слайду 12

Особливості в Google Docs

Номер слайду 13

Особливості в Google Docs

Номер слайду 14

Електронні таблиці

Номер слайду 15

Електронні таблиці

Номер слайду 16

Віртуальний образ. Створюється для взаємодії з іншими користувачами та використання з освітньою чи розважальною метою.

Номер слайду 17

Віртуальний образ (для тих, хто хоче знати більше)https://www.google.com/url?q=https://app.socialmediatestdrive.org/tutorial/presentation&sa=D&source=editors&ust=1731480482438309&usg=AOv. Vaw3 Hrs. DBLt0y. Fp. BLFIt. OTXwi

Номер слайду 18

Цифрова взаємодія, вплив на інших осіб Взаємодія між особами, яка відбувається через цифрові технології та платформи. Це охоплює різні форми взаємодії, такі як електронна пошта, соціальні мережі, чати, віртуальні конференції та інші технології. Переваги Глобальний доступ до інформації та ресурсів. Зручність та швидкість взаємодії. Можливість підтримки та спілкування з різними культурами та групами.

Номер слайду 19

Цифрова взаємодія, вплив на інших осіб Способи цифрової взаємодії Чат-боти та месенджери. Спілкування через письмові повідомлення, голосові повідомлення і т.д. Соціальні мережі. Ділитися інформацією, коментувати, взаємодіяти з контентом та іншими користувачами. Відеоконференції. Зустрічі та обговорення за допомогою відеозв’язку.

Номер слайду 20

Вплив цифрової взаємодії на інших осіб

Номер слайду 21

Вплив цифрової взаємодії на інших осіб

Номер слайду 22

Обліковий запис

Номер слайду 23

Обліковий запис

Номер слайду 24

Автентифікація та авторизація

Номер слайду 25

Авторизація Як це працює? Введення ім’я користувача та пароля. Після введення ім’я користувача та пароля на відповідних полях система перевіряє, чи правильно вони введені. Порівняння збережених даних. Система порівнює введені дані з тими, які раніше були збережені під цим ім’ям користувача. Доступ або відмова в доступі. Якщо введені дані збігаються зі збереженими, користувачу надається доступ до облікового запису.

Номер слайду 26

Верифікація. Як це працює? Введення додаткових даних. Система може вимагати введення додаткових даних або виконання певних кроків для перевірки Вашої особистості. Відправлення коду або посилання. Часто використовується відправлення спеціального коду або посилання на Вашу електронну адресу чи телефон, які Ви повинні підтвердити.

Номер слайду 27

Двофакторна автентифікація. Після введення пароля система вимагає додаткового коду або використання спеціального пристрою для підтвердження Вашої особистості. Вам може бути відправлено SMS-код на Ваш телефон або Ви можете використовувати автентифікатор на телефоні для генерації унікального коду.

Номер слайду 28

Двофакторна автентифікація. Введіть отриманий код або використайте пристрій для завершення входу в обліковий запис. Чому це важливо? Безпека. Зловмисникам буде важко отримати доступ до Вашого облікового запису, навіть якщо вони дізналися Ваш пароль. Захист від несанкціонованого доступу. Якщо хтось вирішить спробувати зламати Ваш обліковий запис, важко вдруге отримати додатковий код або доступ до Вашого пристрою.

Номер слайду 29

Двофакторна автентифікаціяhttps://www.youtube.com/watch?v=wc. Covd. JGBe8

Номер слайду 30

Завдання. Перевір налаштування двофакторної автентифікації свого облікового запису

Номер слайду 31

Домашнє завданняст. 68-77 Створити кілька аватарів своїх однокласників/однокласниць, надіслати їм на електронну пошту та продемонструвати вчителю на наступному уроці.

pptx
Додано
13 листопада
Переглядів
213
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку