Презентація. Творчий звіт вчителя початкових класів

Про матеріал
В творчий звід вміщено матеріали роботи вчителя початкової школи з власного досвіду .
Зміст слайдів
Номер слайду 1

. Творчий звіт учителя початкових класів Рожкової Людмили Ісхаківни. Ліцею№ 12 М. Олександрії

Номер слайду 2

Зміст програми НУШ передбачає формування таких ключових компетентностей: Вільне володіння державною мовою;Здатність спілкуватися іноземними мовами; Математична грамотність;Природничо-технологічна компетентність;Інформаційно- комунікаційна компетентність;Громадянські та соціальні компетентності;Екологічна грамотність;Уміння навчатися впродовж життя;Загальнокультурна грамотність;Підприємливість та фінансова грамотність;Інноваційна компетентність.

Номер слайду 3

Компетентності охоплюють такі наскрізні уміння: Читання з розумінням; Уміння висловлювати власну думку;Критичне мислення;Творчість та ініціативність;Здатність логічно обгрунтовувати позицію;Вміння конструктивно керувати емоціями;Оцінювати ризики та приймати рішення;Розв”язувати проблеми та співпрацювати з іншими.

Номер слайду 4

Ігрові технології в системі навчання молодших школярів Саме в іграх розпочинається невимушене спілкування дитини з колективом класу, взаєморозуміння між учителем і учнем. У процесі гри в дітей виробляється звичка зосереджуватися, працювати вдумливо, самостійно, розвивається увага, пам’ять, бажання вчитися. В процесі гри дитина «добудовує» в уяві все, що недоступне їй в навколишній дійсності, у захопленні не помічає, що вчиться – пізнає нове, запам’ятовує, орієнтується в різних ситуаціях, поглиблює раніше

Номер слайду 5

Використовую ігри з 1 класу по 4 клас. Застосовую розвиваючі ігри на всіх предметах і це можна робити на різних етапах уроку. На уроках української мови учні з великим задоволенням грають у мовні розвиваючі ігри. Наприклад, при вивченні тем з розділу « Частини мови» я пропоную такі ігри: «Допоможи рибалці спіймати потрібну рибку», «Допоможи Сонечку вгадати : істота чи не істота» , « Розсипані слова», мовні вікторини, метод « Лего 6 цеглинок»… Розвиваючі ігри та нестандартні уроки (урок-гра, урок-подорож, урок-мандрівка, урок – конкурс на краще читання, « Математичні перегони» .) роблять навчання легким, доступним, простим, цікавим. Нестандартні уроки починаю з цікавого фрагменту. Наприклад, це може бути карта подорожі, план, макет квітучої галявини, острів скарбів…

Номер слайду 6

Навчання в НУШ побудоване на дослідженнях: дитина самостіно шукає відповіді на запитання, осмислює вивчене, а вчитель допомагає їй в цьому. Вивчаємо властивості магніта

Номер слайду 7

. Досліджуємо гірські породи. Робота в парах

Номер слайду 8

.«Подорожуємо світом»

Номер слайду 9

Навчальні проєкти«Кольорові мрії»«Колискові пісні»

Номер слайду 10

Робота в групах

Номер слайду 11

Математика з ЛЕГО

Номер слайду 12

Технологічна галузь

Номер слайду 13

Мистецька галузь

Номер слайду 14

Робота онлайн

Номер слайду 15

pptx
Додано
20 жовтня 2023
Переглядів
309
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку