Презентація Урок доброти 2021

Про матеріал
4 жовтня у світі відзначають День тварин, який також називають Всесвітнім днем ​​захисту тварин. Свято заснували у 1931 році на Міжнародному конгресі прихильників руху на захист природи, щоб привернути увагу людей до проблем інших мешканців планети.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

ам. Урок доброти 2021 Як допомогти безпритульним тваринам

Номер слайду 2

4 жовтня у світі відзначають День тварин, який також називають Всесвітнім днем ​​захисту тварин.

Номер слайду 3

Першим ідею свята запропонував німецький письменник і кінолог Генріх Циммерман у 1925 році.

Номер слайду 4

Дата обрана не випадково – це день пам'яті католицького святого Франциска Ассізького покровителя природи й тварин. Легенда свідчить, що святий Франциск вмів розмовляти зі звірами, тому на багатьох картинах та іконах він зображений в їхній компанії.

Номер слайду 5

Офіційно свято заснували у 1931 році во Флоренції на Міжнародному конгресі прихильників руху на захист природи, щоб привернути увагу людей до проблем інших мешканців планети

Номер слайду 6

Ідея проведення подібного дня прижилася в усьому світі, заходи, присвячені цій даті, пройшли вже у 66 країнах світу.

Номер слайду 7

У чому мета свята. За інформацією Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), кожну годину на Землі зникають три види тварин, 70 видів флори та фауни планети зникають щодня. За останню чверть століття біологічне різноманіття Землі скоротилося на третину. Сумчатий вовк – зник у 1930 роках

Номер слайду 8

Тому й сьогодні День захисту тварин святкують з метою підвищення усвідомлення громадськістю необхідності захисту навколишнього середовища, підвищення активності в захисті тварин.

Номер слайду 9

Причому це стосується захисту не тільки диких тварин, а й домашніх, оскільки прикладів жорстокого поводження з ними в останні роки стає все більше. У багатьох західноєвропейських країнах вважається, що домашні тварини – це частина сім'ї, і вони мають такі ж права, як і інші її члени.

Номер слайду 10

Які тварини можуть зникнути в УкраїніЧимало тварин в Україні також потребують захисту, перш за все від людини – через полювання, браконьєрство, вирубування лісів, забруднення ґрунту.

Номер слайду 11

Їжак вухатий

Номер слайду 12

Лисовой кіт

Номер слайду 13

Бурий ведмідь

Номер слайду 14

Сипуха

Номер слайду 15

Чорний лелека

Номер слайду 16

Рись

Номер слайду 17

Горностай

Номер слайду 18

Лось

Номер слайду 19

Як допомогти тваринкам у великому містіЗгідно з проєктом моніторингу чисельності безпритульних тварин, на вулицях Києва перебуває близько 3 тисяч собак і котів.Європейська конвенція про захист домашніх тварин декларує, що моральним обов'язком будь-якої людини має бути повага до всіх живих істот. Звісно, найкраща допомога — це забрати безпритульну тварину додому, але якщо ви не маєте такої можливості, ми підготували ще 8 варіантів. Автомати по збору пластика з дозатором корму для тварин

Номер слайду 20

1. Допоможіть знайти новий дім. Вуличні собаки та коти ховаються майже в кожному дворі. Хочете допомогти кому-небудь з них знайти новий дім? Насамперед відведіть тварину на огляд до ветеринара. Не можете взяти її на кілька днів на перетримку? За окрему плату (в середньому 150 гривень на день за кота та 200 гривень на день за собаку) нового друга можна залишити в клініці.

Номер слайду 21

2. Фінансова допомога. На сайтах більшості зоозахисних організацій є можливість налаштувати автоматичний щомісячний платіж. Притулків доволі мало і зазвичай вони перебувають у скрутному фінансовому становищі, тому навіть 100 гривень щомісяця допоможуть забезпечити тварин їжею та теплом. Якщо ви подружилися з хвостатим товаришем, коли були волонтером, але досі не маєте можливості забрати його з притулку, станьте його опікуном. Найбільший в Україні притулок для бездомних тварин “Сіріус” порахував, що місяць підгодовування однієї тварини коштує приблизно 150 гривень. Оберіть притулок, якому ви довіряєте, та підтримайте його фінансово.

Номер слайду 22

3. Станьте волонтером. У притулках відчувається гостра нестача працівників, тому волонтерство — це величезний плюс до карми. Барбоси сумують без спілкування з людьми, їх треба постійно вигулювати. Допоможіть носити воду, колоти дрова, готувати їжу, будувати й утеплювати вольєри — вам будуть дуже вдячні.

Номер слайду 23

4. Підтримати програму ВСВВВСВВ — Вилов, Стерилізація, Вакцинація та Випуск. Натепер це найгуманніший спосіб зупинити поширення сказу і зменшити популяцію безпритульних тварин. Якщо ви помітили, що в підвалі вашого будинку ховаються від холоду чотирилапі, повідомте про це місцеві притулки та спеціалізовані благодійні фонди.

Номер слайду 24

5. Тимчасова перетримка. Притулки не взмозі вмістити всіх тварин. Тож поки волонтери шукають нових господарів, можете взяти цуценя або кошеня до себе на тимчасову перетримку. Часто оголошення про пошук охочих публікують самі притулки. Крім того, існують десятки спеціалізованих локальних груп з небайдужими людьми в Facebook.

Номер слайду 25

6. Надихайте своїм прикладом. Дослідження свідчать, що люди охочіше займаються благодійністю, коли бачать приклад близьких. Переважна більшість надихається позитивним досвідом знайомої людини або відомої особистості, а кожного третього спонукає на добрі справи схвалення близьких.

Номер слайду 26

7. Інформаційна підтримка. Допомагайте поширювати новини від зоозахисних організацій. Розповідайте в соцмережах про громадські ініціативи, важливі петиції, запрошуйте друзів на марші за права тварин. Стежити за новинами й актуальними подіями можна на Facebook-сторінці Ua. Animals.

Номер слайду 27

8. Віднесіть непотрібні речі у притулок. Теплий одяг, меблі, подушки, іграшки, відра, миски — взимку мешканці притулків радітимуть навіть вашій старій ковдрі з горища. Також організації постійно потребують будматеріалів, щоб волонтерам було чим утеплювати вольєри.

Номер слайду 28

Які організації займаються захистом тварин в УкраїніКиївське товариство захисту тварин. Благодійний фонд “Кото-Ярмарок”: доброчинний проєкт, головною місією якого є пошук домівок безхатнім котикам. Благодійний проєкт “Хочу Собаку”: інтернет-майданчик для пошуку нових власників. Черкаське міське товариство захисту тварин “Друг”Animal Id Info: міжнародна онлайн-платформа, яка об’єднує дані про ідентифікованих тварин, їх власників та організацій, які працюють з тваринами. Pet. Advisor: рекомендаційний центр для власників тварин з переліком найпоширеніших захворювань та рейтингом закладів із відгуками клієнтів

Номер слайду 29

У яких притулках можна забрати тварину. Сіріус (Київ)Happy Paw (працює з 12 притулками по Україні)Гостомельський притулок (Київська область)Gaia (Київ)У добрі руки (Київська область)ЛКП Лев (Львів)Дім Сірка (Івано-Франківськ)МКП Притулок для тварин (Чернівці)Міський центр утримання тварин (Харків)Ковчег (Одеса)Притулок для захисту і допомоги бездомним тваринам (Одеса)

Номер слайду 30

Інформація взята на сайті Суспільне. Новиниhttps://suspilne.media/169082-dogladae-za-tvarinami-z-invalidnistu-vira-savicka-suspilne-ludi/

Номер слайду 31

Дякуємо за увагу!

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 3
Оцінки та відгуки
  1. Скворцова Ірина Олександрівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  2. Ляпкало Тамара Анатоліївна
    Дякую. Гарна презентація!
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  3. Лупуляк Світлана Василівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
pptx
Додано
5 жовтня 2021
Переглядів
5791
Оцінка розробки
5.0 (3 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку