31 березня о 15:00Вебінар: Викладання хімії в умовах дистанційного навчання

Свято: Веселі ігри, конкурси для учнів початкових класів " День Святого Валентина"

Про матеріал

Під час виховного заходу учні мають змогу:

- розвинути творчу активність, мову, мислення, пам'ять, увагу;

- виховувати почуття толерантності.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

День Святого Валентина

Номер слайду 2

ГРА «Хапай пару»

Номер слайду 3

ГРА «Хапай пару»Дівчатка стають в коло з зав'язаними очима обличчям назовні, а хлопчики ходять по колу під музику. Коли музика зупиняється, дівчата хапають своїх хлопчиків. Ті і будуть їх другими половинками для проходження конкурсів.

Номер слайду 4

1 конкурс « Добре слово »

Номер слайду 5

1 конкурс « Добре слово »На дошці розташована ромашка. На кожному пелюстку написана буква. Пари виходять по черзі , вибирають пелюсток. Вони повинні сказати одне одному ласкаве слово на цю букву.

Номер слайду 6

2 конкурс « Зріж бал»

Номер слайду 7

2 конкурс « Зріж бал»На мотузці прив'язані сердечка з написаними на них балами. Кожна пара повинна зрізати одне сердечко з зав'язаними очима. Одна половинка зрізає, а інша спрямовує і підказує.

Номер слайду 8

Номер слайду 9

3 конкурс « Дружна пара»

Номер слайду 10

3 конкурс « Дружна пара»Кожній парі дають повітряну кульку, яку вони затискають між головами. За сигналом ведучого діти оббігають перешкоду і повертаються назад. Змагаються по дві пари.

Номер слайду 11

4 конкурс « Розбите серце »

Номер слайду 12

4 конкурс « Розбите серце »Кожній парі дається розрізане на 4-5 частин серце. За 1 хвилину їм необхідно зібрати всі шматочки. Хто швидше це зробить, той і отримує перемогу.

Номер слайду 13

Номер слайду 14

5 конкурс « Лабіринт »

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Номер слайду 17

Гра «Запитання-відповідь»(2 конверта. В одному 10 питань, в іншому 10 відповідей. Кожна пара тягне питання і відповідь.)Питання:- Ти слухаєшся батьків?- Коли ти будеш вчитися на одні п'ятірки?- Ти любиш їсти в шкільній їдальні?- Ти прогулюєш уроки?- Вмієш ти читати?- Чи ти вважаєш себе розумним?- Ти хотів би перейти в інший клас?- Ти ображаєш дівчаток? (хлопчиків)- Тобі подобаються діти вашого класу?- Хотів (а) би ти, щоб скоріше почалися канікули?Відповіді:- Коли сплю.- Тільки цим і займаюся.- Про це краще скаже вчитель.- Не їм, не сплю, тільки про це і думаю.- Часом буває.- Природно.- Тільки тоді, коли дуже сердитий.- Я роблю це по понеділках.- Мені це не до чого.- Мені і так дуже весело живеться.

Номер слайду 18

Нагородження

Номер слайду 19

pptx
Додано
12 березня 2019
Переглядів
331
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку