Конкурс розробок «Вчительська десятка»
Розробки додавай – подарунки вигравай!

Презентація "Від щирого серця даруймо доброту"

Про матеріал

Презентація "Від щирого серця даруймо доброту" для учнів початкових класів для формування важливої цінності - добрити, яку треба будувати з дитинства.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Номер слайду 2

Правила доброти1. Допомагай слабким, маленьким, хворим...2. Не будь жадібним3. Прощай помилки іншим4. Ніколи не заздри!5. Жалій інших, а не себе.

Номер слайду 3

Правила честності1. Сказав - зроби.2. Не впевнений - не обіцяй.3. Помилився - визнай.4. Забув - попроси пробачення.5. Говори тільки те, що думаєш.6. Не можеш сказати правду - поясни, чому.7. Не видавай чужу таємницю.

Номер слайду 4

Правила вічливості1. Пам'ятай! Ввічливість - вміння поводити себе так, щоб іншим було приємно з тобою.2. Будь завжди привітним; вітайся при зустрічі, дякуй за допомогу, йдеш - попрощайся.3. Не примушуй за тебе хвилюватися, ідеш - скажи куди і коли повернешся.4. Не капризуй, не бурчи! Твоє капризування може зіпсувати настрій іншим.

Номер слайду 5

Правила скромності1. Не будь хвальком! Не вихваляйся своїми успіхами, знаннями, речами.2. Старайся не виділятися серед товаришів.3. Допоміг товаришеві - не підкреслюй цього, нікому не хвались.4. Старайся робити добро скромно, непомітно.

Номер слайду 6

Справжня доброта не повинна чекати похвали або подяки

Номер слайду 7

17 лютого - День спонтанного прояву доброти. Це свято має досить нетривалу історію. Його поява пов'язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об'єднати під гаслами доброти всіх людей планети - незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.

Номер слайду 8

 «Доброта - це якість, прояв якої ніколи не буває зайвим».

Номер слайду 9

Роби іншим добро - будеш сам без біди. Роблячи зло, на добро не сподівайся. Добре діло твори сміло. Без добра і лихо не родить. Часок у добрі побудеш — все горе забудеш. Добро не лихо, ходить у світі тихо. Не одяг красить людину, а добрі діла. Все добре переймай, а зла уникай. Від добра добра не шукають. З ким поведешся, того й наберешся. Прислів'я та приказки про добро

Номер слайду 10

Добро повертається добром!

Номер слайду 11

Притча. Колись давно старий відкрив своєму онукові одну життєву істину:- У кожній людині йде боротьба, дуже схожа на боротьбу двох вовків. Один вовк представляє зло: заздрість, ревнощі, жаль, егоїзм, амбіції, брехню. Інший вовк представляє добро: мир, любов, надію, істину, доброту і вірність. Онук, зворушений до глибини душі словами діда, задумався, а потім запитав:- А який вовк в кінці перемагає?Старий усміхнувся і відповів:- Завжди перемагає той вовк, якого ти годуєш.

Номер слайду 12

Я вірю в силу доброти. Добро завжди сильніше злого. Дає наснагу, щоб цвістиІ світлу вибрати дорогу.  Я вірю в силу доброти,              Що має долю роботящу,              Що хоче, щоб і я, і ти,              І все на світі стало кращим.

Номер слайду 13

Дякую за увагу!

Станьте першим, хто оцінить розробку

Щоб залишити свій відгук, необхідно зареєструватись.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
pptx
Додано
17 лютого 2018
Переглядів
692
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку