Українець Максим Лема зі Львова у віці 12 років створив робота, який виконує функції інженерів БТІ. Робот сканує приміщення, робить заміри та за допомогою радіосигналу передає дані на комп’ютер.
Номер слайду 3
Пластилін винайшла школярка — внучка відомого виробника чистячого засобу для шпалер Клео Маквікера. Воно було призначене для очищення шпалер від вугільного пилу. Дівчинка запропонувала використовувати цей засіб для гри. З його складу прибрали чистячий компонент, додали мигдалеве масло і фарбники.
Номер слайду 4
Іграшкову вантажівку з кузовом, що відкидається, винайшов і навіть запатентував шестирічний Роберт Петч, що намалював дану конструкцію для того, щоб батько зробив йому таку машинку.
Номер слайду 5
Ідея створення хутряних навушників для захисту від холоду належить 15-річному американцеві Честеру Грінвуду. Таким чином він придумав, як можна кататися на ковзанах і одночасно слухати улюблену музику.
Номер слайду 6
11-річний американець Френк Епперсон у 1905 році намагався створити газовану воду, до якої вигадав авторський сироп. Коли експеримент не вдався, він лишив його із паличкою для коктейлів надворі на ніч. Вранці він виявив, що замерзлий лід на паличці дуже смачний і його зручно їсти. За рік, хлопець почав активно провадити бізнес, продаючи його у парках та біля кінотеатрів. А пізніше - запатентував.
Номер слайду 7
Шрифт Брайля (рельєфно-точковий тактильний шрифт, призначений для листа і читання незрячими людьми) розробив французький підліток, 15-річний син чоботаря Луї Брайль. Хлопчик був сліпий з 3-річного віку, а за основу свого шрифту узяв «нічний шрифт» капітана артилерії Шарля Барбье, який використовувався військовими того часу для читання донесень в темноті.