Пропоную презнтацію присвячену Чорнобильській тргедії. В доступній фомі в презентації розказується про місто Чорнобиль, про походження нази міста, про те що таке радіація і що сталося навесні 1986 року. Діти знайомляться з правлами поводження у забрудненому сердовищі. Віртуально відвіають музей Чорнобиля у Києві.
Що ж сталося весною 1986 року? Ту мирну весняну українську ніч на берегах річки Прип'ять люди ніколи не забудуть. Вона була, як зараз усім здається, найтихішою і найтемнішою. І не віщувала біди. Люди мирно спали після робочого тижня. Це була ніч з п'ятниці на суботу, і більшість людей чекали вихідних, а ще більше - свята 1-го травня.
Всю обробку їжі треба робити ретельніше: гарно мити у проточній воді, зливати, відварювати і т. ін. Необхідне вологе прибирання, ретельне витирання пилу з меблів, підвіконня, зміна взуття. Особиста гігієна: ретельно мити руки з милом перед вживанням їжі, після вулиці, полоскати рот і горло перед їдою, часто мити голову, приймати душ, дбати про чистоту одягу.
Є й рослини, які допомагають виводити радіонукліди з організму людей. Гарбуз — маленька аптека. У ньому багато корисних речовин. Є кальцій, залізо, мідь, фосфор, що так необхідні для розвитку дитячого організму. Багатий він і вітамінами. Вітамін С зміцнює імунну систему. Вітамін РР виводить з організму радіонукліди. А вітаміни групи В врівноважують нерви. Наші вчені дійшли висновку: найцінніша, найцілюща дієта для дітей, які живуть на забруднених Чорнобильською катастрофою територіях, — гарбузова каша.