Проект для 1 класу з природознавства на тему: "Як економно витрачати воду у повсякденному житті"

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Як економно витрачати воду в повсякденному життіПроект з природознавства учнів 1 класу. Попаснянської гімназії №20кл.кер. Устіменко О. В

Номер слайду 2

Мета завдання- з’ясувати значення води у житті людини;- формувати в учнів знання про воду і про те, як людина її використовує, про економне витрачення води; про те, який шлях долає вода, перш ніж потрапити в наші будинки;- формувати пізнавальний інтерес до природи;- формувати в учнів предметні природознавчі компетентності;- виховувати бережне ставлення до води, екологічну свідомість.

Номер слайду 3

Етапи проекту1. Організаційний2. Підготовчий3. Проектна робота4. Оформлювальний5. Презентація проекту6. Підсумки

Номер слайду 4

Визначення проблеми проекту- Чи можна уявити життя без води? Чому?- Як людина використовує воду?- Звідки вона потрапляє в наші квартири?- Який шлях долає вода,перш ніж потрапити в наш будинок?- Як економно витрачати воду в повсякденному житті?- Навіщо потрібно берегти воду?

Номер слайду 5

У морях і річках живе, Але часто по небу літає. А як набридне їй літати, На землю знову осідає.

Номер слайду 6

Формування груп 1 група “Всезнайки”2 група ”Екологи”3 група ”Дослідники”4 група ”Господарі”5 група ”Літературознавці”6 група ”Творча майстерня”

Номер слайду 7

Обговорення та презентація В першу чергу людина воду вживає в їжу: втамовує нею спрагу, готує на ній страви. Вченими виявлено, що для нормального фізичного стану всіх людських органів, необхідно в день випивати 1,5-2 літри води, не рахуючи випитих протягом дня соків та інших рідин. Особисту гігієну не зробити без води. На умивання потрібно на одну людину до 10 літрів води. За допомогою води господарі справляються з прибиранням приміщень. Підраховано, в середньому на миття посуду, підлог, вікон, прання, поливу кімнатних квітів на добу йде до 180-200 літрів води. Вода – основа життя на Землі2/3 поверхні Землі покриті водою! Вода – друга по важливості речовина на Землі після кисню. Без води, людина може прожити всього три дні. У дорослій людині приблизно 78 % рідини. Вода необхідна для розвитку рослин, що відтворюють кисень, тварин, які цей кисень споживають і людей, які все псують.

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Відгадайте загадки Ми кажемо: вона тече; Ми кажемо: вона виблискує; Вона біжить завжди вперед, Але нікуди не тікає. У морях і річках живе, Але часто по небу літає. А як набридне їй літати, На землю знову осідає. Я і хмара, і туман, І струмок, і океан, І літаю, і біжу, І замерзнуть можу!

Номер слайду 10

Прислів’я про воду•Не плюй у криницю, бо доведеться з неї ще води напитися.  •Без води й борщу не звариш.  •Без води і не туди, і не сюди.     •У воді стоїть, а води просить.   •Вивели його на чисту воду.   •Від великої води надійся шкоди.   •Він, як вода, скрізь просочиться.  

Номер слайду 11

“Дослідники” працюють

Номер слайду 12

Знаки-символи, що нагадують про економію води

Номер слайду 13

ВОДАА вода - це справжнє диво! Як прожити без води? З нею ми завжди щасливі, З нею в нас нема біди. Є вода — ростуть рослини: Ліс, сади, рясні поля. Це чудово для людини і радіє вся Земля. Плавають в водичці діти, Риби у воді живуть. Розцвітають в лузі квіти. І рясні дощі ідуть. Кругообіг повсякчасно На Землі вода веде. Тож з водою всім прекрасно і біди нема ніде! їЖА РИБИГОСПОДАРСТВО ЖИТТЯ

Номер слайду 14

МОЛОДЦІ!

Завантаження...
Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
 1. Уколова Татьяна
  Велике спасибі за наданий матеріал!
  Загальна:
  5.0
  Структурованість
  5.0
  Оригінальність викладу
  5.0
  Відповідність темі
  5.0
pptx
Додано
17 грудня 2017
Переглядів
4237
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку