Розробка інтегрованого уроку для 4 класу "Подорож містом"

Про матеріал
Мета: активізувати та повторити лексичний матеріал теми «Місто»; Закріпити граматичний матеріал ; Розвивати мовну здогадку, пам'ять, увагу, логічне мислення, самостійність, акторські здібності Перевірити рівень мовної компетенції за темою; Виховувати почуття поваги до пам’яток культури, культуру поведінки на вулиці.
Перегляд файлу

Тема: Місто

Мета: активізувати та повторити лексичний матеріал теми «Місто»;

Закріпити граматичний матеріал ;

Розвивати мовну здогадку, пам'ять, увагу, логічне мислення, самостійність, акторські здібності

Перевірити рівень мовної компетенції за темою;

Виховувати почуття поваги до пам’яток культури, культуру поведінки на вулиці

Обладнання: карта міста, роздатковий матеріал, футбольне поле, руль, костюми, футбольне поле, магнітофон, комп’ютер, диски

Тип уроку: інтегрований урок

Хід уроку

І Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

  1. Організаційний момент. Привітання

T: Good morning, children! Nice to see you!

Ps: Nice to see you too!

T: How are you today?

Ps: I’m fine! I’m great! I’m so-so! And so on.

  1. Повідомлення теми уроку

T: Everybody is fine in this room. That’s why we can start our lesson. Today we’ll continue to speak about city, and the ways in the city. But it will be in unusual way. We’ll play interesting games today.

  1. Уведення в іншомовну атмосферу

Мозковий штурм

T: When we think about a city what building and place do we mind? I have some pictures which can help you.

(учні беруть малюнок, називають місця і прикріплюють його до листка на дошці)

  1. Фонетична зарядка

T: You see a sentence on the board “From the cinema to the theatre”. Children, let’s read this sentence changing the names of the buildings. (діти змінюють речення)

II Основна частина уроку

  1. Розвиток мовленнєвих навичок
  1.    Повторення прийменників місця. Метод карусель

T: You see in our city there is a merry-go-round. Do you like it? Let’s play the game “Merry-Go-Around”

-         Check each other the words

(учні стають у 2 кола – внутрішнє і зовнішнє, кожен учень у внутрішньому колі тримає картку із словом, учні зовнішнього кола називають його переклад,потім всі учні зн кола роблять крок управо. І так поки всі учні не повторять слова. Потім вн і зн коло міняються місцями.)

  1.    Інтелектуальний футбол

T: In our city you can see the football field. Do you like sport? What is your favourite sport? And now let’s play the “Intellectual football”

There are 2 teams. You should choose one of the pictures and make questions, where this building is. For example, It is opposite the food shop. It is next to the theatre. What is it?

(кожна команда загадує по 1 завданню)

Фізкультхвилинка (з використанням презентації)

“It is raining in the city”

Repeat after me:

Now the sun is shining. (руки вгору)

Suddenly the little rain starts. (щелчки пальцями)

It is raining more. (плескіт рук по грудях)

It is raining more and more. (плескіт рук по ногах)

It is pouring. (тупіт ногами)

But now the rain is less and less, and less (тупіт ногами, плескіт рук по ногах,                                                               щелчки пальцями)

And the sun is shining again. (руки вгору)

  1. Повторення граматичного матеріалу і розвиток навичок письма

T: There is a station in our city. Trains arrive there. And we can see a train. Let’s divide the words into the train. But first of all let’s remember comparing the adjectives.

Tall-taller- the tallest

Small-smaller-the smallest

Short-shorter-the shortest

Big-bigger-the biggest

Near nearer-the nearest

And now we have words. So, your task is put them into true pockets in the train.

Taller, bigger, the smallest, the shortest. – завдання для слабших учнів.

(учні по черзі виходять до дошки і групують слова)

Т: We have many different places in our city. Some of them are tall, small, big, near. Let’s compare these buildings. For example, the gallery is taller than the theatre. – завдання для сильніших учнів.

(учні складають  речення і записують їх у зошити)

  1. Розвиток навичок діалогічного мовлення

T: Please answer my question. What is opposite the theatre, is smaller than the gallery, is red? Yes, you are right. It is a telephone. Let’s listen to the telephone talking.

(учні розігрують телефонну розмову)

УРОК МАТЕМАТИКИ

Задача на рух. З якою швидкістю треба рухатись хлопцям, щоб вчасно прийти до спортивного клубу.

( частина уроку та умова задачі додається)

 Фізкультхвилинка пісенна (з використанням відео)

T: To be faster our boys can take the bus and go to the sport club. Please stand up, take your places and let’s sing the song “Bus”.

  1. Розвиток навичок читання

Етап підготовки до читання

T: Who is this? (This is a polisman)

He wants you to read the safety roads. Let’s do it.

Етап читання

(учні читають речення ланцюжком)

Етап перевірки розуміння прочитаного

T: Complete (комп’ютерна презентація)

ІІІ Заключна частина

  1. Підведення підсумків

T: There is a traffic light in the city. So let’s play the game “Traffic light”. Throw the ball and answer my question.

  1.    What is the tallest building in the city?
  2.    What is opposite the city church?
  3.    Translate into Ukrainian the sentence: “The gallery is nearer than the zoo”
  4.    Compare the word big
  5.    Where is the café?
  6.    Translate into English the sentence: Церква навпроти  музею
  7.    Name 5 buildings in the city
  1. Домашнє завдання

Намалювати місто і скласти загадку про місце знаходження однієї із будівель.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

 

 

Показовий урок англійської мови

у 4 класі на тему:

«City»

 

Вчитель: Климентенко К.О.

 

 

2012-2013 н.р.

 

docx
Додано
20 жовтня 2023
Переглядів
182
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку