Метою даного уроку є презентувати новий граматичний матеріал за темою "Future Simple" та лексичний матеріал за темою «Давай святкувати», активізувати знання вживання звороту “There is/are”, вміння запитувати про відчуття та відповідати на запитання, повідомляти про смаки, уподобання, виражати своє ставлення до когось/чогось, вдосконалювати фонетичні компетенції, компетенції читання, аудіювання й усного мовлення, вдосконалювати уміння будувати своє мовне висловлювання;вчити уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні; виховувати уміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі.
Обладнання: таблиця "Future Simple", граматична картка у словник "Future Simple", картки для розвитку фонетичних компетенцій, картки для диференціації, тематичні картки до уроку, інтерактивна вправа.
Дану розробку рекомендую використовувати із презентацією "Казка про Will i Shall"
Unit 3. Let us cerebrate!
Lesson 22. Готуємо paзом
Date: _____
Цілі:
• навчальна, презентувати новий граматичний матеріал за темою "Future Simple" та лексичний матеріал за темою «Давай святкувати», активізувати знання вживання звороту “There is/are”, вміння запитувати про відчуття та відповідати на запитання, повідомляти про смаки, уподобання, виражати своє ставлення до когось/чогось, вдосконалювати фонетичні компетенції, компетенції читання, аудіювання й усного мовлення, вдосконалювати уміння будувати своє мовне висловлювання;
• розвиваюча: уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні;
• виховна: виховувати уміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі.
Обладнання: таблиця "Future Simple", граматична картка у словник "Future Simple", картки для розвитку фонетичних компетенцій, картки для диференціації, тематичні картки до уроку, інтерактивна вправа, презентація.
Хід уроку
І. Організація класу. (Привітання, настрій, погода T – Cl, P1 – P2 …)
1. фонетична розминка (match transcription with the picture) вчитель демонструє картку з транскрипцією слова – учні читають слово за транскрипцією – перекладають українською - картку розміщують біля відповідного малюнку з англійським словом
apples
eggs
milk
flour
flower
apple pie
go shopping
fridge
birthday
2. Повідомлення теми/мети уроку
T: Today we will start the new topic. How do you think, what we are going to talk about? (Відповіді учнів) Ми будемо говорити з вам про свята, порівняємо як святкуємо ми деякі свята і як святкують їх англійці. А сьогодні розпочнемо говорити про те, як ми готуємося до свят.
T: Do you like holidays? What is your favourite holiday? Why? Do you like to get or give presents? Хто у вашій родині відповідає за підготовку до свят? Чи допомагаєте ви батькам, коли чекаєте на гостей? Як ви можете їм допомогти? Чи допомагаєте ви готувати якісь страви?
Сьогодні ми поговоримо про Біла і Вікі, як вони готуються до дня народження друга.
3. Перевірка д/з.
T: But first, let us check the home task.
ІІ. Основна частина
Do choral and individual repetition.
Follow the same procedure three or four times. If it is necessary, translate them into the native language.
3. Reading the dialogue (p. 66, ex. 2).
Prereading
Ask questions about the characters on the page, “Who are these children? Where are they?” Then ask about the characters’ clothing, “What colour is Vicky’s dress? What colour are the children’s phones?”
Find in the dialogue the names of food.
Find the word ‘tomorrow’
Present the word ‘tomorrow’. Drill the new word. Translate it.
Read the dialogue. Pupils listen and read. (P1 – P2 + translator)
After reading
True/false
4. Фізхвилинка
(пісенька вправи 4 с 51)
Pay attention to shall/will sentences in the dialogue
Казка про will і shall
Pay pupils attention to the Section ‘Remember’.
Read the sentences. Translate. Pay attention to the formation of Future Simple. Do choral and individual reading.
Ask pupils to look at the table and make questions.
Ask bright pupils to go to the board and write them on it while other pupils write these questions in their copybooks.
b) Ask and answer in pairs.
Pupils read the pattern and act out the dialogue in pairs.
Tell pupils to read the questions from part A and answer using short answers.
5. Інтерактивна вправа на вживання will і shall (використання інтерактивної дошки)
6. З тих речень, що утворились під час виконання вправи в зошит записати 1 питальне і 1 негативне речення (можливо 2) інші усно
ІІІ. Заключна частина
Hometask
Read p. 66, ex. 1, WB ex1.p. 24
Підсумок
Ігрова вправа
I go – I shall go
We read – we shall read…
Як перекладається tomorrow