Розробка уроку "Clothes. Adverbs of frequency" для 6-го класу

Про матеріал
Ця розробка уроку буде актуальною для закріплення знань учнів із теми «Adverbs of frequency» та вивчення лексики з теми «Сolours».
Перегляд файлу

План-конспект

 

Тема: Style

Підтема: Clothes

Мета:

Практична: повторити лексику з попереднього уроку; закріпити знання учнів із теми «Adverbs of frequency», познайомити учнів з лексикою на тему «Сolours»;

Розвиваюча: розвивати вміння та навички монологічного мовлення, вдосконалювати навички письма, читання та аудіювання;

Освітня: стимулювати комунікативну-пізнавальну діяльність учнів;

Виховна: виховувати взаємоповагу між учнями в класі в процесі оволодіння англійською мовою; виховувати в учнів доброзичливість, активність, працьовитість.

Обладнання: підручник, робочий зошит

Клас. 6-Б

Використана література:

Solutions Elementary Student’s Book 3rd edition – Tim Falla, Paul A Davies.

Solutions Elementary Workbook 3rd edition – Tim Falla, Paul A Davies.

 

 

Перебіг уроку

 

1.Початок уроку

1.1 Привітання

- Good morning, pupils. Sit down, please.

1.2 Мовленнєва зарядка

- Look at the photos A and B. Do you like their clothes. Which are your favourites? Do you wear similar clothes?

 

 

 

D:\Работа Гимназия 43\планы уроков\Screenshot_1.png

- Match items of clothing 1-13 in the photos with words from the list below.

2. Основна частина уроку

2.1 Актуалізація опорних знань з лексики «Clothes»

Open your SB p. 31. Look at the Recycle! Adverbs of frequency

D:\Работа Гимназия 43\планы уроков\Screenshot_4.png

2.2 Робота з підручником

Open your SB p. 31ex 5. Now, we have the audio. Listen to four people talking about their clothes. Which clothes from ex. 2 does each person mention?

D:\Работа Гимназия 43\планы уроков\Screenshot_3.png

2.3 Релакс

- Now, we have ex. 8. In pairs, look at the photo at the bottom of the page. Use the colours below to describe items of clothing in the photo.

D:\Работа Гимназия 43\планы уроков\Screenshot_5.png

D:\Работа Гимназия 43\планы уроков\Screenshot_6.png

2.4 Робота з Workbook

- Now, Workbook p. 30 ex 3. Look at the pictures (A-F). Are the sentences thru or false?

D:\Работа Гимназия 43\планы уроков\Screenshot_7.png

 

3. Заключна частина

3.1 Повідомлення домашнього завдання

- Open your day books. Our homework in Workbook p. 30 ex. 1, 2, 6.

3.2 Підсумки уроку

- Thank you for good job. You are very active and smart. I am very happy to work with you. Now, our lesson is over. Goodbye, pupils!

 

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Золотавіна Олена
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
21 лютого
Переглядів
156
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку