Розробка уроку на тему : " Моя родина та друзі " 5 клас

Про матеріал

РозроПредмет. Англійська мова. Несвіт А.

Клас. 5

Тема. Моя родина та друзі

Підтема. Кожна людина унікальна

Мета. Повторити й активізувати ЛО теми.

Навчати ставити запитання з метою отримання інформації та відповідати на них.

Формувати навички діалогічного та монологічного мовлення за темою.

Удосконалювати техніку читання.

Тренувати учнів у письмі.

Виховувати повагу до інших людей.

Виховувати культуру мовлення.

Виховувати бажання з користю проводити вільний час.

Обладнання. Підручник, картки для самостійної роботи, наочність, картки для групової роботи, картки

для рольової гри.бка уроку Моя родина та друзі А. Несвіт 5 клас

Перегляд файлу

Предмет. Англійська мова. Несвіт А.

Клас. 5

Тема. Моя родина та друзі

Підтема. Кожна людина унікальна

Мета. Повторити й активізувати ЛО теми.

           Навчати ставити запитання з метою отримання інформації та відповідати на них.

           Формувати навички діалогічного та монологічного мовлення за темою.

           Удосконалювати техніку читання.

           Тренувати учнів у письмі.

           Виховувати повагу до інших людей.

           Виховувати культуру мовлення.

           Виховувати бажання з користю проводити вільний час.

Обладнання. Підручник, картки для самостійної роботи, наочність, картки для групової роботи, картки    

                       для рольової гри.

Хід уроку

 

І                   ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ                    

 

Greeting       1. Привітання

 

Т: Good morning, children! How are you getting on?

Ps: We are very well, thank you.

 

Aim               2. Повідомлення теми та мети уроку.

 

T: Today we’ll speak about people, their appearance, their likes and dislikes. At the end of our lesson you will tell about yourselves.

 

Warming up    3. Уведення в іншомовну атмосферу.

 

Гра Find Your Partner”.

для цієї гри потрібні два набори карток для групової роботи. Кожен учень отримує картку, де написано його хобі, і нікому її не показує. Учні пересуваються по класу і ставлять один одному запитання Do you like reading (swimming, playing football…?). Завдання учнів – знайти свого однокласника з таким же хобі. Учні які першими знайшли один одного, розповідають про своє хобі однокласникам.

T:  Find your partner who has the same hobby.

 

 

You like drawing.            

 

You like swimming.                

 

You like playing football.

 

 

You like cooking. 

 

 

You like reading.                     

You like singing.

 

You like playing computer games.                

 

You like playing basketball.                

 

 

You like playing volleyball.

 

 

ІІ                    ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Reading           1. Подання тексту до читання. Впр. 2а (с. 40).

  1. Етап підготовки до читання.

а) Впр. 1 (с. 40).

T: Let’s read the poem “That Is Me!” and tell why this girl thinks she is special.

Учитель читає вірш, учні хором повторюють. Потім два-три учні читають вірш в голос і відповідають, чому дівчинка вважає себе особливою.

             б) Бесіда з учнями.

T: Can you say, that you are special too? What special things do you like (do)? Do you have many friends? What hobbies do you have? Can you describe your friends?

На кожне запитання відповідають два-три учні.

  1. Етап читання.

T: Let’s read the text “Everyone Is Unique!” and discuss if you think the same as Betty or not and why.

Учні читають текс ланцюжком і відповідають, погоджуються вони з Бетті чи ні, обґрунтовуючи свою точку зору.

  1. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Гра «True or False».

T: Agree or disagree with these statements:

Betty is a pupil of the fifth form.

Betty isn’t short and she has got short fair hair.

Betty writes with her left hand.

Betty has got a brother.

Betty is the only in the class who likes Brat Pitt.

Betty doesn’t like when her brother makes too much noise.

              б) Впр.2с (с. 40).

Учні в парах обговорюють і заповнюють речення. Потім два-три учні ланцюжком читають доповненні речення.

 

Speaking      Розвиток умінь мовлення. Впр.3а (с. 41).

 

Учні працюють у парах. Вони ставлять запитання один одному та записують відповіді. По закінченню роботи чотири - п’ять учнів розповідають про своїх співрозмовників з опорою на анкету.

Гра Draw a Picture

Учні отримують картки, але не показують їх один одному. Завдання учнів – намалювати обличчя за описом. Для цього перший учень описує обличчя, яке зображено у нього на картці, а другий – домальовує обличчя на своїй. Він може ставити уточнюючі запитання. Потім він описує зображене у його картці обличчя, а перший учень домальовує в своїй. По закінченню роботи учні показують свої малюнки і порівнюють їх.

 

 

    H:\DCIM\100ANDRO\DSC_0013.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

 

 

Physical             3. Фізична та мовленнєва розминка.

Warming up

 

Діти піднімаються за парт і хором повторюють за вчителем вірш та імітують дії тварин.

Can you hop like a rabbit?

Can you jump like a frog?

Can you walk like a duck?

Can you run like a dog?

Can you fly like a bird?

Can you swim like a fish?

And be still like a good child,

As still as you wish?

 

Writing            4. Письмо.

 

  1. Впр.3б (с. 41).

Учні самостійно читають текст вправи і заповнюють анкету. Потім один з учнів читає свою анкету вголос.

  1. Робота з картками.

Учні отримують картки, самостійно читають поданий текст і складають список запитань для анкетування. Час виконання завдання - 5 – 7 хвилин. Три учні, які першими впоралися із завданням, читають свої запитання перед класом.

 

 

Read the text and write the questions to get the information about Amanda.

 

     My name is Amanda Harris. I’m English and my birthday is on the 24th of October, 1989. I live in Sheffield, 17 Star Street. My phone number is 011761630427. I study in Grammar School. My hobby is dancing. My favourite school subjects at are Arts, Music and History.  My favourite sport is volleyball.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

  1. Впр.5 (с. 41).

Учні пишуть міні-твір про себе.

 

ІІІ                                    ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

 

Homework                      1. Домашнє завдання.

 

  1. Впр.1 (с. 40), вивчити вірш.

 

Summarizing                   2. Підведення підсумків уроку.

 

Бесіда з учнями.

T: Today we tried to understand why we are unique. You spoke about your friends and about yourself. Can you tell now why you are unique?

 

docx
Додано
3 грудня 2018
Переглядів
1117
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку