Клас: 1 - В |
Дата: |
08 |
11 |
2019 |
Учитель: Шаповалова Т.Ю. |
|
|
||||||
Тема уроку: |
Знайомство. Узагальнення. |
|||||
Підтема уроку: |
Зустріч із друзями. |
|||||
|
||||||
Тип уроку: |
урок узагальнення знань |
|||||
|
||||||
Навчальна мета: |
|
|||||
|
||||||
- відпрацьовувати набутий мовний досвід; |
||||||
- формувати навички правильної вимови звуків; |
||||||
Розвиваюча мета: |
|
|||||
|
||||||
|
||||||
Виховна мета: |
|
|||||
- виховувати в учнів повагу до культури країни, мова якої вивчається. |
||||||
Очікувані результати: |
- учні вміють вітатися, відповідають на питання What’s your name? How are you? Розпізнають та називають кольори; вміють рахувати 1 -10; та називають тварин, відповідають на питання, будують речення з ГС “It is a...” |
|||||
|
||||||
Обладнання: |
комп’ютер, відеоматеріали, пряники, фарби. |
|||||
|
||||||
ПЕРЕБІГ УРОКУ
Мовлення вчителя |
Очікувані результати |
|
|
|
Діти вітаються один з одним та з учителем. Розповідають як у них справи. |
(Роздається сигнал на комп’ютері. На пошту надійшов лист. Відеоматеріал 2) - Children, what’s it? Did you hear it? Let’s have a look. - Let's say your names to our friends (game 1,2,3 What’s your name) |
Введення у тему. До нас надходить повідомлення, ми відкриваємо його та бачимо, що це наші друзі роблять нам відео дзвінок, нагадують як їх звуть, та діти називають свої імена у відповідь за допомогою гри. |
Мовлення вчителя |
Очікувані результати |
|
|
Look and name the animal:
(Відеоматеріал 3) |
Діти дивляться відео та повторюють назви тварин. |
Мовлення вчителя |
Очікувані результати |
|
|
(Відеоматеріал 3)
|
Відповідають на питання та відпрацьовують ГС It is…
Сідають на свої місця, імітуючи тварину. |
(Відеоматеріал 4) |
Діти рахують тварин та називають хто під яким номером. |
Тварини дуже раді знайомству із вами і передають вам ось такий коробок із подарунками. Давайте подивимось що там. (Відеоматеріал 5)
These are gingerbread cookies. Це пряники. На що вони схожі?
|
Діти повторюють кольори, називають їх. |
Мовлення вчителя |
Очікувані результати |
|
|
У мене є яскрава коробочка із фарбами, зараз вам треба дістати один колір та назвати його. Цим кольором ви і розфарбуєте свою кульку. (Інструкція з розфарбовування пряників)
|
Діти відповідно до інструкції розмальовують пряники, називають їх колір та відображають свій настрій під час уроку. |
Мовлення вчителя |
Очікувані результати |
|
|
|
Діти фотографуються, дякують друзям та прощаються з учителем. |