Сценарій свята "Зірковий олімп"

Про матеріал
Свято обдврованості та таланту дляучнів1-11 класів. Відзначення талановитої молодізакладу освіти.
Перегляд файлу

Сценарій обдарованості, таланту «Зірковий олімп»

 

Звучать фанфари.

Голоси за кулісами

1 Чому так хочеться летіти

2 Коли ти знаєш, що немаєш крил

1 Чому так хочеться зомліти

2 Коли ти відчуваєш, що немаєш сил.

1 Чому постійні муки і печалі

2 Тебе вганяють у глухі кути

1 Чому у тої сторони медалі

2 Немає надпису "вони змогли"

1Чому немає в світі того,

2 Чого побачить хочеш тільки ти?

1Ти зупинись і світ навколо,

2 Розкаже, як це просто...досягти мети!

Стоять діти:

  1. Ми – весна твоя, рідна Вкраїно,

І, звичайно, твоє майбуття!

  1. Дай розправити крила орлині,

Будувати прийдешнє життя.

  1. Дай нам, земле, з джерел твоїх сили

І відвагу, й наснаги нам дай.

  1. На високу долю побажай удачі,

Щоб перебороти холод і грозу,

5. Побажай утіхи, а коли заплачу –

Знай – це від любові, що в душі несу.

6. Україно рідна, синьоока мріє,

Хай світиться вічно праведне ім’я

7 . Україно, ми твоя надія!!!!

Разом: Україно, ми твоя весна!!!!

Пісня про Україну

Танець з вінком (2 клас)

Ведуча 1: Доброго вечора усім присутнім!

Ведуча2 : Доброго травневого  вечора»

Ведуча 1 : Ми раді вас усіх вітати на нашому шкільному святі…

Ведуча2 : Святі обдарованості, творчості й таланту…

Разом: Зірковий  олімп школи успіху, добра та креативу!!!!

1 ведуча.       Поглянь на небо, скільки там зірок,

                       Ми ж - віддзеркалення, творіння їх думок.

                       Плекають нас і віра, і надія,

                       Любов  же спонукає, - ну, лети,

                       Своїм життям Чумацький шлях  прикрась,

                       На сонці  залиши  свої сліди,

                       Адже настав вже зоряний твій час.

 

2 ведуча.      Життя складне: постійний компроміс,

                      Постійний пошук і постійні втрати...

                      Лиш той, хто в ньому  творить і "горить",

                      Чогось досягне й буде чогось вартий.

                      Людина кожна має свій талант,

                      Немає гірших - кожен в чомусь перший !

                      І впевнено крокує кожен з нас

 

Разом.          До відкриттів й нових високих звершень!  

 

Ведуча1 :  Сьогодні не звичне свято – свято вшанування переможців, свято її величності науки!!!

Ведуча 2 : Так, а ще свято таланту, на якому ми відзначаємо найкращих учнів та вчителів за підсумками 2018 – 2019 н.р., які гідно представляли нашу школу на різноманітних конкурсах, олімпіадах, проектах, що відбувалися в районі, області та на Всеукраїнському рівні.

Ведуча1 : Є ким пишатися. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді!

Ведуча 2 : Ми раді від душі вас всіх вітати,

 Хай щастя вам всміхається без меж.

 Ми вмієм вчитись, танцювати і співати

 І перемоги святкувати вмієм теж!!!!

Ведуча 1 : До слова запрошуємо сучасного, креативного директора школи – Раілко Світлану Петрівну!!!!!!

  (виступ директора)

  Номер худ. самодіяльності

Ведуча 2 :  Сьогодні виявили любязність до нас завітати:

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ведуча 1 : ХХІ століття – це століття освіти й духовності, пріоритетності знань і швидких змін. Відтак, навчання набуває нових ознак.

Ведуча 2 : Участь у олімпіадах та інтелектуальних конкурсах – це щоденна робота на уроках і після уроків, в школі і вдома, з досвідченими учителями і самостійно.

Ведуча 1: Навчання – це нелегкий труд,

 Достойний слави і пошани.

 І зараз на олімп зійдуть

 Призери дисциплін навчальних.

Ведуча 2 : Для  церемонії нагородження у номінації «Інтелектуальна надія» на сцену запрошується директор  школи – Раілко Світлана Петрівна.

Ведуча 1 : На сцену запрошуємо ученицю 10 –класу Очеретну Анастасію – призера обласних та районних  етапів Всеукраїнського конкурсу олімпіад із  базових дисциплін, переможця районного та обласного етапів, учасника Всеукраїнського етапу конкурсу -  захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Вітаємо Анастасію із почесним званням «Інтелектуал року».

Ведуча 2 : На сцену запрошуються учні переможці та призери районного та обласного етапів  Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін .

Номінація «Інтелектуальна надія»

1

Учениця 10 класу Очеретна Анастасія

Переможець районного етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства (Д.І ст.), призер обласного  етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства (Д.ІІ ст.) призер районного  етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики (Д.ІІІ ст.), призер районного  етапу Всеукраїнської олімпіади з історії (Д.ІІІ ст.), переможець І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт МАН, учасник Всеукраїнського етапу.

2

Учениця 10 класу Конєва Анастасія

Призер  районного етапу Всеукраїнської олімпіади з географії (Д.ІІІ ст), української мови та літератури (Д.ІІст.), учасник обласного етапу Всеукраїнської олімпіади  з української мови та літератури , учасник  районного етапу Всеукраїнського конкурсу  - захисту  науково-дослідницьких робіт МАН. Призер районного етапу ХІХ Міжнародного конкурсу української мови імені П. Яцика (Д. ІІІ ст..)

3

Учениця 8 класу Іванюк Євгенія

Призер  районного та обласного  етапів Всеукраїнської олімпіади з історії (Д. ІІ ст.), української мови та літератури (Д.ІІ.ст..)

4

Учениця 8 класу   Чорна Любов

Призер  районного та  учасник обласного  етапів Всеукраїнської олімпіади з математики(Д. ІІІ ст.), призер  районного етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (Д.ІІІ ст.), з фізики (Д.ІІІ ст.), з іноземної мови (Д.ІІ ст.)

5

Учениця 6 класу   Іванюк Єлизавета

Призер районного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (Д. ІІІ ст.)

Ведуча1 

Дякуємо, Світлано Петрівно. Ще раз вітаємо інтелектуальну надію Дмитрівки і запрошуємо до зали. (Туш)

 

 

Ведуча 2 : Сьогодні день ваш і ваш час,

 Й вершина перша вам під силу,

 Життя – це гарт, життя – це шанс,

 Лише у праці здобувають крила….

 Ведуча  1.Ерудиція – глибокі знання в певній галузі науки  чи в багатьох галузях, широка обізнаність, начитаність. Ерудит людина, яка має глибокі знання і є всебічно розвиненою. Сподіваюсь, ви зрозуміли, що зараз на черзі номінація «Ерудит року».

Ведуча2 .

У номінації «Ерудит року» на сцену запрошуються учні - переможці та призери Всеукраїнських інтерактивних конкурсів: Колосок, Грінвіч, Соняшник, Патріот, Лелека, Бобер

Ведуча 1.. Для  вручення нагород запрошується заступник директора з навчальної роботи Дмитрієва Т.Я.

Номінація «Ерудит року»

1

Учениця 1 класу

Перчич Ангеліна

Переможець Всеукраїнського мовознавчого конкурсу «Соняшник», сертифікат «Золотий колосок» Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок»

2

Учениця 1 класу

Щепеткова Кіра

Переможець Всеукраїнського мовознавчого конкурсу «Соняшник», сертифікат «Золотий колосок» Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок»

3

Учень 1 класу

Вахідов Тимур

Переможець Всеукраїнського мовознавчого конкурсу «Соняшник», сертифікат «Золотий колосок» Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок»

4

Учень 1 класу

Шварцман Артем

Переможець Всеукраїнського мовознавчого конкурсу «Соняшник», сертифікат «Золотий колосок» Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок»

5

Учень1 класу

Мальченко Давид

Переможець Всеукраїнського мовознавчого конкурсу «Соняшник», сертифікат «Золотий колосок» Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок»

6

Учень 1класу

Ражик Вадим

Переможець Всеукраїнського мовознавчого конкурсу «Соняшник», сертифікат «Золотий колосок» Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок»

7

Учениця 2 класу Сокуренко Анастасія

Переможець Всеукраїнського мовознавчого конкурсу «Соняшник», сертифікат «Золотий колосок» Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок» ,золотий сертифікат конкурсу з англійської мови «Грінвіч»,

8

Учениця 2 класу Кукулевська Антоніна

Переможець Всеукраїнського мовознавчого конкурсу «Соняшник», сертифікат «Золотий колосок» Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок»

9

Учениця 2 класу Булава Станіслава

Переможець Всеукраїнського мовознавчого конкурсу «Соняшник», сертифікат «Золотий колосок» Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок»

10

Учениця 2 класу Кочубей Олександра

Переможець Всеукраїнського мовознавчого конкурсу «Соняшник», сертифікат «Золотий колосок» Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок»

11

Учень 2 класу

Савюк Едуард

Переможець Всеукраїнського мовознавчого конкурсу «Соняшник», сертифікат «Золотий колосок» Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок»

12

Учень 2 класу

Фесюк Костянтин

Переможець Всеукраїнського мовознавчого конкурсу «Соняшник»

13

Учень 2 класу Поляков Данило

Переможець Всеукраїнського мовознавчого конкурсу «Соняшник», сертифікат «Золотий колосок» Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок»

14

Учень 4 класу

Таран Олександр

Сертифікат переможця Міжнародного конкурсу «Санфлауер»

15

Учениця4 класу

Кириченко Ганна

Сертифікат «Срібний колосок» Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок», сертифікат переможця Міжнародного конкурсу «Санфлауер»

16

Учениця 4 класу Скок Наталія

Сертифікат «Срібний колосок» Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок», сертифікат переможця Міжнародного конкурсу «Санфлауер»

17

Учениця 3 класу

Мукіна Ірина

Сертифікат переможця Міжнародного конкурсу «Санфлауер»

18

Учениця 3 класу

Меденко Юлія

Сертифікат переможця Міжнародного конкурсу «Санфлауер»

19

Учень 4 класу

Мукін Сергій

Сертифікат переможця Міжнародного конкурсу «Санфлауер»

20

Учень 3 класу

Альохін Кирило

Бронзовий сертифікат конкурсу з англійської мови «Грінвіч»,

21

Учень 3 класу

Мальченко Ілля

Сертифікат «Срібний колосок» Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок»,

22

Учениця 5 класу  Меденко Катерина

Диплом ІІІ ст. регіонального рівня Міжнародного конкурсу «Санфлауер»

23

Учениця  6 класу Постригань Каріна

Диплом І ст. регіонального рівня Міжнародного конкурсу «Санфлауер»

24

Учень 7 класу

Владимаренко Петро

Диплом ІІ ст. регіонального рівня Міжнародного конкурсу «Санфлауер»

25

Учениця 6класу Пелешок Ірина

Диплом ІІІ ст. Всеукраїнського  рівня Міжнародного конкурсу «Санфлауер»

26

Учениця 7 класу Голубєва Сніжана

Відмінний результат Всеукраїнського конкурсу з фізики «Левеня», Диплом ІІІ ст. Всеукраїнського  рівня Міжнародного конкурсу «Санфлауер

27

Учениця 6класу Голубєва Софія

Диплом ІІІ ст. Всеукраїнського  рівня Міжнародного конкурсу «Санфлауер

28

Учениця 8 класу Чорна Любов

Відмінний результат Всеукраїнського конкурсу з фізики «Левеня».

29

Учениця 8 класу Іванюк Євгенія

Відмінний результат Всеукраїнського конкурсу з фізики «Левеня».

30

Учениця 10 класу Конєва Анастасія

Відмінний результат Всеукраїнського конкурсу з фізики «Левеня».

31

Учениця 10 класу Очеретна Анастасія

Відмінний результат Всеукраїнського конкурсу з фізики «Левеня»

Ведуча 2.

Дякуємо, Тетяно Ярославівно!. Ще раз вітаємо ерудитів і запрошуємо до зали. (Туш)

Ведуча 1

Душа митця глибока й таємнича,

Така проста

І з пензлем чи із ручкою в руках,

У ній є невідома світу сила водночас і складна,

Вона літає десь не тут а вище.

На сотню чи на тисячу – одна

 

Ведуча 2 .Буває неповторна і красива

 Котра дається лиш на небесах!

 

Ведуча 1Душа митця, глибока й таємнича,

Така проста водночас і складна…

Її політ завжди десь кличе!!!

На сотню чи на тисячу - одна!

Ведуча2 . Ось такими особливими і надзвичайно обдарованими є учні, що увійшли в номінацію «Таланти позашкілля». Вони  з паперу, природного матеріалу, дерева, тканини, стрічок.прекрасно малюють, ведуть екологічно-дослідницьку роботу, захищають проекти, виготовляють неймовірної краси вироби.

Ведуча1 . Для привітання та вручення нагород запрошуємо  ЗДНВР Дегтярьову Л.В.

Ведуча 2.. Грамотами районного відділу освіти, обласного еколого-натуралістичного  центру за особливий вияв творчого таланту та особистий внесок у піднесення іміджу  школи, району нагороджуються:

Номінація «Таланти позашкілля»

1

Члени гуртка «Природа рідного краю»

Переможці: Всеукраїнського конкурсу  «Малі річки», Переможці районного та обласного етапів Всеукраїнської  акції  «Птах 2018 року-припутень» Грамота за І місце,  Диплом ІІ ступеня             

Всеукраїнська акція «Галерея кімнатних рослин» Грамота за ІІІ місце,  Диплом ІІ ступеня Всеукраїнська акція «Вчимося за повідувати» Грамота за ІІ місце, Подяка             

Всеукраїнська акція «Біощит. Махаон» Грамота за І місце,  Диплом ІІІ ступеня             

Всеукраїнська акція «Біощит. Мурашка» Грамота за ІІ місце,  Диплом І ступеня             

Трудова акція «Кролик» Грамота за ІІІ місце Диплом І ступеня 

Грамота міськрайонного конкурсу «Вода і сталий розвиток»

2

Учнівський колектив 8 класу

Призери районного етапу  конкурсу «Альтернативна ялинка» (Д.  ІІІ ст.)

3

Учнівський колектив 2 класу

Призери районного етапу  конкурсу «Альтернативна ялинка» (Д.  ІІІ ст.)

4

Учениця 5 класу Меденко Катерина

Переможець  районного етапу  конкурсу «Альтернативна ялинка» (Д.  І ст.)

5

Учениця 2 класу Сокуренко Анастасія

Переможець конкурсу малюнку «Ми за мир – ми проти війни!» (Грамота), призер районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Допоможемо зимуючим птахам» (Д.ІІІ ст..)

6

Учениця 6класу Голубєва Софія

Переможець районного етапу регіонального  конкурсу «Кращий відгук на сучасну дитячу прозу» (Грамота за І місце ), призер районного та обласного етапів Всеукраїнського конкурсу «В об’єктиві натураліста»  (Д.ІІІ ст..)

7

Учениця 7 класу

Голубєва Сніжана

Переможець районного та обласного етапів Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея» (Д.ІІІ та І ст..)

8

Учень 3 класу Альохін Кирило

Переможець міжрайонного конкурсу «Вода і сталий розвиток» (Гр.)

Ведучий 1.Дякуємо, Людмило Володимирівно

 Ще раз вітаємо таланти позашкілля Дмитрівки і запрошуємо до зали.

 

Ведуча 2 : Ярославівно, а чому ти така замріяна  і задоволена?

Ведуча 1 : Володимирівно , так якось добре на душі! Аж хочеться співати!

Ведуча 2 : Так співай!

Ведуча 1 : Ти хочеш, щоб наше свято передчасно закінчилось?

Ведуча 2 : Ні, ні в якому разі. Давай краще представимо нашу наступну номінацію.

Ведуча1 : Для церемонії нагородження у номінації «Юні митці» на сцену запрошуємо  директора школи  Раілко С.П.

Номінація «Юні митці»

1

Учениця 10 класу

Очеретна Анастасія

Призер  районного етапу обласного конкурсу майстрів художнього читання «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» (Д.ІІ ст.)

2

Очеретна Анастасія

Переможці районного етапу  конкурсу «Таврійський барвограй» (Д.І ст..)

3

Голубєва Софія

4

Пелешок Ірина

5

Іванюк Єлизавета

6

Конєва Анастасія

Призер  обласного етапу конкурсу Поетичний вернісаж . Номінація «Ліричні твори» (Д.ІІ ст..),Переможець та призер  II та ІІІ етапів ХVІІІ Всеукраїнського  конкурсу учнівської творчості (Д.ІІ та І ст..)

7

Колектив «Прерія»

Подяка за активну участь у культурно-масових заходах громади.

8

Учнівський колектив школи

Призер районного етапу конкурсу «Під блакитним небом Херсонщини»

 

Ведуча 2 . Дякуємо,. Вітаємо ще раз «Юних митців» і запрошуємо до зали. (туш)

Ведуча 1 : Я завжди по доброму заздрив тим, хто мав певні досягнення у спорті. Це так круто!!!!

Ведуча 2 : Щоб завоювати спортивну нагороду, треба докласти немало зусиль, важко працювати, бути наполегливим. І нехай до олімпійських рекордів нам ще далеко, але у кожного є своя олімпійська висота, своя олімпійська сходинка.

Ведуча1 :  І головне – вірити у свої сили, мати велике бажання досягти успіху, а також пам’ятати

Про те, що спорт - чесність,

Ведуча 2 : Про те, що спорт – сила,

Ведуча 1 : Про те, що спорт – миру посол на Землі,

Ведуча 2  : Що він – благородство,

Що він – будівничий,

Ведуча 1 : Що він – насолода для тіла й душі!

Ведуча 2 : Для церемонії нагородження  у номінації «Зірки спортивного року» на сцену запрошуємо директора школи Раілко С.П.

Номінація «Зірки спортивного року»

Прізвище, ім’я

Вид спорту

Місце

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ведуча1 : Шкільне життя пригодами багате,

 А учні так цікаво вміють жить,

 Веселі і кмітливі, винахідливі, завзяті,

 На подвиг здатні кожен день і кожну мить.

Ведуча 2: Мати активну громадську позицію, бути ерудованим, активним, упевненим у собі, а також бути яскравою особистістю вдається не кожному. Ведуча 1 : Лідер – це сильна вольова людина, це – особистість. А найсильнішим є той, хто має владу над самим собою.

Ведуча 2 : Для церемонії нагородження у номінації «Лідер року» та  «Активісти року»  запрошуються директор школи Раілко С.П.

Прізвище, ім’я

Номінація

 

1.

Учениця 10 класу Очеретна Анастасія

Лідер року

Грамота

2.

Учениця 7 класу Голубєва Сніжана

Лідер року

Грамота

3.

Учениця 11 класу Нестерук Лілія

Лідер року

Грамота

4.

Учениця 6 класу Голубєва Софія

Активіст року

Грамота

5.

Учениця 6класу Пелешок Ірина

Активіст року

Грамота

6.

Учениця 6 класу Іванюк Єлизавета

Активіст року

Грамота

Ведуча 1.  Школа вітає свою гордість!

У світі настільки все пов’язане, що одне явище спричиняє появу іншого. Якщо існує яблуко, то, звичайно, існує і дерево, на якому воно виросло. Наша школа – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – його учні, які живляться мудрістю вчителів, а, виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.         

Ведуча  2.Для нагородження в номінації« Учень року» запрошуємо директора школи Раілко С.П.

у віковій групі 1-4 класи –, учениця  класу -

у віковій групі 5-8 класи –, учениця  класу -

у віковій групі 9-11 класи –, учениця 10  класу – Очеретна Анастасія

Ведуча 1. Велика сила – учнівський колектив, який підтримає, допоможе, подарує радість спілкування і впевненість в своїх силах.

          Номінація «Клас року». 

у віковій групі 1-4 класи –клас

у віковій групі 5-8 класи –клас

у віковій групі 9-11 класи –клас

Ведуча 1 : Ярославівно , поглянь скільки обдарованих учнів навчається у нашій школі!

Ведуча2 : Так! Та хіба можливі були б всі ці перемоги без мудрих порад, багажу знань, терпіння та наполегливості наших педагогів.

Ведуча 1 : Тим, хто готує молоде покоління до самостійного життя, мудрим, добрим, рідним вчителям віддаємо подяку і шану, бо ви ведете своїх учнів до нових перемог та звершень і залишаєтесь для нас вічним взірцем!

Ведуча 2 : Спасибі, що ви нас любите,

 Хоч строгі ви буваєте не раз,

 За те, що мислити нас учите,

 За все, що робите для нас!

Ведуча 1 : За ваше уміння! За ваше розуміння!

Ведуча 2 : За вашу турботу, за вашу щирість!

Ведуча 1 : За добру душу, за гаряче серце!

Разом: За те, що ви у школі  є!!!

Ведуча 2 : Найдорожчі в сіті люди – рідні батьки. Вони завжди простять, зрозуміють, вислухають!

Ведуча 1 : Поки живі батьки – ми всі щасливі!

Ведуча 2 : Тому сьогодні хочеться сказати спасибі батькам наших переможців, які виростили таких талановитих і розумних дітей!

Ведуча 1 : Хай щастя і радість вам ллється рікою,

 Щоб ви не стрічались ніколи з журбою!

Ведуча2: Хай пісня дзвінка виграє на вустах,

 Хай смутку ніколи не буде в очах!

Ведуча1 : Для церемонії нагородження у номінації « Надійна підтримка – 2018» запрошуємо директора школи Раілко С.П.

Ведуча 2: На сцену запрошуємо батьків

П.І.П.

1.

Очеретну світлану Андріївну

2.

Мічук Катерину

3.

Чорну Валентину Миколаївну

4.

Іванюк Тетяну Валеріївну

 

Ведуча1: Школа – це світла дитяча країна, у якій діти навчаються, ростуть, мудрішають. А знання – це найбільший капітал, який завжди лишається з людиною!

Ведуча 2 : Але щодня, зранку й до вечора у ній працюють люди, без яких школи не буває.

Ведуча.1 Хто вони ?

Ведуча 2. Так це наші техпрацівники.

Ведуча 1. Для нагородження у номінації «Школи без них не буває» запрошуємо директора школи Раілко С.П.

1. Владимаренко О.В. – завгосп.

2. Дмитрієв О.Г – працівник по поточному ремонту.

3. Горбач М.І. – тех..працівник.

4.Фунданич Л.Ф. тех..працівник.

5. Меденко Л.Ф. тех..працівник.

6. Альошина О.Л. тех..працівник.

7. Козинець О.П. тех..працівник.

8.  Габрієль Р.М. сестра медична

9. Кузнецова М.В. кухар

Ведуча 2. Щороку наша школа відкриває двері новому поколінню. Іноді, складається враження, що вона – величезний магніт, який притягує до себе талановитих дітей!

Ведуча1 : А тепер ми разом з вами спробуємо зримувати вірш, згадуючи народну мудрість!

Ведуча 2 : Отож, будьте уважні!!!!

Школа всіх нас пригортає і, як мати, …. (захищає).

Ведуча1: Тут вчимося ми й ростемо, по країні знань …. (ідемо).

Ведуча 2: Дай знання нам, школо мати, щоб усе могли ми …. (знати).

Ведуча 1 : Бо знання – велика сила, що дає людині - …. (крила)

 

Ведуча 1.

Увага! Увага!

Сенсація року!

Зібрались сьогодні

Найкращі зірки!

Але не Кіркорови, не Ані Лорак,

А наші, каратульські зірки й зірочки!

 

Ведуча 2.

День такий лише раз у рік буває!

Свої таланти класи у школі представляють!

Ми весело танцюєм

І голосно співаєм.

 

Ведуча 1.

Дрижать у школі стіни,

Коли вони  виступають!

То ж, раді всіх вітати

У цій затишній залі.

docx
Додано
27 серпня 2019
Переглядів
406
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку