Тема уроку:Їжа та напої.Мої улюблені продукти харування.
Мета уроку:
Навчальна-ввести та закріпити лексичний та граматичний матеріал по темі: Їжа та напої.Мої улюблені продукти харування;
-формувати уміння одержувати із тексту та ілюстрацій нові знання;
-формувати навики роботи з підручником та зошитом із друкованою основою.
-формувати уміння читати і писати у швидкому темпі;
-формувати уміння конкретизувати набуті знання та використовувати їх на практиці;
Розвиваюча-сприяти збагаченню словникового запасу;
-сприяти розвитку усного та писемного мовлення;
-сприяти розвитку спостережливості,уваги,уяви та мислення;
-формувати вміння працювати за зразком та вказівками вчителя;
-формувати вміння до оцінки якості відповідей своїх товаришів;
Виховна-виховувати уважність,зібраність,спостережливість;
-виховувати культуру поведінки та свідому дисципліну;
-виховувати пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови;
-сприяти попередженню втоми на уроці
Методи навчання:бесіда,діалог,пояснення,робота в групах та парах,робота з підручником,самостійна робота
Тип уроку:комбінований
Обладнання:підручник,зошит,CD запис,магнітофон,наочність,плакат,
роздатковий матеріал
Очікуваний результат:учні повинні показати свої знання по вивченій темі,використовуючи вивчений лексичний та граматичний матеріал в усному та писемному мовленні при різних видах роботи.
План уроку
1.Організаційний момент.
Good morning boy and girls!How are you?
What's the weather like today?What day(date,month)is it now?
Today we'll speak about food and drinks.Let's start our lesson.
2.Введення в іншомовне середовище:
Apple,beans,biscuits,cheese,chicken,coffee,cola,crisps,fish,milk,nuts,pasta,salad,tea,water.(учитель показує малюнки,учні їх називають)
-учні складають речення за зразком вчителя:
I like_________
I don't like_______
-виконання вправи з підручника біля дошки :
учні по черзі виходять до дошки і заповнюють таблицю
Meat | Vegetables | Drinks | Fruit | Other |
3.Фізкультхвилинка
Гра «Їстівне – неїстівне»
Учитель вибірково кидає м'яч учням, які стоять перед ним, і називає різні слова,
як їстівні (слова до теми «Їжа /Food»), так і неїстівні. Якщо учень ловить м'яч, це означає, що він згоден з'їсти те, що учитель йому пропонує. Якщо ні – це
означає, що він відмовляється. Потім роль вчителя може виконувати учень.
4.Основна частина уроку
Pre-listening
Учні перекладають слова,записані на дошці:
Chicken,cola,fish,milk,apple,biscuits,trainers,fashion,cycling,park.
While-listening
Учні слухають текст перший раз і намагаються зрозуміти його зміст,потім слухають ще раз і заповнюють пропуски,використовуючи слова з дошки.
Post-listening
Учні виконують завдання до тексту,щоб показати чи правильно вони зрозуміли його зміст(робота в групах):
1)True/False sentences
-I've got an important football match on Monday(False)
-Before game I eat some pasta,chicken or fish and salad(True)
-You can drink cola on a match day(False)
-Protein isn't important in our life(False)
-To be healthy you must sleep 8 hours every night(True)
2)Choose the right answer
Eat some…….three times a week.
a)beans
b)chocolate
c)cheese
Drink……….glasses of milk every day
a)one
b)two
c)ten
I haven't got money for the designer…….
a)dress
b)shoes
c)trainers
3)Translate the paragraph into Ukrainian
(кожна група отримує абзац для перекладу на д/з)
Учні працюють в зошитах з друкованою основою,учитель допомагає при потребі.
5.Подача домашнього завдання.
6.Підсумок уроку та оцінювання.
Клас 5-Б
Урок №
Дата проведення-
Тема уроку:Їжа та напої.Мої улюблені продукти харування.
Мета уроку:
Навчальна-ввести та закріпити лексичний та граматичний матеріал по темі: Їжа та напої.Мої улюблені продукти харування;
-формувати уміння одержувати із тексту та ілюстрацій нові знання;
-формувати навики роботи з підручником та зошитом із друкованою основою.
-формувати уміння читати і писати у швидкому темпі;
-формувати уміння конкретизувати набуті знання та використовувати їх на практиці;
Розвиваюча-сприяти збагаченню словникового запасу;
-сприяти розвитку усного та писемного мовлення;
-сприяти розвитку спостережливості,уваги,уяви та мислення;
-формувати вміння працювати за зразком та вказівками вчителя;
-формувати вміння до оцінки якості відповідей своїх товаришів;
Виховна-виховувати уважність,зібраність,спостережливість;
-виховувати культуру поведінки та свідому дисципліну;
-виховувати пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови;
-сприяти попередженню втоми на уроці
Методи навчання:бесіда,діалог,пояснення,робота в групах та парах,робота з підручником,самостійна робота
Тип уроку:комбінований
Обладнання:підручник,зошит,CD запис,магнітофон,наочність,плакат,
роздатковий матеріал
Очікуваний результат:учні повинні показати свої знання по вивченій темі,використовуючи вивчений лексичний та граматичний матеріал в усному та писемному мовленні при різних видах роботи.
План уроку
1.Організаційний момент.
Good morning boy and girls!How are you?
What’s the weather like today?What day(date,month)is it now?
Today we’ll speak about food and drinks.Let’s start our lesson.
2.Введення в іншомовне середовище:
Apple,beans,biscuits,cheese,chicken,coffee,cola,crisps,fish,milk,nuts,pasta,salad,tea,water.(учитель показує малюнки,учні їх називають)
-учні складають речення за зразком вчителя:
I like_________
I don’t like_______
-виконання вправи з підручника біля дошки :
учні по черзі виходять до дошки і заповнюють таблицю
Meat |
Vegetables |
Drinks |
Fruit |
Other |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.Фізкультхвилинка
Гра «Їстівне – неїстівне»
Учитель вибірково кидає м’яч учням, які стоять перед ним, і називає різні слова,
як їстівні (слова до теми «Їжа /Food»), так і неїстівні. Якщо учень ловить м’яч, це означає, що він згоден з’їсти те, що учитель йому пропонує. Якщо ні – це
означає, що він відмовляється. Потім роль вчителя може виконувати учень.
4.Основна частина уроку
Pre-listening
Учні перекладають слова,записані на дошці:
Chicken,cola,fish,milk,apple,biscuits,trainers,fashion,cycling,park.
While-listening
Учні слухають текст перший раз і намагаються зрозуміти його зміст,потім слухають ще раз і заповнюють пропуски,використовуючи слова з дошки.
Post-listening
Учні виконують завдання до тексту,щоб показати чи правильно вони зрозуміли його зміст(робота в групах):
1)True/False sentences
-I’ve got an important football match on Monday(False)
-Before game I eat some pasta,chicken or fish and salad(True)
-You can drink cola on a match day(False)
-Protein isn’t important in our life(False)
-To be healthy you must sleep 8 hours every night(True)
2)Choose the right answer
Eat some…….three times a week.
a)beans
b)chocolate
c)cheese
Drink……….glasses of milk every day
a)one
b)two
c)ten
I haven’t got money for the designer…….
a)dress
b)shoes
c)trainers
3)Translate the paragraph into Ukrainian
(кожна група отримує абзац для перекладу на д/з)
Учні працюють в зошитах з друкованою основою,учитель допомагає при потребі.
5.Подача домашнього завдання.
6.Підсумок уроку та оцінювання.
Відкритий урок на тему:Їжа та напої.Мої улюблені продукти харчування.
Підготувала та провела:
учитель англійської мови
ССЗШ№66
п.Тетяна Білозір
Львів 2015