Запитання 1

Вкажіть мету гри в баскетбол:

варіанти відповідей

Мета кожної команди - закинути м'яч у кошик суперника .

Мета кожної команди - закинути м'яч у кошик суперника та перешкодити іншій команді заволодіти м'ячем і закинути його у кошик.

Мета кожної команди - перешкодити іншій команді заволодіти м'ячем .

Запитання 2

Вкажіть кількість гравців у команді на ігровому майданчику.

В баскетбол грають 2 команди, в кожній з якої по 4 гравців.

В баскетбол грають 2 команди, в кожній з якої по 6 гравців.

В баскетбол грають 2 команди, в кожній з якої по 5 гравців.

Запитання 3

Який початок гри у баскетбол?

Початок гри та кожного періоду Суддя розігрує монетку на середині поля.Гравець, який найшвидше підніме монету починає гру.

Початок гри та кожного періоду Суддя розігрує спірний кидок в центральному колі (підкидує м'яч над центральним колом). Гравець, який найшвидше заволодів м'ячем починає гру. І

Початок гри та кожного періоду Суддя вирішує сам кому віддати м'яч.

Запитання 4

Вкажіть вірно час гри:

Ігровий час складається з 4 періодів по 10 хвилин з перервами по 2-3 хвилини. Між другим та третім періодами команди змінюються кошиками.

Ігровий час складається з 2 періодів по 10 хвилин з перервами по 2-3 хвилини.

Ігровий час складається з 3 періодів по 10 хвилин з перервами по 5 хвилин. Між другим та третім періодами команди змінюються кошиками.

Запитання 5

Опишіть правильну стійку баскетболіста:

Стійка баскетболіста:ноги прямі, руки підняті доверху. Руки можуть бути розташовані за спиною.

Стійка баскетболіста: ноги напівзігнуті, руки зігнуті в ліктях. Руки можуть бути розташовані перед тулубом, але їх не можна виставляти далі положення ніг.

Стійка баскетболіста: ноги напівзігнуті, руки за спиною. Руки можуть бути розташовані вниз.

Запитання 6

Коли закінчується ведення м'яча в баскетболі?

Ведення закінчується, коли гравець торкається м’яча одночасно двома руками, або затримує м’яч в одній чи обох руках. Під час ведення м’яч можна підкинути в повітря за умови, що він торкнеться підлоги або іншого гравця раніше, ніж гравець, який підкинув м’яч, знову торкнеться його рукою.

Ведення закінчується, коли гравець торкається м’яча ногами, або підбиває м'яч ногою.

Запитання 7

Що таке пробіжка в баскетболі?

Пробіжка це не заборонене переміщення однієї чи обох ніг у будь-якому напрямку.

Пробіжка це заборонене переміщення однієї чи обох ніг у будь-якому напрямку, коли гравець тримає живий м’яч на ігровому майданчику.

Пробіжка це переміщення в стрибку ніг у будь-якому напрямку, коли гравець тримає живий м’яч на ігровому майданчику.

Запитання 8

Що такек "фол"?

Фол - це недотримання правил, унаслідок персонального контакту з суперником або неспортивної поведінки.

Фол - це персональний контакт м'ячем з гравцем своєї команди.

Запитання 9

Якщо гравець отримав 5 фолів, то

Гравець, який вчинив 5 фолів (персональних або технічних), повинен бути проінформований про це і негайно видалений з гри. Він повинен бути замінений протягом 30 секунд.

Гравець, який вчинив 5 фолів (персональних або технічних), повинен бути проінформований про це. Він може продовжувати гру.