"Тигролови" І. Багряного за жанром
Завдання 14 з 59
Життєвий принцип «ліпше вмерти біжучи, ніж жити гниючи» сповідує персонаж твору Івана Багряного
Як називається одна із частин роману "Тигролови"?
«Це була наша друга Україна, синку... І назви наші люди подавали тут свої, сумуючи за рідним краєм: Київ, Чернігівка, Полтавка, Україна, Катеринославка, Переяславка тощо», – розповідає Григорію Многогрішному герой (героїня)
«Дивна вона… навіть не розуміла, яка вона чарівна… І це дівчина – звіроловка, переможниця страхіть усяких!.. Як та дика коза, що боїться, щоб її не впіймали, і не дається навіть підступити…» – сказано у творі про
"чорнобривий, з м'ясистим носом, віком понад тридцять літ... Смокче бордо і читає-смокче "Правду", студіює промову вождя, виголошену на черговому з'їзді ВКП(б). Іноді виймає олівець і щось підкреслює, посміхається захоплено, потім глибокодумно морщить брови, сьорбає бордо і пасе далі вугляними очима по шпальтах газети. В цілім експресі не тримається ніхто так гідно, так незалежно і гордовито, ба навіть трохи презирливо, з таємничою міною і незрівняним почуттям вищості".
Це опис у романі
" Він трощив їх, мов вепр, а рука мацала далі. Все... А бурундучок з жалем і страхом дивився, як і двоногий розбійник грабував його комору, і не міг зарадити."
Хто з героїв "пограбував" бурундучка?
Зав’язкою у творі «Тигролови» є
Від кого Григорій Многогрішний врятував Наталку?
написи на снігу:
«ФІЙОНА ... ПРИВІТ ПЕРЕДАВАЛА» був адресований
Визначити правильні твердження, які стосуються життєпису І. Багряного
Вибрати правильні твердження
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома