На кого хотів бути схожим Славко?
Що відповів Андрій Степанович на бажання Славка стати фехтувальником?
Що стали казати про Беркуту через півроку тренувань?
Яке розчарування спіткало учнів 7-Б класу?
Хто подарував Славкові шпагу?
Яку клятву дав собі Беркута?
Що ніяк не міг сказати Юлькові Беркута?
Що трапилося на тренуванні у Славка Беркути?
Через випадок з Юльком Ващуком:
Чому директор школи кричав Славкові: «Така пляма на нашій школі! Негідник!»?
Що сказала на суді немолода, втомлена жінка?
Як Юлько помстився Славкові за поранення?
"Ноги ставали міцнішими, пружніли м’язи , і вже не доводилося весь час думати:як добре великим і сильним – їх ніхто не штовхає… Мама потім не могла ніяк повірити, що хлопець сам себе вилікував…" Ці слова – характеристика…
Назвати місто , яке так описано в повісті: « … І попливло місто із схилів Княжої гори, як ріка рушило на долини і пагорби, убрало їх у каміння. У чорні брами на Ринковій площі вступають у дивних шатах горожами. В аптеці на Ставропігійській у мідному важкому начинні товче сухі зіллиська, схожий на ченця аптекар. Вулицею котиться віз із оббитими колесами…»
"І коли він помітив сльози на синових очах, то відвернувся, ніби йому обов’язково треба було відвертатися, скидаючи плащ, і син зрозумів, що батько ставиться до нього,як до дорослого не хоче бачити його слабкості". Про якого героя повісті можна ці слова?
Назвіть розділ, в якому розповідається про розмову Славка Беркути з тренером , який прагне дізнатися причину пропусків занять з фехтування хлопцем.
Про яку рису характеру Юлька Ващука наголошується у таких словах Славка Беркути: « Із Юльком сперечатися - все одно, що кам’яну брилу на дуель викликати, він на своєму стоятиме, хоч би й не мав рації»
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома