З'єднання провідників, споживачів електричної енергії, джерел струму тощо, при якому вони вмикаються один за одним, називається:
Чому дорівнює опір за послідовного з'єднання?
За послідовного з'єднання провідників:
Визначте загальний опір за послідовного з'єднання, якщо R1 = 3 Ом,
R2 = 8 Ом, R3 = 10 Ом
Два опори 3 Ом і 7 Ом - з'єднані послідовно й увімкнені в коло так, що напруга на них дорівнює 40 В. Визначте силу струму в ділянці кола.
Дві лампочки опорами 3 Ом і 7 Ом з'єднані послідовно. Сила струму на першій лампочці дорівнює 1,5 А. Яка сила струму на другій ділянці?
У коло послідовно увімкнено два різні опори під напругою 42 В. Напруга на першому опорі - 12 В. Якою є напруга на другому опорі?
Яка фізична величина не міняється при паралельному з'єднанні провідників, в будь-яків вітці розгалуження ?
Сила струму в двох резисторах, з'єднаних паралельно, відповідно дорівнюють 2А і 1А. Знайдіть силу струму у нерозгалуженій частині кола
Два резистори з'єднані паралельно. Опір першого 2 Ом, опір другого 6 Ом. Який загальний опір в колі?
Два резистори з'єднані паралельно та підключені до акумулятора. Визначте силу струму в другому резисторі, якщо сила струму в першому резисторі 1,5 А, а загальна сила струму в колі 4,5 А.
Ділянка кола складається з трьох однакових паралельно з'єднаних ламп. Чому дорівнює опір цієї ділянки, якщо сила струму в першій лампі 0,25 А, а напруга на ділянці 3 В?
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома