До якого принципу демократії можемо віднести: Створення спеціальних заходів та установ, щоб унеможливити використання владою наданих їй повноважень для власних цілей та вигоди?
До якого принципу демократії можемо віднести: Наявність в демократичній державі представників різних політичних партій відображає різноманітність культур, у яких вони виникають?
До якого принципу демократії можемо віднести: Діяльність через різні механізми, як от створення чи підписання петицій, листування з політиками, організація чи участь у зборах локальних громад, мітингах чи акціях протесту?
До якого принципу демократії можемо віднести: Необхідність реалізації загальних виборчих прав, свободи бути обраним, ефективне налагодження системи виборів, наприклад підрахунку голосів?
До якого принципу демократії можемо віднести: голосування, дебати з певних питань, протест проти дій органів влади, сплата податків, участь у роботі суду присяжних, приєднання до громадських об’єднань
До якого принципу демократії можемо віднести: Люди повинні мати можливість вибирати роботу та вступати до професійних об'єднань (профспілок).
До якого принципу демократії можемо віднести: право на життя, право на свободу світогляду і віросповідання, право на свободу думки та висловлювання поглядів
До якого принципу демократії можемо віднести: Судді та судова влада не повинні підпадати під вплив чи інших гілок влади або окремих людей чи контролюватися ними.
До якого принципу демократії можемо віднести: повинна бути більше ніж одна політична партія.
До якого принципу демократії можемо віднести: Люди повинні обирати представників на виборні посади у ході вільного та чесного голосування.
До якого принципу демократії можемо віднести: Королі, президенти, поліцейські та військові повинні підкорятися законам, як і будь-хто інший.
Кому належить цитата: «Демократія – найгірша форма правління, за винятком усіх інших, які людство спробувало до цього часу»?
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома