1. з колоди, яка містить 36 карт, навмання витягують одну карту. Яка ймовірність того, що вибраною картою є туз?
В урні є 5 синіх, 7 червоних і 10 білих кульок однакового розміру та маси. Кульки перемішують і навмання виймають одну.Яка ймовірність того, що вийнята кулька буде білого кольору?
З пяти букв, написаних на картках, складене слово "пісня". Хлопчик перемішав картки і потім навмання їх склав. Яка ймовірність того, що він знову складе слово "пісня"?
В учня є 20 зошитів. Серед них - 5 у лінійку, решта - у клітинку. Яка ймовірність того, що серед 6 випадково вибраних зошитів усі зошити будуть у клітинку?
Набираючи номер телефону, двічинка забула дві останні цифри і, памятаючи тільки те, що ці цифри різні, набрала їх навмання. Яка ймовітність того, що номер набраний правильно?
Ймовірність того, що перший баскетболіст зробив влучний кидок, становить 0,8, а другий - 0,85. Яка ймовірність того, що, виконавши по одному кидку, обидва спортсмени влучать у кошик?
У коробці є 30 курчат: 17 білих, 9 рябих та 4 чорних. Яка ймовітність того, що навмання вибране курча не чорне?
Мисливець стріляє у мішень, поділену на 4 області. Імовірність влучення у першу область дорівнює 0,29, у другу - 0,23, у третю - 0,4. Знайти ймовірність того, що мисливець влучить у першу або в другу, або у третю область.
Імовірність того, що Оленка розвяже задачу 0,8, а ймовірність того, що її розвяже Остап - 0,7. Знайти імовірність того, що задачу не розвяже жоден учень.
У ворота одночасно кидають два м′ячі. Імовірність влучення першого м′яча дорівнює 0,4, а другого - 0,7. Яка ймовірність влучення у ворота хоча б одного з двох м′ячів?
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома