Unit 3. Lesson 2
Клас: 2
Тема: In my classroom
Підтема: Писемне продукування за темою "Годинник".
Мета: навчити називати час, який показує годинник . Розвивати навички вживання нових ЛО в усному мовленні. Повторити та активізувати в мовленні лексичні одиниці теми «В моїй класні кімнаті». Розвивати навички читання, письма, вміння спілкуватися іноземною мовою. Розширювати кругозір учнів. Виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, вміння раціонально використовувати час.
Обладнання: картки із зображеннями емоцій, макет годинника, презентація, картки із зображеннями годинника, аудіофайли, відео, картки.
Хід уроку/ Procedure
Teacher: I' m glad to see you. Рада вас бачити на сьогоднішньому уроці. Весь наш урок за нами буде спостерігати наш Смайл Сем. І якщо ви будете гарно сьогодні працювати він подарує вам своїх друзів Смайликів.
Сподіваюсь, що у всіх тепер гарний настрій, як у нашого друга Сема. Бажаю Вам, щоб на цьому уроці ви були усміхненими, доброзичливими та активними.
Are you ready? Let’s start!
З' ясування емоційної готовності учнів
Do you like to play games?
So, let’s play a game «Ball».
Гра “ Ball”. ( Учні змійкою відповідають на питання один – одного і ставлять запитаня один-одному) . Приклади запитань:
Well done, children.
And now let’s sing a song “Hello Everyone, How Are You?”
https://www.youtube.com/watch?v=4vI1TfkHhK8
Speaking
T. Kids, look at the screen and answer my questions.
T-Ps
N. What’s this?
Ps. It’s a book
3. Уведення в іншомовну атмосферу/ Warming up.
- Let’s listen the chant and say what topic of our lesson.
Tick-tock,
goes the clock.
Tick-tock, tick-tock.
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Now it’s 12 o’clock!
Tick-tock, tick-tock.
Great.
4. Повідомлення теми та мети уроку/Aim
The topic of our lesson is ”The clock”. Today we’ ll talk about time. And we will read, speak, listen and play games.
ІІ. Основна частина уроку
1. Розвиток навичок сприймання на слух./ Listening.
T: Open your book on page 40. Exercise 1 p.40. Listen and repeat the chant.
Once more
Now let's repeat the rhyme all together.
2.Подання лексичного матеріалу „Час. Годинник”.
Усна бесіда. Пояснення вчителя
T: On the face of the clock there are 12 numbers. – вчитель демонструє модель годинника.
A small hand points the hours, a big hand points the minutes.
Учитель бере великий годинник, виставляє і показує час:
T: It’s one o’clock. It’s two o’clock.
Учні повторюють речення за вчителем.
Учитель знов виставляє на годиннику першу годину й показує на час.
T: What time is it?
So, children look on the screen and listen the song “What time is it”
https://www.youtube.com/watch?v=INYTJzxtkxU
https://www.youtube.com/watch?v=cd_eyEJKa_A
We are going to have a warm-up!
(Open and cloae). https://www.youtube.com/watch?v=E_VcSQn73do
(Clap your hands)/ https://www.youtube.com/watch?v=tWe93wO0VmE
Посилання на онлайн вправи.
https://www.liveworksheets.com/w/en/english-second-language-esl/521982
https://learningapps.org/27449931
III. Заключна частина уроку. Summarizing.
Смайлик: Сьогодні ви дуже гарно попрацювали. І я вам дарую своїх друзів смайликів.
Учні підходять до вчителя і вибирають смайликів.
Your homework will be to draw 5 clocks and write what time it is.
Reflection.
T. Children, you worked very well. But our lesson is coming to the end.
T: Did you like our lesson?
Ps: Yes, I did. / No, I did not.
T: Our time is up. You may be free, Goodbye!
Ps: Thank you for attention. Have a nice day! Bye-bye.
T. Look. On your desks you can see different Smalleys. Now you can evaluate your work at the lesson Take that emoticon who is satisfied with your knowledge of English.. Today you were clever, curious and hard working.
The song “Goodbye!” The lesson is over.
Good-bye! I wish you good Luck!
Ps: Thank you, the same to you .