Урок 1 клас тема "Іграшки"

Про матеріал
Повторити та систематизувати раніше вивчений лексичний та граматичний матеріал теми, удосконалювати вміння учнів уживати граматичні структури “I have got…?”It is …. в діалогічному та монологічному мовленні; удосконалювати навички читання письма вивчених букв.Розвивати навички розумінні на слух нових мовленнєвих конструкцій;розвивати пізнавальну активність школярів, логічне мислення , мовленнєву здогадку пам'ять, увагу, уяву учнів. продовжувати формувати вміння планувати дії й застосовувати вивчений матеріал.Забезпечувати в учнів аналіз їхньої начальної діяльності через використання рефлексії «My work». Забезпечувати фізичний розвиток учнів через використання фізкультхвилинки. Виховувати бережливе ставлення до іграшок. Прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови.
Перегляд файлу

Урок англійської мови

Клас: 1

Тема уроку. Іграшки. Кольори

Мета уроку

         навчальна: повторити та систематизувати раніше вивчений лексичний та граматичний      матеріал теми, удосконалювати вміння учнів уживати граматичні структури “I have got…?”It is …. в діалогічному та монологічному мовленні; удосконалювати навички читання письма  вивчених  букв;

          розвиваюча:розвивати навички розумінні на слух нових мовленнєвих конструкцій;розвивати пізнавальну активність школярів, логічне мислення , мовленнєву здогадку пам'ять, увагу, уяву учнів. продовжувати формувати вміння планувати дії й застосовувати вивчений матеріал.

          виховна:забезпечувати в учнів аналіз їхньої начальної діяльності через використання рефлексії «My work». Забезпечувати фізичний розвиток учнів через використання фізкультхвилинки. Виховувати бережливе ставлення до іграшок. Прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови.

Тип уроку: Формування мовленнєвих навичок

Принципи навчання: наочності, свідомості, посильності, комунікативності

Методи навчання: демонстрація, перекладний метод, аудіо-лінгвальний, аудіо-візуальний, сугестивний.

Засоби навчання: комплект для вчителя і учнів, підручник, робочий зошит, ноутбук.

Обладнання: квитки, картки із буквами,малюнок Вінні-Пуха, мікрофон, потяг, роздатковий матеріал, TreeMy work”, картинки(до дерева), медальки.

Підручник : О.Карпюк  «Англійська мова» 1 клас

                                                                 Хід уроку

І Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

 1. Привітання

T:  Stand up , please. Good morning, children.

Ps: Good morning, teacher.

T:  Say «Good morning» to our guests

2. Фонетична розминка «Good morning»»

Ps: Good morning, good morning!

      Good morning to you.

      Good morning , good morning!

      We are glad to see you!. (повертаються до гостей і вітаються)

T:  Well done. Look at me. Get ready for the lesson.(Приготуйтеся до уроку)

  3. Повідомлення теми і мети уроку.

T:  Today we have unusual   lesson. We will travel by train. Ви ж любите подорожувати? То ж ми сьогодні здійснимо подорож до станції нагородження. Адже ми закінчуємо вивчати тему «Іграшки та кольори». І всі хто буде гарно працювати чекає  на останній станції сюрприз. Дітки, що потрібно для того, щоб почати нашу подорож? (…)

Звичайно, гарний настрій, ваші знання та квиточки  , щоб зайняти своє місце. Хто розкаже мені про себе той отримає квиток.

4. Розвиток навичок монологічного мовлення

I have a microphone. Who want to speak about yourself?

Ps: My name is…

      I am a pupil.

      I am six.

(Діти отримують квитки).

T:  Часу марно ми не гаємо в подорож ми вирушаємо.

Треба добре працювати і другові допомагати.

Тож пристебнули свої ремені ми  вирушаємо. З нами погодився подорожувати Віні-Пух.

ІІ Основна частина

Повторення вивчених букв англійського алфавіту

Наша перша зупинка  «ABC Station»

  1. Let's sing a song «ABC» (діти співають пісеньку з вивчених букв).

T:  Very well!

Repeat after me!(діти повторюють букву+малюнок)

A-ant   B- bear  C-cat  D- -dog    E-elephant  F—fox

G-goose   H-horse …..

  1. What letter is it? It is …(Діти називають букви)
  2. Письмо. А яка вам найбільше сподобалась буква? Пропишіть рядочок у своєму зошиті.
  3. Робота в парах.

Знайдіть і обведіть вивчені букви.

  1. Ff  Gg  Hh  Ee Mm Ll Pp Uu Zz Xx
  2. Dd Ss   Cc  Bd Nn   Uu  Rr Vv Xx  Ww …

 Lets check.

Повторення лексичних одиниць , що вчили з буквами англійського алфавіту.

  1. Робота  в групах.

Складіть букву і малюнок.

Розвиток  навичок читання

  1. Читання.

Дітки , а ви знаєте , як подобається Вінні-Пуху ходити в лісову школу. Він навіть вже читати вміє. Давайте й ми покажемо  йому, що ми теж починаємо читати англійською мовою.

                                               Dad     Bad    Cat    Fad

          T:    Very well! Let′s dance and sing!

«Station dance and sing!» . Фізкультхвилинка

T:  Well done! Тепер ми можемо продовжити нашу подорож. Lets go!

Пристебнули свої  ремені  і прямуємо до станції  

«Colour Station»

T:  От ми вже і на місці.

Повторення назв кольорів.

  1.  Let′s  revise  a  rhyme about colours. Давайте повторимо вірш про кольори.

 Щоб навчитись малювати, 
Треба кожний колір знати. 
Green-зелений,як травичка, 
Blue-блакитний,як водичка, 
Yellow-жовтий,як курчатко, 
Grey-як сіре мишенятко, 
Pink-рожевий,наче ружа, 
Black-це чорний,як калюжа, 
Red-червоний,наче мак, 
Purple-схожий на буряк, 
White-це білий,білий сніг, 

Що на землю м’яко ліг. 

What colour is it ?It is(Діти називають кольори)

  1. Розфарбовуємо  букви.

Take your pencils.

 1)Colour the letter Aa   red. 
2)Colour the letter Bb  green. 
3)Colour the letter Ee black. 
4)Colour the letter Ii yellow. 
5)Colour the letter Ff  blue. 

        6) Colour the letter Cc  pink

Вінні – Пух  пропонує  вам продовжити нашу подорож до станції «Number Station»

Let′s  count (діти співають пісеньку )

  1. Game «What is missing ?»

Ведмедик  дуже  задоволений  вашою  роботою прямуємо далі.

«Toys Station»

Повторення лексичних одиниць з вивченої теми

- Let′s  repeat after me! (повторюємо назви іграшок лялька,мяч,літак,потяг,машинка,ведмедик,солдатик,спінер.кубики,робот,поні)

2. Game «What is this?». Ведмедик придумав вам цікаве завдання( Діти  дістають з коробки картки  і відповідають :  I have got four dolls…)

 

 

C:\Users\света\Downloads\загружено (7).jpg C:\Users\света\Downloads\загружено (7).jpg C:\Users\света\Downloads\загружено (7).jpg C:\Users\света\Downloads\загружено (7).jpg

 

 

 

 

C:\Users\света\Downloads\загружено (8).jpgC:\Users\света\Downloads\загружено (8).jpgC:\Users\света\Downloads\загружено (8).jpgC:\Users\света\Downloads\загружено (8).jpgC:\Users\света\Downloads\загружено (8).jpg

 

 

C:\Users\света\Downloads\depositphotos_10117943-stock-photo-toy-train-mascot.jpgC:\Users\света\Downloads\depositphotos_10117943-stock-photo-toy-train-mascot.jpg

 

 

G:\відкритий урок\загружено (21).jpg                  G:\відкритий урок\загружено (21).jpg             G:\відкритий урок\загружено (21).jpg       

 

 

 

 G:\відкритий урок\загружено (2).jpgG:\відкритий урок\загружено (2).jpgG:\відкритий урок\загружено (2).jpgG:\відкритий урок\загружено (2).jpgG:\відкритий урок\загружено (2).jpgG:\відкритий урок\загружено (2).jpg

Розвиток навичок аудіювання

Слухають пісню Бінго і виконують роботу в парах на картках).

  • Take your pencils and circle.

It is a red ball.

It is a pink pony.

It is an orange spinner.

It is a green plane.

Lets check.

ІІІ  Заключна частина уроку

Ось ми вже на кінцевій зупинці «Finish Station».

  1. Підсумок уроку
  • Діти ,чи сподобався вам наш урок?
  • А що найбільше? А зможете вдома маму навчити називати іграшки англійською мовою.

C:\Users\Надя\Рабочий стол\показовий урок\sDMICBKf723yA_LO-tFH0wg.pngСамооцінювання (дерево)

Діти ,виберіть малюнок,який ви вважаєте,

що відповідає вашій роботі на уроці і

наклейте на чарівне деревце,яке називається

My work

 

https://im0-tub-ua.yandex.net/i?id=7da37623a7404d48a8522c8fa6fddc4d&n=33&h=215&w=215Працював дуже добре

 

http://nachalo4ka.ru/wp-content/uploads/2014/06/romashka-i-bozhya-korovka-600x562.pngпрацював добре

https://im0-tub-ua.yandex.net/i?id=5534e965d3769a346da8da2032916f17&n=33&h=215&w=179потрібно додатково попрацювати.

 

 

  1. Нагородження

Отже, настав час для нагороди . Ви  сьогодні плідно попрацювали  тому отримуйте медальки.

-  What is this? I have got a doll(a ball…)(Діти говорять ,що у них зображено на медальці)

Т:                                 The lesson is over.1 2 3 4 5

                                     I say  Goodbye, children.

                                     1 2 3 4 5

                                 We say  Goodbye, teacher