Урок 22.
Тема уроку: My things.
Мета уроку: уведення нових ЛО за темою розділу,розвиток навичок сприймання іншомовного тексту на слух, повторення лексико-граматичних форм I have got \ Have you got…? \ I haven't got …, продовжувати формувати навички монологічного та діалогічного мовлення,виховувати повагу та любов до англійської мови, повагу до однокласників.
Очікувані результати: вкінці уроку учні можуть розповісти, які в них є речі, використовують для цього лексико-граматичні форми I have got \ Have you got…? \ I haven't got …
Обладнання: підручник, робочий зошит, додаткові матеріали до уроку для учителя та учнів, презентація, ноутбук та проектор.
Тип уроку: урок формування умінь, навичок та знань
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МАТЕРІАЛУ
Привітання.
T.: Good afternoon, children! I am so glad to see you. I hope you are ok. You are in a safety place. Let's start our lesson.
Уведення в іншомовну атмосферу
Warm up
(презентація - слайд 2)– пропонуємо учням подивитись на слайд та дати відповідь на такі питання:
Перевірка домашнього завдання
(презентація – слайд 3)
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Робота за підручником (презентація - слайд 4)
Згадуємо граматику з минулих уроків. Пропонуємо олівчики посортувати за портфелями. Натискаємо на олівчик і він рухається в потрібний портфель.
Look at the interactive board. And now we need to correctly place the pencils in the bag.
Завдання у wordwall
We must choose the correct variant.(Вибираємо правильний варіант).
Слайд 5 – вивчаємо нові слова до юніту, сторінка 26 за підручником.
Open your book on page 26 and you look at new words. And now you look at inerective board.
On picture we have this new words. You have to make sentences. And now we write this sentence in your notebooks.
Слайд 6 – 7 – закріплюємо нові слова., обираємо слова, що відповідають слайду.
Вправа 2 на сторінці 26
Cлайд 8 – робота в зошиті ст.20 впр.1.
Фізкультхвилинка
Слайд 9 – працюємо з текстами. Поєднуємо учнів у групи. Кожна отримує свій текст. 4 тексти = 4 групи. Учні читають свій текст та обирають, що є з поданих речей.
Робота на дошці або в групі. На дошці розмістить картки із малюнками з вправи. Кожна команда має скласти свій портфель, читаючи текст знов. Далі називаємо.
IІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА
3.1. Підведення підсумків.(Слайд 10)
3.2. Рефлексія
Що сподобалось на уроці?
3.3. Домашнє завдання. WB p.20 ex. 3-4.