Тема. Контрольна робота № 2 з розділу «Механічний рух»
Мета: перевірити знання учнів з теми «Механічний рух», рівень сформованості навичок розв'язування задач на застосування формул шляху, періоду і частоти при коливальному чи обертальному русі; розвивати вміння письмово висловлювати думки, виховувати самостійність.
Тип уроку: урок контролю й оцінювання навчальних досягнень учнів.
Обладнання: картки для контрольної роботи.
Урок
Тема. Контрольна робота № 2 з розділу «Механічний рух»
Мета: перевірити знання учнів з теми «Механічний рух», рівень сформованості навичок розв’язування задач на застосування формул шляху, періоду і частоти при коливальному чи обертальному русі; розвивати вміння письмово висловлювати думки, виховувати самостійність.
Тип уроку: урок контролю й оцінювання навчальних досягнень учнів.
Обладнання: картки для контрольної роботи.
План-схема уроку
№ з/п |
Етап уроку |
Час, хв |
Форми і методи діяльності вчителя |
Результат діяльності |
1 |
Організаційний |
1 |
Організація класу для проведення контрольної роботи |
Організація класу |
2 |
Повідомлення теми та мети уроку |
1 |
Оголошення теми та мети уроку |
Психологічна підготовка до виконання завдань |
3 |
Проведення контрольної роботи |
40 |
Робота за картками |
Виконання різнорівневих завдань. Виявлення власного рівня знань |
4 |
Підсумок уроку |
2 |
Підсумок уроку |
Підведення підсумків |
8 |
Домашнє завдання |
1 |
Завдання репродуктивного характеру. |
Засвоєння матеріалу |
Хід уроку
І. Організаційний момент
ІІ. Повідомлення теми та мети уроку
ІІІ. Проведення контрольної роботи
Виконання учнями різнорівневих завдань контрольної роботи.
Варіант 1
,м/с
40
30
10
2 4 6 8 10 t,c
(4б) Турист пройшов від стоянки 2 км вгору схилом гори зі швидкістю 2 км/год, а потім повернувся до стоянки, рухаючись зі швидкістю 6 км/год. Яка середня швидкість руху туриста на всьому шляху?
Варіант 2
, км/год
80
60
40
20
1 2 3 4 t, год
Варіант 3
l, км
90
45
1,5 3 t, год
ІV. Підсумок уроку
V. Домашнє завдання
Виконати завдання протилежного варіанта.