Розстав висловлювання за категорією
Істинні |
хибні |
|
|
|
|
|
|
|
|
Тема. Алгоритми з розгалуженнями для опрацювання величин.
Мета :
Тип уроку: Комбінований.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери з підключенням до мережі Інтернет, підручник, навчальна презентація.
Програмне забезпечення: Середовище програмування Lazarus, браузер.
Учітеся, брати мої, думайте, читайте.
Т. Шевченко
Хід уроку.
І. Організаційний момент.
Привітання. Налаштування на плідну роботу.
ІІ. Перевірка домашнього завдання.
2. (ІІ група) Оберіть хибні та істинні висловлювання (за комп’ютером розташувати у комірки таблиці) (Додаток2)
(Додаток2)
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності.
Складіть фразу, які сьогодні стануть нам у нагоді. (4 групи)
ІV. Пояснення нової теми.
Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації
(використовуються можливості локальної мережі кабінету)
V. Фізкультхвилинка
Один, два – руки вище, вище голова.
Три, чотири – руки тихо опустили.
П’ять, шість сім – стати тихо всім.
Всі піднесли руки – раз,
І навшпиньки став весь клас.
Два – присіли, руки вниз.
На сусіда не дивись.
Будем дружно ми вставати.
Щоб ногам роботу дати.
Хто старався присідати –
Можете вже відпочивати.
Нахилились уперед, нахилились назад.
І направо , і наліво,
Щоб нічого не боліло.
VI. Засвоєння нових знань, формування вмінь
VІI. Підсумок уроку
VІІI. Домашнє завдання.
Пункт 6.4.
Стор.201-202 задача1 реалізувати у середовищі Лазарус
1
дійсно ви зробити спосіб. Якщо хочете щось, знайдете ви
робити, Якщо ви знайдете не хочете виправдання. цього ви завжди
вам подобається, Якщо змініть щось не це.
нічого Якщо ви ставлення не можете до цього. своє змінити, – змініть