2 клас
Тема. Моє шкільне приладдя.
Мета. Закріпити назви шкільного приладдя.
Повторити вивчені мовні вирази знайомства та вітання.
Формувати уявлення про мову, як засіб спілкування між людьми.
Вчити складати речення зі словами “this/that”.
Розвивати уміння усного мовлення, усні комунікативні вміння з
опорою на наочність.
Виховувати доброзичливу атмосферу в класі, викликати в учнів
бажання вчитися та виховувати зацікавленість у розширенні своїх
знань.
Обладнання: картки, презентація, роздатковий матеріал, годинник, підручник, робочий зошит.
Хід уроку
1. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Greeting 1. Привітання.
T: Good morning, children! I’m glad to see you!
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today we’ll speak about school things in our classroom. We’ll speak, read, listen and write. Today we’ll learn new words “this/that”
Ми допоможемо Сему зібрати портфель до школи. За кожне виконане завдання будемо поповнювати його рюкзак шкільними речами.
11. Основна частина уроку
Check on homework 1. Перевірка домашнього завдання.
Reading. Читання тексту в підручнику. Впр.5, ст 41.
В портфель Сему кладемо BAG.
Vocabulary 2. ЛО.
Повторення слів “School Things” за картками.
В портфель Сему кладемо BOOK.
Work in groups 3. Робота в групах.
Match. Підбери слова до малюнків.
В портфель Сему кладемо COPY-BOOK.
Listening 4. Аудіювання.
Впр. 1,2, ст. 42
Listen and point.
В портфель Сему кладемо PEN.
Grammar 5. Граматика.
Пояснення вживання that.
What is this? - Що це? What is that? - Що то?
This is a pen. -Це ручка. That is a pencil. - То олівець.
Записати в зошити речення і нові слова з дошки.
В портфель Сему кладемо PENCIL.
Physical Activity 6. Фізкультхвилинка.
В портфель Сему кладемо PENCIL-BOX.
Speaking 7. Мовлення.
Впр.3, ст.42
Point and say. Покажи та скажи.
В портфель Сему кладемо RULER.
Work in pairs 8. Робота в парах.
Впр. 4, ст. 42
Ask and answer in pairs. В парах поставити питання і дати відповіді на них.
What is this? -This is a…
What is that? - That is a…
В портфель Сему кладемо RUBBER.
Singing 9. Пісня.
Впр. 5, ст.42.
Listen and sing. Послухай та заспівай.
My bag is on my back ( спина)
My pen is in my hand.
My book is on my knees ( коліна)
Come in and join me, please!
My pencil-box is pink.
My copy-book is green.
My sharpener is cool.
I’ve got them all at school!
В портфель Сему кладемо SHARPENER.
Writing 10. Письмо в робочих зошитах.
Впр.1, ст.35.
Look and write the letter. Подивись і напиши пропущені букви.
1. ruler 2. rubber 3. exercise-book
4. paper 5. bag 6. clock
В портфель Сему кладемо PAPER.
111. Заключна частина уроку
Homework 1. Домашнє завдання.
Робочий зошит впр. 2, ст. 35
Summarising 2. Підсумок уроку.
Портфель для Сема готовий.